Ana Sayfa / Tahminler / 13 EYLÜL 2013 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

13 EYLÜL 2013 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  Diğer safkanların kilo handikapı sebebiyle 12 - KORYÜREK favorim. Kilolarından etkilenmezler ise 2 - AKGİRAY ve 1 - BÜYÜKBAŞ için grup uygun. 3 - MİRHABER bir solukta bitirebilir.

 • 2. AYAK

  7 - SAMANDRIEL yarışa adapte olursa kazanır, favorim. Altılı çatımda bu ayakta çok atım var fakat SAMANDRIEL es geçilip 9 - FAIRCASE küçük ve misli kuponlara tek atılabilir. 13 - PARDON KIZ takibimizde, bombayı patlatabilir. 4 - COSMIC FEELINGS'in kötü olduğu çim koşusuna bakmayın, BARTROBEL'in kardeş bu safkan farklı bir yarış çıkartabilir. Bombaları baştan verdik, gelmeyecek at neredeyse yok. Kalan sıralamam 1 - İPEK AY, 2 - ULTRAVIOLET, 3 - BLACHERANE, 10 - HER MAJESTY, 5 - GREEN FAIRY, 12 - KILIÇ PRENSES.

 • 3. AYAK

  Zorlu bir ayak daha. Şartlı koşuların hepsini kazanan 3 - DEMİRDÖVEN geçen açık yarışta kötü bir derece çıkarmıştı, şimdi grup uygun favorimdir. Son yarışındaki sprntide çok iyi gördüğüm 4 - DORABEY, son koşusu ölçü olmayan 2 - ÇELİKPENÇE ve son koşusunu 7.ayda yapmasına rağmen 1 - ATACAN KAN favorinin sert rakipleridir. 6 - ÇAKMAKOĞLU ve 7 - CANBERAT plase.

 • 4. AYAK

  Kısa bir aradan sonra gördüğü iki koşu ile toparlamış gözüken 4 - İZMİR FATİHİ ekürisi ile beraber bankomdur.

 • 5. AYAK

  4 - GEZEROĞLU tam kazanacağı grubu buldum derken YÜREKAYA'ya çarpıldı. Bu sefer grup daha da uygun, bankomdur.

 • 6. AYAK

  7 - EUDEMOS süper işlerle bu koşuya katılacak. Son yarışıda fena değildi, mesafesinde uygun kilosu ile tek atmayı düşünüyorum. Riskli bulanlar için dinçlikle iyi koşular çıkartabilen 1 - DELUXE CAT, 2 - DUMYAT, 3 - ICE FOUNTAIN ve 6 - ALL IN öneririm. Takibe aldığım bomba atlar ise 8 - MIMOLETTE, 17 - SILVER SURFER, 9 - MOLUHAN, 5 - SATANA, 13 - TANGOCU. (5 - SATANA ve 8 - MIMOLETTE eküridir.)

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
15.6 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
3
12
H
1
2
3
4
6
7
4
4
7
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.