13 MART 2018 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Git gide hedef küçülten safkan şimdide Şartlı-3 koşuyor. Mesafe kendisine uzun gelsede mecburen yine kafada yazmak durumundayım (4) MANOUSH ilk safkanım.

2.ayak: (1) GÜMÜŞKESEN ve (2) MARUFTAY arasında görünen yarışı bu iki safkanla riske edeceğim.

3.ayak: Safkanın biraz start sorunu olsada bu tarz gruplarda mesafeye bakmaksızın Süpriz şansı olduğunu düşünüyorum. Özellikle agf de gerilerde çıktıkça daha çok heveslendiğim safkana nasıl koşması gerektiği bir türlü öğretilemediğine inanıyorum. Ne yapması gerektiğini yarış içinde anlamakta zorluk çeken safkan eğer koşmasını öğrenirse bence son derece yetenekli ve can yakacak kapasitede (7) mumaralı YAŞAR BABA ilk safkanım.

4.ayak: İstanbul’da ki yarışlarında bir türlü şeytanın bacağını kıramayan safkanın Kocaeli’ne birincilik için geldiği çok belli (3) DERİN SULTAN ilk safkanım.

5.ayak: Her ne kadar yarışlarında photalamayasa da ben safkanın bu grubun içinden geçebilecek güçte olduğuna inanıyorum. Bunun için mesafe biraz uzun olsada programı bu safkanla riske edeceğim. (4) numaralı SİELA çok risklide olsa BANKOMDUR.

6.ayak: Sıralamam şablondadır herkese Bol şanslar

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-5-8

2.ayak: 1-2

3.ayak: 7-4-2-6-8-9-5

4.ayak: 3-5

5.ayak: 4 tek

6.ayak: 1-2-12-7 /// 11-6-5

not: 3. Ayakta (5) PAMUK BABA kupona ilave olmuştur. (12:27)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Hasan
Ziyaretçi
Hasan

Teşekkür

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans

13Mart
Ziyaretçi
13Mart

Son ayakta 5 Baltacı furyası dönüyor, bilgi/yorum alabilir miyiz ?

13 Mart
Ziyaretçi
13 Mart

Tşkler, umarım sorun yaşamaz tek deneyeceğim.