Ana Sayfa / Tahminler / 13 EYLÜL 2013 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

13 EYLÜL 2013 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  Diğer safkanların kilo handikapı sebebiyle 12 - KORYÜREK favorim. Kilolarından etkilenmezler ise 2 - AKGİRAY ve 1 - BÜYÜKBAŞ için grup uygun. 3 - MİRHABER bir solukta bitirebilir.

 • 2. AYAK

  7 - SAMANDRIEL yarışa adapte olursa kazanır, favorim. Altılı çatımda bu ayakta çok atım var fakat SAMANDRIEL es geçilip 9 - FAIRCASE küçük ve misli kuponlara tek atılabilir. 13 - PARDON KIZ takibimizde, bombayı patlatabilir. 4 - COSMIC FEELINGS'in kötü olduğu çim koşusuna bakmayın, BARTROBEL'in kardeş bu safkan farklı bir yarış çıkartabilir. Bombaları baştan verdik, gelmeyecek at neredeyse yok. Kalan sıralamam 1 - İPEK AY, 2 - ULTRAVIOLET, 3 - BLACHERANE, 10 - HER MAJESTY, 5 - GREEN FAIRY, 12 - KILIÇ PRENSES.

 • 3. AYAK

  Zorlu bir ayak daha. Şartlı koşuların hepsini kazanan 3 - DEMİRDÖVEN geçen açık yarışta kötü bir derece çıkarmıştı, şimdi grup uygun favorimdir. Son yarışındaki sprntide çok iyi gördüğüm 4 - DORABEY, son koşusu ölçü olmayan 2 - ÇELİKPENÇE ve son koşusunu 7.ayda yapmasına rağmen 1 - ATACAN KAN favorinin sert rakipleridir. 6 - ÇAKMAKOĞLU ve 7 - CANBERAT plase.

 • 4. AYAK

  Kısa bir aradan sonra gördüğü iki koşu ile toparlamış gözüken 4 - İZMİR FATİHİ ekürisi ile beraber bankomdur.

 • 5. AYAK

  4 - GEZEROĞLU tam kazanacağı grubu buldum derken YÜREKAYA'ya çarpıldı. Bu sefer grup daha da uygun, bankomdur.

 • 6. AYAK

  7 - EUDEMOS süper işlerle bu koşuya katılacak. Son yarışıda fena değildi, mesafesinde uygun kilosu ile tek atmayı düşünüyorum. Riskli bulanlar için dinçlikle iyi koşular çıkartabilen 1 - DELUXE CAT, 2 - DUMYAT, 3 - ICE FOUNTAIN ve 6 - ALL IN öneririm. Takibe aldığım bomba atlar ise 8 - MIMOLETTE, 17 - SILVER SURFER, 9 - MOLUHAN, 5 - SATANA, 13 - TANGOCU. (5 - SATANA ve 8 - MIMOLETTE eküridir.)

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
15.6 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
1
2
3
12
H
1
2
3
4
6
7
4
4
7

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir