13 NİSAN 2018 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2. KOŞU: Ribella’nın oğlu (4) PADRE PADRONE çalışmalarında iyi görünüyor ilk şansı veriyorum. Annesi seri kısrak Uni Baby olan (3) ÖMER IN MY MIND, (2) KENOBI ve (7) MACCHIATO yazacağım diğer taylar. Duruma göre (1) FIRST SHADOW’u da ekleyebilirim.

3. KOŞU: Gönlümden geçen (2) COSMIC DANCER’ın kazanması. Rakipleri sertleşmiş olsa da çok geride kalmazsa sonlarda cezayı kesebilir. Aradan kazanarak dönen (1) VALENCIA, potansiyelli ekürisiyle (6) MISS PLANET ve sürpriz olarak çimde de etkili koşmasını beklediğim (3) ÇIKSALIN’ı yazıyorum. Karataş’lı Panta Rhei tutmuyorum, inanan yazabilir. Daha bomba arayana Diabolik.

4. KOŞU: İlk uzun yarışında son virajı en geride dönen ve içeriden yol bulamayınca dışarı açılırken biraz zaman kaybeden (6) ŞAHNAHAN’ın sonlardaki aksiyonlarını beğendim, rakiplerinden bir adım önde görüyorum. Aynı yarışta ikinci olan (2) İZYAZ ve önde rahatsız edilmezse tehlikeli olabilecek (1) AKMAN AGA’yı yazarak bu ayağı geçiyorum.

5: KOŞU: Çimde aksiyonları daha iyi olan, cazip konumda olacak (11) YETİM AHMET’e kuponumu bağlayacağım.

6. KOŞU: (6) HONEY RYDER uzun ara sonrası çıktığı yarışta sürpriz şansı vermeme rağmen rahat kazanması şaşırtmıştı. Karataş’ı bindirmeleri pek hoş olmamış ama sınıf kısrak (5) FLASHING GIRL ile çok şanslılar.

7. KOŞU: Pedigri olarak beğendiğim (6) REY favorim. Yanına çalışmaları iyi olan (5) PADDY yazılarak risk alınabilir. Start provası çok iyi olan ve ilk kulvardan çıkacak (8) SİMAYKOÇ ile Kaya familyasından (2) EMEKYEMEZ ve (3) HASKAYA’yı da yazarak kapanışı yapıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 4,3,2,7
2.AYAK: 2,1,(6,10),3
3.AYAK: 6/2,1
4.AYAK: 11
5.AYAK: 5,6
6.AYAK: 6,5/8,2,3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

binbastar

bol şanslar

thesakal

Selamlar..Miss Planet in eküriisi olarak noisyi önde viraja kadar o kadar boş bırakıp,dışına at alınca sprinte çalışmasını anlamadım Sdettin Boyraz ın.Geçen gün biri Twitter da büyük değer demiş onu için..Hiç bir zaman katılmadım,katılmıyorum.

thesakal

Eyvallah..Sanki Noisyle Valencia eküriydi.İzlersen yorumunu beklerim.Ayrıca yarın için de tahmin yaparsan ,ben de köşende yazacağım.Bol sanslar.

thesakal

Ben de daha çok İzmi re odaklandım.Ama Ankara da özellikle bir kaç atım var,işyerinden yazmaya çalışacağım.Bol şanslar.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x