13 Mayıs Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.KOŞU : Son iki koşusunda da birincilikle ayrılan 2-KARAESER üstün form durumuyla tekrar kazanabilir.Öten yandan son koşusuna nazaran kısalan mesafede 1-USAGARA  numarayı kaparsa çıktığı gibi bitirebilir.Bu ikilinin liderlik yarışında olası bir tempo kaybından 5-TOZAN faydalanacak ilk isim olur.

2.KOŞU : Arap safkanlarının kısa mesafeli maiden koşusunda olası bir sürpriz sonuç için ekürileri dışarı atıp HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

3.KOŞU : Son koşusunu ağır sikletine rağmen dört boy farkla kazanan 2-SERGENHAN A.ÇELİK iradesinde bygünde fotoyu önde geçebilir.4-LOWMAN, 7-LITTLE EMRE ve 5-ALEHANDRO şans verdiğim diğer safkanlar.3-HOLD AT BAY ve 1-AKMEŞE sonraki ihtimaller.

4.KOŞU : Özellikle uzun mesafeli koşularda oldukça etkili performanslar sergileyen 2-SILVER SHOES lehine mesafede kazanmasını beklediğim isimdir.

5.KOŞU : Yüksek tempoda gitmeye aday koşuda bu tempodan istifade edecek olan 7-ESENAY son koşusundaki ataklarını bu koşuyada lanse ederse fotoyu önde geçer.Aksi durum olursa 1-TUMBUL ANZELHA ve 5-BAŞKENTLİM devreye girecek ilk isimlerdir.

6.KOŞU : Son ikinciliğinin ardından iyi görüntüsüyle 6-BAHARGİBİ kulvarınında avantajıyla maidene veda edebilir.3-RECEPBEY, 2-KARAPENÇE, 4-ASMİN KIZI, 5-AZAKKALE, 9-VERSİYON, 7-DURUGÜL ve 1-BENZEOĞLU diğer sıralamam.

7.KOŞU : Katıldığı yedi koşuda da etkili performanslar sergileyen 2-YILDIRIMBEY gruptaki en şanslı isim.Orjin olarak piste yatkın olan 3-CANIS MAJORIS favorinin en sert rakibi.1-DIVINE STAR, 4-DISCERNIBLE ve 5-MITELO şans verdiğim diğer safkanlar.6-REBELLION sonraki ihtimal.

8.KOŞU : Olası bir sürpriz sonuç için denk görünen safkanların mücadelesinde HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

9.KOŞU : Son iki koşusundaki performansı dikkatimi çeken 5-BURJ önde sıkıştıracak bir isim olmadığı için starttan alacağı birinciliği aynaya taşıabilir.Eğerki sonlarda temposunu kaybederse 9-MY MOON FACE devreye girecek isim olur.

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 2 – 1 – 5

2.AYAK : 7 – 4 – 9 – 10 – 5 – 1 – 2

3.AYAK : 2 – 4 – 7 – 5 – 3 – 1 – 6

4.AYAK : 2

5.AYAK : 7

6.AYAK : 6 – 3 – 2 – 4 – 5 – 9 – 7 – 1

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 2

2.AYAK : 7 // 1 – 5

3.AYAK : 6 – 3 – 2 – 4 – 5 – 9 – 7 – 1

4.AYAK: 2 – 3 – 1 – 4 – 5 – 6

5.AYAK : HEPSİ

6.AYAK : 5 – 9

 

TÜM KUPON ve İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Az kaldı, yakında emekli olacaksın :D

admin

He he, est. Parayı büyük kaldırıp emekli olacaksın.

özcan erdoğan

Volkan kardeş bizide emekli eder herhalde komşuda pişer bizede düşer yani …..Gerçi ben emekliyim ama 2 emeklilik fena olmaz hani …

.

.

.

.

admin

Ramazan’ın gönlü zengin abi bence eder :D

Özcan Erdoğan

Canı sagolsun onun gerisi laf …D:-

Özcan Erdoğan

Di…..D :-