Ana Sayfa / Tahminler / 13 KASIM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

13 KASIM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Bursadan herkese merhabalar. Yazdığımız gibi gelsin diyerek;

1.AYAK: Son koşusunu kazanarak formunu bulduğunu gösteren 6-JUST RUN, nihayet uzun zaman sonra uygun kilolu bir koşu bulan 3-JIMFED arasındaki mücadeleye; İstanbuldan gelen ilk kaba kum yarışında etkili bir sonuc beklediğim 7-BLACK WASP, sevdiği pist ve mesafeye çıkan 1-DYMAXION ve 4-HERCULES ve formda görüntüsyle 9-DOCTOR HOUSE yazarak geçiyorum. Ben bütçem gereği üç isim dışarda bıraktım.Bütçesi olanların HEPSİ yapmasını öneriyorum..

2.AYAK: İstanbuldaki son yarışında biraz daha sert rakipleri arasında, düzlük dönüldükten sonra en dış kulvarları dolaşan ve çok fazla avantaj kaybederken, son metrelerde ara kapatarak yapmış olduğu sprint dikkatimi ceken, bugün sprintte gecikmemesi durumunda ve daha önce kazandığı pist ve mesafe avantajıyla 2-GENCTAHA kazanmasını beklediğim isimdir. Benim kuponumun BANKOSUDUR.. Rakip yazanlar için, tek rakip gördüğüm isim; son yarışı öncesi herkesin dilinde olan ve cıktığı gibi bitirir denilen, ancak o gün için kesinlikle nazar değdiğini düşündüğüm :) 11-ÖNCÜPINAR'dır..

3.AYAK: Şartlı 1'deki ilk koşusundaki derecesi buraya yetebilecek düzeyde olan ve sonrasındaki galoplarında formunu geliştirdiğini gösteren 10-PAGANİZONDA benim ilk ismimdir. 1-FAITHFUL WOLF, 4-KIZIKHAN, eküri destekli 6-ANITA BLAKE ve 2-GIOVIENZA isimleri ile kapatabileceğimizi düşündüğüm bir koşu..

4.AYAK: Pist ve mesafesine çıkan bütün isimlerin eşit şansa sahip olduğunu düşünüyorum ve riske girmeden HEPSİ diyorum.

5.AYAK: Zor kazanan bir isim olsada, uygun bir grup yakalayan 5-ULAKCI'nın kazanamaması durumunda koşunun karışmasını ve kestiremediğimden dolayı kuponumun 2.BANKOSUDUR..

6.AYAK: Bursada günü zor bir koşuyla kapatıyoruz. Sıralama vermeden öncelik kendi tuttuğunuz isimler olsun diyerek, iki ismi dışarda bırakarak bütün isimlere eşit şans veriyorum. Şablonumdadır..

ALTILIM

6-3-7-1-4-9
2 GENCTAHA
10-1-4-6-2
1-2-3-4-5-6
5 ULAKCI
1-2-3-4-5-6-7-8-9-11

Bol Sanslar..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar

ETC
Üye

Şansın bol olsun dostum.. Yorum ve tahminlerinin uğuruyla, son ana dek haz ve heyecanı duyumsayabilmen temennisiyle…

binbastar
Üye

bol şanslar

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Bolsanslar özgün

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..