Ana Sayfa / Tahminler / 13 NİSAN 2018 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

13 NİSAN 2018 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2. KOŞU: Ribella'nın oğlu (4) PADRE PADRONE çalışmalarında iyi görünüyor ilk şansı veriyorum. Annesi seri kısrak Uni Baby olan (3) ÖMER IN MY MIND, (2) KENOBI ve (7) MACCHIATO yazacağım diğer taylar. Duruma göre (1) FIRST SHADOW'u da ekleyebilirim.

3. KOŞU: Gönlümden geçen (2) COSMIC DANCER'ın kazanması. Rakipleri sertleşmiş olsa da çok geride kalmazsa sonlarda cezayı kesebilir. Aradan kazanarak dönen (1) VALENCIA, potansiyelli ekürisiyle (6) MISS PLANET ve sürpriz olarak çimde de etkili koşmasını beklediğim (3) ÇIKSALIN'ı yazıyorum. Karataş'lı Panta Rhei tutmuyorum, inanan yazabilir. Daha bomba arayana Diabolik.

4. KOŞU: İlk uzun yarışında son virajı en geride dönen ve içeriden yol bulamayınca dışarı açılırken biraz zaman kaybeden (6) ŞAHNAHAN'ın sonlardaki aksiyonlarını beğendim, rakiplerinden bir adım önde görüyorum. Aynı yarışta ikinci olan (2) İZYAZ ve önde rahatsız edilmezse tehlikeli olabilecek (1) AKMAN AGA'yı yazarak bu ayağı geçiyorum.

5: KOŞU: Çimde aksiyonları daha iyi olan, cazip konumda olacak (11) YETİM AHMET'e kuponumu bağlayacağım.

6. KOŞU: (6) HONEY RYDER uzun ara sonrası çıktığı yarışta sürpriz şansı vermeme rağmen rahat kazanması şaşırtmıştı. Karataş'ı bindirmeleri pek hoş olmamış ama sınıf kısrak (5) FLASHING GIRL ile çok şanslılar.

7. KOŞU: Pedigri olarak beğendiğim (6) REY favorim. Yanına çalışmaları iyi olan (5) PADDY yazılarak risk alınabilir. Start provası çok iyi olan ve ilk kulvardan çıkacak (8) SİMAYKOÇ ile Kaya familyasından (2) EMEKYEMEZ ve (3) HASKAYA'yı da yazarak kapanışı yapıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 4,3,2,7
2.AYAK: 2,1,(6,10),3
3.AYAK: 6/2,1
4.AYAK: 11
5.AYAK: 5,6
6.AYAK: 6,5/8,2,3

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

10 yorum

 1. binbastar

  bol şanslar

 2. Selamlar..Miss Planet in eküriisi olarak noisyi önde viraja kadar o kadar boş bırakıp,dışına at alınca sprinte çalışmasını anlamadım Sdettin Boyraz ın.Geçen gün biri Twitter da büyük değer demiş onu için..Hiç bir zaman katılmadım,katılmıyorum.

 3. Eyvallah..Sanki Noisyle Valencia eküriydi.İzlersen yorumunu beklerim.Ayrıca yarın için de tahmin yaparsan ,ben de köşende yazacağım.Bol sanslar.

  • Gece zamanım olursa izlerim ve yarına bakarım. Şahnahan arkası izyaz bitmiştir umarım. Yetimle de çifte var. Altılıda para yok o iki oyun gelirse karda kapatırım günü

  • timeto tempoyu yükseltse de ekürisinin faydalanacak gücünü göremedim. o durumda kendi tabela yapamayabilirdi, miss planet 4. olurdu

   ankaraya baktım oynarsam zorlama olacak kupon. izmir daha çok hoşuma gitti, anzas çime çıkıyormuş onun üzerine bir oyun yapabilirim. saat geç oldu yorum yarına kalır büyük ihtimal

 4. Ben de daha çok İzmi re odaklandım.Ama Ankara da özellikle bir kaç atım var,işyerinden yazmaya çalışacağım.Bol şanslar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir