Ana Sayfa / Tahminler / 13 Nisan Pazar Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

13 Nisan Pazar Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Bugün Adana'da oldukça zorlu program mevcut.Şablonumda yer verdiğim sürpriz konumdaki isimlerin kazanması durumunda oldukça yüksek ikramiyelere sıçrayabilir.Kazanması yüksek ihtimal gördüğüm sürpriz konumdaki isimleri banko vermek yerine şablonumda sıralama içinde sunacağım.Bu tarz bir şablon hazırlamamın sebebi ise muhtemel sıralamada sürpriz konumdaki isimlerin cazipliğini muhafaza etmek.Sunduğum şablonu değerlendirirken kafa karışıklığı olmaması için öncelik olarak güvendiğiniz isimlere yer verin.Ben 10 atla geçmişssem sizin güvendiğiniz bankonuz varsa bana uyup oyunlarınızı bozmayınız.Kaş yaparken göz çıkarmak istemem.Akıllarda bulunsunki ben ve diğer yazar arkadaşlarımda sizler gibi nacizane yarışseveriz.Ne sihirli değneğimiz var nede müneccin ruhumuz :) Ayrıca detaylı yorum yazmayışım baştan savma şablon hazırladığımı akıllara getirmesin.Son günlerde kötü sonuçlar alsakta hergün olduğu gibi bugünde tüm koşuları tek tek analiz edip şablonumu hazırladım.Şimdiden herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 6 - 5 - 7  // 3 - 4 - 8 - 12

2.AYAK : 1 - 4 - 5 - 8 - 9 - 12 - 15

3.AYAK : 1 - 3 - 4 - 5 - 9

4.AYAK : 2 - 1

5.AYAK  : 7

6.AYAK : 1 - 3 - 6 - 7 - 12 - 14 - 2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
SuaL
Ziyaretçi
SuaL

dereceden galapton jokeymi aprantimi hic bilgisi olmayan biri olarak sizin sundugunuz sablondaki favoriden supriz siralamasini gozonune alarak butceme gore kuculterek oyun yaptigim icin herne kadar hakli oldugunuzu da dusunmeme ragmen araya serpistirilmis suprizleri bulma olasiligiminda olmadigina gore anlasilan bugun size bakarak oyun kurmamam gerekiyor, umarim yazdiginiz gibi gelir. emeklerinizi herzaman takdir ediyorum,takibe devam, bol sanlalar

nihat
Ziyaretçi
nihat

http://clip2net.com/s/7dtAEI
kendi tuttuğum atları yazdım.senin verdiğin 7 yi tek attım bende çok tutuyodum ama nasip olmadı sağlık olsun bidahaki sefere.

RAMAZAN-YILMAZ
Ziyaretçi
RAMAZAN-YILMAZ

güzel oyun kurmuşsun yazık olmuş Nihat bey

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.