Ana Sayfa / Tahminler / 13 EYLÜL 2018 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (THE WORLD IS MINE BANKOM)

13 EYLÜL 2018 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (THE WORLD IS MINE BANKOM)

13 Eylül 2018 Ankara yarış programında 9 koşu yapılacak olup ilk koşu saat 14:00 itibari ile başlayacaktır. Ankara 1. altılı ganyan tahminlerim sizlerle. Yorum ve kuponlarınızı bekliyoruz. Herkese bol şanslar.

1 - KOŞU: 5 atın start aldığı koşuda 4 at arasında saliseler kadar fark var. İşleri ile 2 - OZANŞAH favorim. Sıralamam kuponda.

2 - KOŞU: Dışından çok güçlü gelen rakibine karşı şansı kalmayınca tutarak 2. bitiren 1 - APOKALIPTO favorim. Burada kazanacak gibi gözüküyor, tek atılabilir. 6. ayda ilk koşusunu görüp ara veren 3 - EXPECTED TIME güzel işleri ile dikkat çekiyor. 7 - YELLOW FIN'de çok güçlü rakibi karşısında yapacak bir şeyi olmayıp 2. kalan başka bir isim, favoriye sert rakip olacak durumda. Fotoda kaybettiği 1.lik sonrasında 6 - SOLOMON ve orijini ile dikkat çeken 4 - GRAND HARMONY yine iyi işleri şanslı isimlerden.

3 - KOŞU: 1 - NALIN İSYANI, 2 - STINGING STROKES ve 3 - BABAFIRAT üçlüsü arasından seçim yapmak zor. 3 - BABAFIRAT önde boş kalırsa bu sefer geçilmeyebilir. Geçen koşuda düzlükte kayıp yaşayınca toparlanana kadar yarış bittiği için 2.likte kalan 2 - STINGING STROKES çok farklı koşabilir. 1 - NALIN İSYANI ise direnci ile yine kazanabilir. Gönlüm 2 - STINGING STROKES'tan yana olsa da bu üçlü kuponumda olacak. Son koşusunu kazanırken fotoya dinç giren, rakiplerle aynı dereceye sahip 4 - HOPEFUL sürpriz.

4 - KOŞU: 8 - THEWORLDISMINE son 5.liği ile ışığı yaktı. İşleri güzel, kilosu da uygun. İlk defa KG takacak olması soru işareti olsa da banko tercihim olacak.

5 - KOŞU: Kum yarışları sonrasında tekrar çim piste dönen 5 - BALISTIC BULLET favorim. İyi durumu ile 2 - MOON FATHER ve artık kazanma sinyallerini veren 3 - ABUBAKAR rakipleridir.

6 - KOŞU: Uzun mesafede bekleneni veremeyen 3 - SPEEDY GUNNER favorim. Son koşusu ile toparlandığını belli eden 1 - GIPSY DANGER rakibidir.

Kupon

2-4-1-3
1 // 3-7-6-4
2-1-3-4
8
5-2-3
3-1

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
COMMANDANTE
Üye

bol şanslar adminim

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.