bursa at yarışı tahminleri

13 OCAK 2021 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (RISING)

3.KOŞU: Kocelinde katıldığı koşudan sonra uygun mesafesine dönen 4-CAPE TOWN sonlardaki etkili sprinti ve iki koşu sonra tekrar Gündüzeli tercihi ile kazanması beklediğim isimdir.5-BEKRİ ve 6-VALIANT KING rakip olarak gördüğüm safkanlar.

4.KOŞU: Katıldığı koşularda tabeladan düşmeyen ve son koşusunu potada kaybederken kazanan kadar çok koşan 8-WILD BILL bankomdur.

5.KOŞU:  İstanbul’da sert gruplarda start alıp tekrar Bursa’yı tercihleyen 5-TREVI FOUNTAIN favorim.Klas isim 2-DARKHOLM , sonlarda etkili gelebilen 6-VILLAGE HOOF , 4-GADDARA , aşama içindeki 7-MAXBUENO , zaman zaman etkili koşular çıkaran 1-BAŞ BELA ve öndeki temponun içinde yer alacak 3-DRUMMER zorlu koşuda şans verdiğim isimler olacak.

6.KOŞU:  Formda isim 1-ALTINKURUŞ son zamanların formda aprantilerinden Alican İnci ile temposunu rakiplerine kabul ettirip bir kez daha potalayabilir. 2-SÜPER BIRD en yakın rakibi olacaktır.Kocaelindeki koşusu tatminkar olan 4-ÇAĞLAYANŞELALE ve sonlarda etkili gelebilecek 5-MABEYN koşudaki diğer ihtimaller.

7.KOŞU: Genelde gruptan daha sert rakiplerle savaş vermiş olan ve açık koşuda tabelası bulunan 3-EL CAMINO alternatif tekimdir. Son koşularında sürekli tabela içinde yer bulan 5-GREYHOUND , Yılmazhan’ın anne kardeşi olup gelişen nefesi ile 6-PAC MAN bu safkanın eksik koşması durumunda devreye girebilecek isimler.

8.KOŞU: Çok etkili bir sprinte sahip olup bu grubun da üzerinde bir isim olan 8-BORALTAN geçen yarışını biraz da geç yürüdüğü için kaybetmişti. Uygun grupta kazanmasını beklediğim isimdir. 2-CALİBETAY ve 7-ALESTA rakip olabilecek isimler.

BURSA

1.AYAK: 4,5,6

2.AYAK: 8

3.AYAK: 5,2,6,4,7,1,3

4.AYAK: 1,2,4,5

5.AYAK: 3 / 5,6

6.AYAK: 8,2,7

Günün haber / tahmin yazısını 13 OCAK 2021 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (RISING) olarak RISING sizlerle paylaştı. 12 Ocak 2021 tarihinde buradaki Etiketler: , , , hakkında güncel haber ve yazılara daha sık ulaşmak için bizi soyal medya hesaplarımızdan beğenebilir ve takip edebilirsiniz.

Yazar: RISING

Avatar