Ana Sayfa / Tahminler / 13 KASIM 2018 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

13 KASIM 2018 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Tüm Takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Maiden Mücadele ile start alacak olan Altılının başlangıç ayağında Ankara pistinde koşusuyla yarış hayatına başlayıp kısa bir süre geri çekilip eksiksiz idman görüntüsüyle hazırlıklarına devam eden ve Adana pistine getirilip burada idman gören üzerinde bugün tekrar Özcan Yıldırım idaresinde start alacak olan koşunun favori konumunda çıkmasını beklediğim 3 HAWKİNG ön planda değerlendirdiğim isim olup, yarış üzerinde tek ciddi rakibinin Adana idman pistinde ki 1000 / 1,02,4   / 400 / 25,2 Çalışarak yapmış olduğu idman görüntüsünde dikkat çekici olan ve ilk startında İstanbul Sentetik pistinde koşudan sekizincilikle ayrılan bugün üzerinde ki usta pilotuyla şansının arttığını düşündüğüm 5 KEPHİSSOS'u tek ciddi rakip olarak görüyor ve bu iki ismi koşuda ön planda değerlendiriyorum.

2.AYAK : Ağır kilosuna rağmen son startını Ankara pistinde bugün start alacağı Özcan Yıldırım idaresinde Ankara idman pistinde kazanırken çok kolay bir görüntü içerisinde olup Ankara idman pistinde ki Çok rahat işinde kazandığı yarış sonrası formunu koruduğunu düşündüğüm 1 AKARNEJAT koşuda ön planda değerlendirdiğim isim olup, eksik kalması durumunda rakip olarak gördüğüm iki isim şablonum da yer alacaktır ;

3.AYAK : Koşu üzerinde ön plana çıkan iki isim rakiplerine oranla çok daha ön planda olacağını şimdiden söylemenin yanlış olmayacağını düşünüyorum. Atbaşı bitirdikleri koşuda birbirlerine yakın koşup fotoda ayrılamayan bu iki ismin 1 ALTIN KOP ve 2 BUMERANG olduğunu bu iki ismin eksik kalması durumunda oldukça iyi bir ganyanla koşuda sürprize imza atabileceklerini düşündüğüm idman görüntülerinde ki artan form grafikleriyle 6 THE BLACK STALLİON ve 8 MADAM CHERNOBYL koşunun ciddi sürprizlerine imza atabilecek durumda olduklarını düşünüyorum.

4.AYAK : Adana pistine çıktığı 1500 metrelik yarışına anlam veremediğim ve o gün için azımsanmayacak kadar agf tablosunda favori yer almasına rağmen koşunun net sonuncu olan ismin  o koşu sonrası bir sorun yaşadığı düşünülüp kısa bir süre geri alınıp dinlendirilen ismin son koşunu  göz ardı ediyorum. Kendisinde ısrarcı olup uyum sağladığı kantarmasıyla bu kez uzayan mesafe ile birlikte çok daha etkili bir performans sergilemesini beklediğim Adana pistinde ki son idman görüntülerinde iyi bir görüntü çizen 2 RED ANGEL koşu üzerinde ön planda değerlendirdiğim isim olup, koşuda eksik koşması durumunda rakip olarak düşündüğüm iki isim şablonum da yer alacaktır ;

5.AYAK : Koşu kağıt üzerinde ne kadar kolay gözükse de benim için oldukça zorlu bir yarış olacağını düşünüyorum. Koşu üzerinde form ve grafik olarak birbirinden çok kopan bir ismin olduğunu düşünmüyorum. İdman görüntülerinde isimlerin bir birine yakın işler ortaya koyup birbirlerini geçme potansiyeli oldukça fazla olan bu isimleri ayırt etmeden koşu üzerinde az atlı bu koşuda en doğru tercihin kendi adıma HEPSİ olacağını düşünüyorum.

6.AYAK : Bugünün liman tercihini son ayakta yapmak ne kadar doğru olur kestiremedim. Fakat bugün kendisinin oldukça kolay bir birinciliğe imza atmasını bekliyorum. Umarım bu doğrultuda güvenimi yanıltmaz son startında ki Kısavadeli yarışında oldukça etkili ataklarla gelip rakibine yaklaşmasına rağmen koşudan o gün için ikincilikle ayrılan ismin bugün kendisiyle daha uyumlu olduğunu düşündüğüm Jokeyi Müslüm Çelik idaresinde özellikle Adana idman pistinde ki çalışmalarında da Müslüm Çeliğin kontrolü altında idman gösterilen kalabalık olmasına rağmen Ekürisinin yardımıyla da koşuda sonuca ulaşmasını beklediğim Kum piste uyumunun oldukça yüksek olduğunu düşündüğüm 1 ALGANTAY'ı  kapanış ayağında günün BANKOSU olarak tek geçiyorum.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,5

2.AYAK : 1,2,7

3.AYAK : 1,2,6,8

4.AYAK : 2,3,4

5.AYAK : 1,2,3,4,5,6

6.AYAK : (1 ALGANTAY - 12 BİŞKEKHAN)

TUTAR : 30,24 TL ( Kupon Bedelini uygun tutuyorum dileyen ilave tuttuğu isimleri ekleyebilir.)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Thesakal
Ziyaretçi
Thesakal

Bol sans. Tempo düşük olmazsa Sefirbey çok sanslı.A.rozerin , black stallion ile beraber favori kadar iddialı olur.Son ayakta da bu kez hazır buldugu Yoldasbeyle Ahmet Çelik ve Malatya Serdarı yeterli olabilir diye düşünüyorm.Anadolu da sürpriz adayım. Vasily ye tempoda yanasan kosuyu karıstırır fakat kim kendini feda eder, onu bilmek Zor..

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

Adana için yorumum yok ve son yarim saat kala oyunum atılacak bedeni yarin adanada yoğun bir hava muhalefeti olabilir
Bu yüzden son ana kadar bekleme taraftariyim ama gündüz attigim oyundan diyarbakir oynamayı düşünüyorum

the sakal
Ziyaretçi
the sakal

Hava normal gösteriyor.

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

Adana

2.3
3
1.2.3.9
6
2.5.6
1.7.13.14

Bol şanslar

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

Adana
3
9-8-3-1-2-7
4-2-5-3
6
H
1-18-7-6-17-14-8

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans Yavuz

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...