13 EKİM 2018 CUMARTESİ İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese izmir altılı tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Biliyorum yine şans verilmeyecektir. Bariz derece de kazanma özğrlü safkan tam süpriz kıvamında. Gücü sınırlı bir görüntüsü olsa da ben bulunduracağım (5) FALÇATA ilk safkanım. Son yarışında yine etkili görüntü veren (10) SÜPHAN ilk rakip gördüğüm isim. Daha Maiden kazanamadan H-15 yarış koyan (6) BİRDELLO bence bulunmalı. 2017 de Maiden dan çıktıktan sonra daha adam gibi üç aydır koşan ve koştukça form tuttuğuna inandığım safkan süpriz peşinde dolayısı ile (7) CORNELIAN dördüncü safkanım. (2) GÜZEL AT, (4) AKARCA KHAN, (8) LIYTLE SUN daha sonra.

2.ayak: Son yarışına aldırış etmediğim safkanın gerek mesafe, gerek pist gerekse form durumu itibari ile burada bariz derece önde olduğuna inanıyorum  (9) UÇAN IÇAN ilk safkanım. (7) GALİÇYA ve (12) GÜN IŞIĞI rakipleri, süpriz ise (1) CEYLİNSU ve (6) ÖZ ÇOCUK

3.ayak: Tabiri yerinde ise izmir de Maiden da artık koşacak rakibi kalmadı. Çok fazla kurcalamak istemiyorum (4) DAIMON BANKOM.

4.ayak: Son iki koşusunu da kumda koşan safkan sevdiği piste geri döndü. Her ne kadar sert rakipleri olsa da bence baş edebilecek güçte dolayısı ile (9) OVA KARTALI bende ilk sırada. (3) SIKINTI YOK, (2) AL ANDAKAR, (4) ARSLAN TURBO rakip gördüğüm isimler olup (6) KRAL ARTUR ve (10) TAMERŞAH süpriz safkanların.

5.ayak: Son yarışında biraz startta oyalanıca istediği gibi yer tutamadı son düzlüğe 12 atta sonuncu olarak döndü. İlk defa Mehmet Kaya ile start olacak safkan zor da olsa burayı yiyebilecek güçte. (10) RUN FOR RÜYA bende ilk sırada. Son yarışında bir an kendimi İngiltere de ki yarışlar da gibi hissettim. O son yarışında ki gelişine istinaden sadece bu ismi yazıp bırakacağım. Bana göre şablonumun kilit ayağı da burası olacak. (4) numaralı LOVE ME TENDER rakip gördüğüm isim.

6.ayak: Bütçem dahilinde (9) FREDOOM FLIGHT, (8) GÜR KHAN, (13) PETIT BLUE ve (7) PANIGALE ve (4) AZA LEA şans vereceğim isimler. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5-10-6-7-2-4-8

2.ayak: 9-7-12 /// 1-6

3.ayak: 4 tek

4.ayak: 9-3-2-4-6-10

5.ayak: 10-4

6.ayak: 9-8-13-7-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.