13 KASIM 2019 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (VELOCIVENOM)

Herkese Merhaba

10 Koşulu İstanbul programında zevkli geçmeye aday mücadeleler var.Kupon kurgusunu oluştururken bazı şanslı gördüğüm isimleri eledim.Zaten biliyorum ki, birçoğunuz bu şekilde elemek zorunda kalıyordur.Çıkardığınız atın geldiği zamanki verdiği acı kadar kötü birşey yok.Tabi bunu altılı ganyan oynayanlar için söylüyorum sadece :))Yoksa dünyada binbir türlü acı var değil mi?Umarım yarın seçimlerimizden dolayı üzülmeyiz. Ben sizler için her iki altılıyı da yorumlayacağım.

1.KOŞU: Son yarışında 2. olurken 1.12.01 gibi güzel bir derece çıkarma başarısı gösteren 10 VIA VENETO risk severler için tek önereceğim isimdir.Maiden mücadele diye at yazalım dersek, 8 SNOWWALTZ ilk tercihimiz olmalıdır.Bu iki safkan diğerlerinden bir tık önde görünüyor.Bu kez H.Karataş idaresinde koşuya katılacak olan 3 ELIKA dereceli galopları ve usta pilotuyla şans verilmelidir.Bu koşuda sürprizi kim yapar derseniz, bu kez KG takacak olan 6 QUATTRO GIRL derim.

2.KOŞU: Son yarışında VITARA gibi klas bir ismi geçme başarısı gösteren 3 ASLANSOYLU favorim.1 ŞARLO ve eküriler 2/6 BABAMEDET/ROMANOLUR favoriye rakip gördüğüm isimlerdir.7 SÜLÜNBİKE çıktığı gibi bitirmeye çalışacak.

3.KOŞU: Bu defa çok daha iyi koşmasını beklediğim 9 SMART DIAMOND ön planda düşündüğüm isim.Koştuğu dört yarıştanda 2. likle ayrılmayı başaran 10 TREACHEROUS birkez daha A.Çelik ile şanssızlığını kırmaya çalışacaktır; lakin bu tarz sürekli ikincilik alan atlara dikkat etmekte fayda var.Bunun gibi örneklerden, yakın zamandan aklımda kalan JACK SPARROW var.Arkadaş 6 kez üstüste 2. olunur mu?Olimpiyat rekoru kıracak billahi 🙂.Umarım yarın bu safkanı tek yazacak arkadaşlar üzülmezler.Ben burada sağlamcı olacağım.Yine son yarışında tek önerdiğim 5 İNCİBEBEK bu kez Hışman’la şansını deneyecek.Bu koşuda DB ilave edilen 6 RADYOCU KIZ, bize yarın öz kardeşi YARAMAZ ÇOCUĞU hatırlatacak bir yarış sunabilir.

4.KOŞU: Aldığı liderliği birkez daha aynaya kadar taşımasını beklediğim 4 GÖKYÜZÜ, uyum sağladığı pilotunun idaresinde bana göre yine kazanacaktır.

5.KOŞU: Bu koşu aynı zamanda 2. altılı ganyanın ilk ayağı olacak.Benim son yarışında tek önerdiğim, bir ara yol bulma sıkıntısı yaşayıp tekrardan toparlayarak yapmış olduğu güçlü ataklarla koşuyu lehine çevirmeyi başararak beni yanıltmayan 7 ALY WINS, bugün daha uygun kiloyla da start alacak olup, etkili binicisinin idaresinde yine çok şanslıdır.Bu koşuda risk etmek isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.Ancak bir safkanı yazmazsam içim rahat etmeyecek.O da 1 SCIFO.Kilosuna aldanmayın derim.Zira daha zorlu rakiplerden sonra böyle bir grupta start alacak.Ağır kilolara alışkın bu isim, uyumlu binicisiyle favoriden sonra muhakkak değerlendirilmelidir.Dezavantajları, zaman zaman yaşadığı start problemi ki, onu da halletmiş gibiler.Bir de ağır kilosu elbetteki dezavantaj sayılabilir.Ben yine de bu ikiliyi ayırmayacağım.Eğer bana burada bir ismi tek yazarsan bu hangisi olur diye sorarsanız, ALY WINS derim.Başka bir isim tutmuyorum bu koşuda.

6.KOŞU: Üstünde epey kafa patlattığım, yine de net olarak bir sonuca varamadığım bir koşu ile karşı karşıyayız.Buraya kadar sermayeli gelen arkadaşlara bu ayakta yazabildiği kadar at yazmasını öneririm.Zaten burayı az atla bulan, kuponunu epey rahatlatmış olacaktır.Ben nacizane tuttuğum isimleri paylaşayım.İlk safkanım 8 CREED BOY.Neden böyle diye soracaksınız.Bu safkanın yarışlarına dikkatli bir gözle baktığımızda, bu gruptan aşağı olmadığını rahatlıkla görürüz.Son yarışlarında bilhassa önermiyordum.Çünkü bana göre safkanın takısal bir problemi vardı.Ben bu konun uzmanı değilim arkadaşlar.Lakin yarış izleye izleye birşeyleri görüp, idrak etmek kolaylaşıyor.Ben de bu tecrübeme güvenerek bu yorumda bulunuyorum.Haklı olup olmadığımı zaman gösterecek.Creed Boy bugün K DB ile koşacak.Bu safkan için aldığım notlarda “takı değiştirdiği ilk yarışında yaz” vardı.İşte bu sebepten ilk önce öneriyorum.Bu kadar yazının karşılığını da umarım yarın verir ve beni üzmez.(Bugün biraz kendi fikirlerimi de katarak bir yorum yazıyorum.Uzatıyorsam affola arkadaşlar).Yine de safkanın kulaklık hamlesine rağmen, yarınki peformansı için soru işaretleri ortadan kalkmış değil.Fakat, bir koşsun da ondan sonra bakarız diyenler için, çok geç olabilir. Rakipleri elbette olacaktır.Zaten zor bir koşu.Tekrardan H.Karataş ile start alacak 2 DERİN DİYAR bu kez daha iddialı olacaktır.İstikrarlı yarışlarıyla ve A.Çelik ile şansını katlayan 4 TREVI FOUNTAIN bu rakiplerinin yanında ihmal edilmemelidir.Bir süre ara verse de bu grupta her zaman söz sahibi olabilecek kapasitedeki 9 GOLDENPASS,bu koşuya ciddi hazırlanan 3 SZIGETVAR,son yarışını ölçü almadığım 6 TIME OUT ile yakın arayla koşmaktan etkilenmediği takdirde şanslı olabileceğine inandığım 10 VIAREGGIO ‘da zorlu koşuda iddialı olabilecek isimlerdir.Rey yazdık yazdık gelmedi.Küstürdü beni açıkcası.World Fast son yarışında kötü koşarak ikilimi yakmıştı.O yüzden burada yazmayacağım.Dileyen arkadaşlar diğer safkanları da yazabilirler.

İSTANBUL 1. ALTILI GANYAN

1.A: 10-8-3-6
2.A: 3-1-2-7
3.A: 9-10-5-6
4.A: 4
5.A: 7 // 1
6.A: 8-2-4-9-3-6-10

TUTAR: 31.36 TL- 62.72 TL

7.KOŞU: Ağır kilosuna rağmen 1 YILMAZHAN favorim.Birkez daha A.Çelik ile koşacak olan 2 GANANDO SOLO ve Kocakaya’lı 4 RAMPAGE rakip gördüğüm isimler.8 REKOR sürpriz atım.

8.KOŞU: H.Karataş idaresindeki 1 MAGNUM OPUS’un kazanacağına inanıyor ve tek öneriyorum.

9.KOŞU: 2 JOSEPHINE usta jokeyi ve ekürisiyle favori olup, kuponumda tek yazacağım isimdir.Rakip arayanlara bir solukta bitirmeye çalışacak olan 5 SHAURI ilk önereceğim isimdir.Burada bir de STORM LIGHT var ki, bu atın hala maiden olmasının sebebi, ya safkan kaba kumu daha iyi koşuyor ya da takısal bir sorunu olabilir.Ben bugün de yazmayacağım.Dileyenler uygun grupta şans verebilirler.Smart Girl start sorunu yaşamazsa o da etkili olabilir.

10.KOŞU: Günün en zor yarışı.Notlarımıza aldığımız 5 ALOYSHA ve 10 AKTUĞ öncelikle yazacağımız isimler olmalıdır.Bugün gerilerde kalan 16 MİLYONER’den etkili bir yarış bekliyorum.Son kazandığı yarışıyla 4 BAWEPİR,devam eden formuyla 2 GÜLDÜRGÜLDÜR,giderek aşama kaydeden 8 DİNÇGÖR,sonlardaki sprintiyle 7 ASLANSÜTÜ,bu koşuya iddialı katılacak olan 13 ULTRA,son yarışını sürprizle kazanan 3 KARAGÜL BEYİ,yine kazanarak gelen 6 ÇELİKŞAH ve 9 OĞULCANIM zor koşuda kuponlarda bulunmalıdır.

İSTANBUL 2. ALTILI GANYAN

1.A: 7-1
2.A: 8-2-4-9-3-6-10
3.A: 1-2-4-8
4.A: 1
5.A: 2
6.A: 5-10-16-4-2-8-7-13-3-6-9

TUTAR: 43.12 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
32 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
VELOCIVENOM

Bol şanslar admin :)

VELOCIVENOM

Umarım Hep birlikte kazançlı oluruz. :)

legrunt

Bol şanslar Velo:)) Güzel yorumların için teşekkür ederiz.

VELOCIVENOM

Teşekkürler. Sana da bol şanslar legrunt :) Bugün senden güzel bir kupon bekliyorum.

legrunt

İstanbul 1. Altılım

Tutar 23.52 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
4 – LORA
7 – SNOW GIRL
8 – SNOWWALTZ
10 – VIA VENETO
2.Ayak
5 – KORKMAZEFE
3.Ayak
5 – İNCİBEBEK
8 – SARAYLI KIZ
10 – TREACHEROUS
4.Ayak
3 – ESTİGEÇTİ
4 – GÖKYÜZÜ
5.Ayak
1 – SCIFO
5 – ENGEL YOK
6.Ayak
4 – TREVI FOUNTAIN
5 – REY
6 – TIME OUT
7 – WORLD FAST
8 – CREED BOY
9 – GOLDENPASS
10 – VIAREGGIO

Bu atlara dikkat!!

1. Ayak : LORA
2. Ayak : ŞARLO
3. Ayak : 1 ALİCE 2 AVARENNES
5. Ayak: 1 SCIFO 10 MAGIC BULLET
6. Ayak : 6 TIME OUT 8CREED BOY 10 VIAREGGIO

BOL ŞANSLAR

VELOCIVENOM

Güzel kupon.Özellikle KORKMAZEFE gelirse cok iddialı olacaktır.İçinde bomba isimleri de ilave etmeyi eksik etmemissin her zamanki gibi :) Yazdigin at ganyan olsun bugün.

legrunt

Teşekkürler Velo. Sitilim bu :)) Scifo ve korkmazefe arasında çok gittim geldim. İkisi de kazanabilecek atlar.

legrunt

Bir at bu kadar kötü yönetilir. Sanki uzun mesafe koşuyor. Bir de atı dışarı alışı var. 6-7 boy kayıp. Ah Kocakaya ahh :))

legrunt

Demek ki Tokaçoğlu alttan bakıp Gökhanın kulvarını bozmasa bu altılı 4-5 bin verirdi. Geçmiş olsun. Devam eden kuponlarımız yazdığımız gibi gelsin :))

legrunt

Bu arada gözünüzden kaçmış olabilir diye LORA hakkında küçük bir bilgi. Yarışın favorisi 10 numaralı Via Veneto 1200 kum yarışı 7 atta 4ncü 1.18’29 yapmış. Yarışı kazanan 1.16’29. Maiden bir koşu. Tayları sıkıştırmamak anlamın da temposu düşük geçmiş olabilir. LORA ilk ve tek yarışı 1 Şartlı 1200kum 11 atta 8nci 1.15’93 yapmış. Kazanan 1.14’45 . Yani bu bir örnek. Derece koşmaz biliyoruz bunu. Ancak %43 lerde agf ile %0,50 arada büyük uçurum var. Umarım ben yanılıyorumdur ve 10 numarayı tek yazan arkadaşlar kazanır. Tekrardan bol şanslar.

RISING

Bol şanslar legrunt..en sonunda bir gün tevziyi götüreceksin:)

legrunt

Scifo ve Magic Bullet İkili bitirdiler :))

RISING

Legrunt birinci altılıda senin tek gelse söylediğin gibi beşbin civarı bir ikramiyeyi götürecektin:) Kısmet diyelim..

654ganyan

BOL ŞANSLAR CÜMLETEN ARKADAŞLAR ADMİN VE VELOCIVENOM EMEĞİNİZE SAĞLIK KALEMİNİZ HER DAİM GELEN ATI YAZAR İNŞALLAH

VELOCIVENOM

Teşekkürler!Sana da bol şanslar kardeşim.Ben bugün paylaşımların artmasını istiyorum.Buradan arkadaşlara sesleniyorum.Herkes çekinmeden kuponlarını paylaşsın. Burada kimse kimseden üstün degil.El elden üstündür.Sitemizi takip eden arkadaşlardan ricam, paylaşımlarını esirgemesinler.Her biri kıymetli bizim için.Katkida bulunan ve bulunmak isteyen herkese teşekkürler.

RISING

admin, Velocivenom, legrunt ve paylaşım yapan tüm arkadaşlara bol şanslar tekrardan…
Velocivenom emeklerin ve samimi yorumların için teşekkürler..
legrunt senin yaptığın kuponlar çok güzel, ama bir yerde anlayamadığım bir şekilde bir kurgu hatası mı şanssızlık mı göz mü nedir bilmiyorum içeri atılacak kuponlar şanssız bir şekilde yatıyor..Hayırlısı diyelim..

istanbul 1. altılı

1-) 10
2-) 3
3-) 10
4-) 1,2,3,4
5-) 7,2,3,1,5,8,4
6-) 10,2,9,8

7,84 TL

VELOCIVENOM

Bol şanslar RISING:) Tuttuğun at ganyan olsun…

RISING

sana da Velocivenom:)

legrunt

Bol şanslar Rising :) ben biraz dediğim dedik, çaldığım düdük tarzında oynuyorum. Bulabilirsem en kötü 5bin üzeri versin.Yoksa keyif almıyorum inan. :)). Bir de bu aralar enerjim fazla yok gibi. Kurguda zorlanıyorum.

Uysal Sevinç

İstanbul 1.altılı
1.ayak: 1.7.8.10
2.ayak: 3 tek
3.ayak: 2.5.6.8.10
4.ayak: 4 tek
5.ayak: 2.4.7.8
6.ayak:1.8

BQl sanslar.11.200 tl

butik55

İstanbul 1
10 tek
6,7,1
10 tek
Hepsi
Hepsi
Hepsi
Bol şanslar

654ganyan

1.ALTILI
1.AYAK-10-8-3
2.AYAK-3-5-6-7
3.AYAK-10-6
4.AYAK-3-4
5.AYAK-3-7
6.AYAK-1-2-3-4-5-9-10-12
BOL ŞANSLAR

baranovici

Bol şanslar herkese. Program çok iyi altılıyı bulan parayı bulabilir bugün. İnşallah sitede birimize nasip olur. Katkıda bulunmak ümidiyle nacizane altılım
İstanbul 2. Altılı

1.Ayak:ENGEL YOK

2.Ayak:GOLDEN PASS**DERİN DİYAR**REY**TİME OUT** WORLD FAST**CREED BOY ( Velocivenom için)

3.Ayak:REKOR**GANANDO SOLO**RAMPAGE**ESKYRA

4.Ayak:MAGNUM OPUS

5.Ayak:STROM LİGHT**SHAURI**JOSEFHINE** THE BEST SİMGE

6.Ayak:ULTRA**ALOYSHA**BAWEPİR**GALİÇYA

baranovici

Ganyan bayide 3. Ayaga DIRTY WOMEN ekledim. Gözden kaçmış. Yazılabilir bir kısrak bence

VELOCIVENOM

Teşekkürler Baranovici.Creed Boy 4. oldu.Yine de fena sayılmayacak bir performans gösterdi..Sanırım atın noksanını bulmaya çalışıyorlar.Bir gün bir yerlerde muhakkak kazanacaktır.Yarın oynayacaksanız şimdiden bol şanslar dilerim. :)

legrunt

İstanbul 2. Altılım

Tutar 23.52 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
1 – SCIFO
5 – ENGEL YOK
2.Ayak
4 – TREVI FOUNTAIN
5 – REY
6 – TIME OUT
7 – WORLD FAST
8 – CREED BOY
9 – GOLDENPASS
10 – VIAREGGIO
3.Ayak
2 – GANANDO SOLO
4 – RAMPAGE
4.Ayak
1 – MAGNUM OPUS
5.Ayak
2 – JOSEPHINE
5 – SHAURI
6 – SMART GIRL
7 – STORM LIGHT
6.Ayak
2 – GÜLDÜRGÜLDÜR
5 – ALOYSHA
10-AKTUĞ

Muto

Selamlar herkese bol şanslar.
İstanbul 2. Altılım

Tutar 7.00 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
5 – ENGEL YOK
2.Ayak
5 – REY
3.Ayak
2 – GANANDO SOLO
4 – RAMPAGE
5 – DRUMMER
8 – REKOR
4.Ayak
1 – MAGNUM OPUS
5.Ayak
4 – PERFORMANTE
5 – SHAURI
7 – STORM LIGHT
9 – SUPERHEAT
10 – THE BEST SİMGE
6.Ayak
4 – BAWEPİR
9 – OĞULCANIM
10 – AKTUĞ
13 – ULTRA
14 – PERCEMO

butik55

İstanbul 2
7,3,2,1,5
4,5,6,2,10,3
2 tek
1 tek
2,5
2,3,10,4,6,13,11,9
Bol şanslar

RISING

Velocivenom bugün tahminlerin çok başarılıydı bence..her iki altılıda da beşte kaldı sanırım:(
Özellikle ikinci altılıda senin verdiğin şablonda son ayaktan biraz kısıp Karataş’ın rakibini yazan herkes altılı bulurdu..yakında güzel bir ikramiye olacak gibi..Scifo’yu iki atta yazman ve teklerinin başarılı olduğunu düşünüyorum…takibe devam edeceğiz:)

VELOCIVENOM

Teşekkürler RISING! Bugün yaklaştık; ama yine olmadı maalesef.İlla bir at çıkıp yatırıyor kuponu :) Magnum Opus’un Karataş’la geçilmeyeceğini düşünüyordum.Ama Winner Man’in hakkını vermek lazım.Çok güçlü bir at.Çok uzun sprint atabiliyor.Geleceği parlak.Annesi Emma’da çok başarılı yavrular veriyor.Bunlarda biri Gazi şampiyonu Piano Sonata mesela.Güçlü bir kan hattına sahip.Scifo’yu bu atların içinde ne olursa olsun yazardım.Sebebini sorarsan, yarışlarına bakmak yeterli.Daha sert rakiplerle başabaş koşmuş.Umarım hep birlikte buluruz o güzel ikramiyeleri.Ayrıca ben de takipteyim😉 Legrunt’un verdiği atlarda iyi koştu bugün.Ona da bir tebrik mesajı gitsin buradan. :)

32
0
Tahmin paylaş.x
()
x