bursa altili tahminleri

13 EKİM 2017 CUMA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: 5 – KIZIM İDİL, ekürisi 2 – KOBAT ile beraber favorimdir. İzmir’den gelen 4 – İÇİL (9 – İYONE) ve sürpriz şansı bulunan 11 – SANEM KIZ (3 – ALANGU) rakipleridir. Ekürilerin dışına çıkarsa da 6 – SOYLUGÜZEL çıkartır.

2 – AYAK: 3 – SHESHBESH’i görünce 5 boy ayıran bir at canlanıyor gözümde. Bir türlü kısmet olmadı son yarışlarında ama yine favorimdir. 4 – KRALINADAMI baş rakibi olmak üzere bu ayağı kapatarak geçiyorum.

3 – AYAK: 1 – CORITIBA uygun gözüken grupta haklı favori. İlerleme kaydeden 3 – ADONİSİM rakibidir. 8 – LEGEND RING, 4 – PERFECTUS ve 2 – LADY FALCON diğer isimler.

4 – AYAK: 5 – THE WORLD IS YOURS ve 3 – FRENKLİ RÜZGARI arasında gözüküyor.

5 – AYAK: Bir önceki kum yarışında startta kalmasına rağmen son 800 0.58 geçen yarışta 1.25 yapan 6 – MEHMET BABA’yı kum da koşan rakiplerinden önde görüyorum. Bankomdur. Rakip arayanlara iyi işleri ile 8 – TARANTULA öneririm.

6 – AYAK: 4 ay verdikten sonra koştuğu 3 yarışta tabela sonunda yer bulan 13 – BABASEYFİ bu sefer uygun kilosu ile kazanabilir. Bonkör olduğum ilk ayaklardan sonra riskli de olsa tekimdir.

Kupon

5-4-11-6
H
1-3-8-4-2
5-3
6
13

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar adminim

bir şey merak ettim, bülten kullanmıyorum da fıratın öfkesi sürpriz mi yoksa senin için mi sürpriz

Mehmet28
Üye
Mehmet28

öyle çıkarsa güzel olur. uğraşmayayım orayla

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

bol şanslar adminim.

Bombaci
Üye
Bombaci

Adminim bol şanslar

ozgun1
Üye
ozgun1

Bol sanslar adminim

ozgun1
Üye
ozgun1

İki tek ve altılı yok. Geçmiş olsun adminim. Yazık olmuş bu oyuna

binbastar
Üye
binbastar

bursa’da yazık oldu bugun siteye kısmet değilmiş, son ayak 13 tek olarak önerdiğiniz için tebrikler