ankara altili tahminleri

13 HAZİRAN 2017 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Ankarada program zorlu bir Satış koşuyla başlıyor. Mesafenin iyi isimlerinden galoplarında çok iyi dereceler çıkararak hazırlanan 8-MY HEART çok ön planda tuttuğum isimdir. Formsuz günler geçirsede kalitesi belli olan 1-ABRAJ ihmale gelmez. Son Kocaelindeki KV6 sert grup koşusunda bile kazanıra kadar giren yakın ara dördüncülükle yetinen 3-MASTAR KIZI, yine mesafeyi seven isimler 5-TONY OBELIX ve 4-MISS MELODY sürpriz olarak kuponlarda bulunmalı. Son olarak 4 gün önce İstanbulda koştuğu için ara vermeden buraya gelip koşan pek tutmasamda ne olur olmaz diyerek kuponumda 7-DISTING RISING yazarak bu ayağı kapatıyorum. Bütçesi müsait olanlar HEPSI yaparak rahat yarış izleyebilir. Sonuçta Satış Koşusu ve ne olacaği belli olmaz. Favoride gelebilir beklenmedik bir isimde gelip altılıya ilk ayaktan para yaptırabilir…

2.AYAK: KV21 Haymana Koşusunda, 2-ERKMEN bu grupta ön plana çıkmakta. Hemen arkasından formda bir süreçten geçen ve burayıda kazanabilecek yetenekte olan 4-ONNUMARA, çim pist koşuları cok daha iyi olan ve bugün farklı bir koşu beklediğim 3-FİLOZOF TAY ve son olarak İstanbuldan gelen ve son koşusuna oranla 7 kilo birden düşen ve bu mesafelerde cim pistte herzaman sürpriz yapacak potansiyele sahip olan 9-KISRAKBAŞI’nı bu koşu için yeterli görüyorum.

3.AYAK: Pist ayirt etmeden son kosularında yapmış olduğu dereceler ve sonrasındaki galopları neticesinde 4-ELİPS’i Alternatif Tek olarak önermekte sakınca görmüyorum. Yine formda günlerden geçen bu yarışta bende varım diyebilecek olan 2-TERRA BAY, galoplarında farklı dereceler yaparak hazırlanan, çim pisti seven ve bombacı jokeyi S.Erkuş idaresinde 7-BEYNAM kesinlikle ıskalanmamalıdır..

4.AYAK: İzmir’in kaliteli sayılabilecek 3 yaşlı arap taylarından Güle Güle’ye saldıran ve hemen yarım boy arkasında ikincilikte kalan, yapmış olduğu derecenin ve sonrasındaki galoplarında dahada hazır bir hale geldiğini gözlemlediğim, eğer pisti yadırgamadığı takdirde zor koşuyu kolaya çevirmesini beklediğim 6-GÖLGESİZ benim bugünkü CAZIP BANKOMDUR..

5.AYAK: Arap atlarının H16 Koşusunda bu tür mesafeleri seven isimlerin bir arada olması kosuyu zorlaştıran en önemli etken.. Yarışın hızlı tempoda gidecek olması tamamen lehine olan 1-BOZTEPE BEYİ ön planda olsada; 4-HARPUTHANI olmadan kupon yapılmaz. Ayağına çabuk isim eğer sonlarda durmazsa 2-LORD, son uzun mesafeli koşusunu gücüne ölçü almadığım 3-VANLIMAHO yeterli olabilir. Ancak kazandığı yarışını çok beğendiğim, çalışmalarında formunu devam ettirdiğini gösteren, sertleşen rakiplerine rağmen 8-BATINHAN’ıda bomba olarak kuponumda bulunduracağım..

6.AYAK: Cim pistin çok etkili dişi isimlerini bir araya getiren zorlu koşuda, takibimde olan, ara sonrası 3 yarış görüp açıklarını kapattığını düşündüğüm, çok formsuz gibi görünsede bugün kazanabileceği grubu bulduğuna inandığım, çok cazip bir konumdayken yakalamayı beklediğim ve bunun yarın olabileceğini düşündüğüm, çim pistin yetenekli ismi 3-DRY CLEANER benim bir diğer Alternatif Tekimdir. Cok formda olan, sprintini tutturması halinde uygun kilosuyla 15-GUILTY PLEASURE ve aradan sonra gördüğü koşularla açıklarını kapatan Kocakaya tercihini alan 8-LEGEND OF CARIA bu koşudaki son tercihimdir.

ALTILI TAHMİNİM

8-1-3-5-4-7

2-4-3-9

4 // 2-7

6 GÖLGESİZ

1-4-2-3-8

3 // 15-8

Geniş Kupon Bedeli: 64.80 TL

Bol Şanslar..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x