Ana Sayfa / Tahminler / 13 EKİM 2017 CUMA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ
bursa altili tahminleri

13 EKİM 2017 CUMA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 - AYAK: 5 - KIZIM İDİL, ekürisi 2 - KOBAT ile beraber favorimdir. İzmir'den gelen 4 - İÇİL (9 - İYONE) ve sürpriz şansı bulunan 11 - SANEM KIZ (3 - ALANGU) rakipleridir. Ekürilerin dışına çıkarsa da 6 - SOYLUGÜZEL çıkartır.

2 - AYAK: 3 - SHESHBESH'i görünce 5 boy ayıran bir at canlanıyor gözümde. Bir türlü kısmet olmadı son yarışlarında ama yine favorimdir. 4 - KRALINADAMI baş rakibi olmak üzere bu ayağı kapatarak geçiyorum.

3 - AYAK: 1 - CORITIBA uygun gözüken grupta haklı favori. İlerleme kaydeden 3 - ADONİSİM rakibidir. 8 - LEGEND RING, 4 - PERFECTUS ve 2 - LADY FALCON diğer isimler.

4 - AYAK: 5 - THE WORLD IS YOURS ve 3 - FRENKLİ RÜZGARI arasında gözüküyor.

5 - AYAK: Bir önceki kum yarışında startta kalmasına rağmen son 800 0.58 geçen yarışta 1.25 yapan 6 - MEHMET BABA'yı kum da koşan rakiplerinden önde görüyorum. Bankomdur. Rakip arayanlara iyi işleri ile 8 - TARANTULA öneririm.

6 - AYAK: 4 ay verdikten sonra koştuğu 3 yarışta tabela sonunda yer bulan 13 - BABASEYFİ bu sefer uygun kilosu ile kazanabilir. Bonkör olduğum ilk ayaklardan sonra riskli de olsa tekimdir.

Kupon

5-4-11-6
H
1-3-8-4-2
5-3
6
13

Mehmet28
Üye

bol şanslar adminim

bir şey merak ettim, bülten kullanmıyorum da fıratın öfkesi sürpriz mi yoksa senin için mi sürpriz

Mehmet28
Üye

öyle çıkarsa güzel olur. uğraşmayayım orayla

yavuzhan41
Üye

bol şanslar adminim.

Bombaci
Üye

Adminim bol şanslar

ozgun1
Üye

Bol sanslar adminim

ozgun1
Üye

İki tek ve altılı yok. Geçmiş olsun adminim. Yazık olmuş bu oyuna

binbastar
Üye

bursa’da yazık oldu bugun siteye kısmet değilmiş, son ayak 13 tek olarak önerdiğiniz için tebrikler

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.