13 KASIM 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

MARA DESPINA  ve MİRHABER BANKOM

 • 1. AYAK

  Şimdiye kadar birisi çim pist olmak üzere 3 yarış kazanan 1 – MARA DESPINA  sadece 3 kere tabela dışı kaldı. O yarışlarında da sanırım denenmek için DB takılmadı. ORATORIO’nun kızı olan safkan TALİPHAN ile kardeş. H.KARATAŞ’ın tercihi ile şansını çok yükselttiğini düşünüyorum, bankomdur. Bu yarış iyi koşmasını beklediğim 8 – AYELLA ilk rakibidir. Son yarışında kafayı alamamasına rağmen son virajdan sonra arttırıp liderliği alan safkan 4 – ESQUELA, o gün için geçildiği iki rakibini de geçecek gibi bir yarış sergileyemedi fakat fotoya diri girişi ile ne kadar formda olduğunu da gösterdi. Kum performansı gayet iyi olan safkan 7 – SELNUR ve 9 – ASRISARE sürprizde düşünülebilir. Son yarışlarını beklenenin altında koşan iki safkan 2 – CALLIAPE ve 5 – LA SANTA MUERTE’de çok atta mutlaka yazılır.

 • 2. AYAK

  En tehlikeli ayaktan banko ile çıkmayı deneyeceğim. Uygun kilosu ve iyi durumu ile 9 – MİRHABER bankom. Rakipler ise 8boy startta kalıp güzel bir yarış kazanan 5 – OZİCAN ve 3 – SAVAŞÇI ekürisi, 2 – KALABALI, 10 – KOBRA SEL, 6 – ARİFHAN, 1 – CAMUZAĞA, 11 – BOLKARKIZI, 4 – TUMBUL SABURUM ve 8 – HIRÇINKAYA.

 • 3. AYAK

  3 – COŞKUNKIZ son yarışı ile düzeldiğini belli etti favorimdir. 8 – MEYDAN ve 10 – NURAYASI ilk rakipleri. 1 – ALTIN PERİ, 11 – SİMAR GÜZELİ ve 12 – WIN KIZ WIN plaseler olup, 2 – CAN ZEHRA, 4 – DAYIKIZI ve bir koşu gören 6 – GASTİN sürpriz.

 • 4. AYAK

  2 – FAST STARS LINE kilosuna rağmen favorim. 7 – PADDINGTON sert rakibidir. Çok atta ise 5 – NEARLY GREEN, 4 – BRAVE KNIGHT ve 10 – WILD AVALACHE önerilerimdir.

 • 5. AYAK

  11 – MORIŞIK favorim. 4 – BİLGEKURT rakibidir. 5 – KIZGINLAV sürpriz.

 • 6. AYAK

  Çok zor bir yarış, riskli bir banko ile çatı kurup burayı  HEPSİ ile geçeceğim. Sıralamam bültende mevcuttur.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
60.75 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
9
1
2
3
4
6
8
10
11
12
2
5
7
4
5
11
H
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.