Ana Sayfa / Tahminler / 13 ARALIK CUMARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

13 ARALIK CUMARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Uzun mesafede baş farkı ile kaybettiği son yarışı ardından Kocaeli ye getirilen 7 WHITE MIST devam eden iyi durumu ile en şanslı isimdir. Ara sonrası çıktığı ilk koşusunda ikinci olan 4 RED ZEYTEEN , ideal mesafesinde 8 INTO STORM ve Kocaeli de bir yarış gösterilen 2 CEBELTAY ilk ayak için sıralamamdır.

2.AYAK: İstanbul dan getirildiği Kocaeli kaba kumunda orijini sayesinde başarılı olacağını düşündüğüm 7 DON VITO CORLEONE en şanslı isimdir. Bursa da bu günkü binicisinin özenle çalıştırdığı 3 MY SPACE favorinin gölgesi olacaktır. Bursa'daki son koşusu başarısız olsa da sevdiği Kocaeli pistinde 2 KÜLÜNK AĞA , bu pist ve mesafede son iki koşusunu kazanan 5 GOOD HEARTED , Adana dan kazanrak gelen 1 ATAŞTACUS ve çalışmalarını çok beğendiğim 8 ALBEN diğer şanslı isimlerdir.

3.AYAK: Baş farkı ile kaybettiği son koşusu ile 2 BUHARALI , son koşusundaki derecesi ile 6 MELİKE HANIM ve form durumu yanı sıra eküri desteği ile koşacak olan 5 KUZEYİNKIZI eşit şansa sahiptirler.

4.AYAK: Bu pist ve mesafedeki son koşusunu 52 kg ile dört boy farkla (2.10.68)kazanan 9 WIND RUNNER bu kez 49 kg a inen sıkleti ile en şanslı isim olacaktır.

5.AYAK: Bu sezon Kocaeli de koştuğu dört koşusunun üçünü kazanıp birinden ikincilikle ayrılan 5 MEGAS daha iyi anlaştığı binicisi ile şanslıdır. Ankara da son koşusunu rahatlıkla kazanan 3 LORD WHO , iki aydır koşmasa da hazır durumdaki 4 IMPARABLE ve İstanbul pistinde yaptığı 800/49.2 - 400/23.7 R çalışması ile 7 MISTER DEXTER sonraki ihtimallerdir.

6.AYAK: İzmir pistindeki son koşusu hayal kırıklığı da olsa formda isim 6 SUBAŞI en şanslı isimdir. Bu pistte son üç koşusunda iki ikincilik bir birincilik alan 1 BAŞOĞUL , çalışmalarını beğendiğim 9 SARPBEY ve İstanbul pistinde kazanarak gelen 4 KAYA PINARLI en ciddi rakipleridir.

1.AYAK: 7-4-8-2

2.AYAK: 7-3-2-5-1-8

3.AYAK: 2-6-5

4.AYAK: 9 WIND RUNNER

5.AYAK: 5-3-4-7

6.AYAK: 6-1-9-4

BOL KAZANÇLAR

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
bysurpriz@gmail.com
Üye
bysurpriz@gmail.com

WOLVERHAMPTON ALTILI GANYAN TAHMINLERIM

YEDİLİ PLEASE 1.KOŞU İLE SAAT 20.15 TE BASLAYACAKTIR.OYNAYACAKLARA ÖNERİM
—–7 GOOD AUTHORITY (IRE) —–6 REALIZE

BU IKI ISIMI OLACAKTIR…
—————————————————————————————————————————————–

1.AYAK (((2.KOŞU–SAAT 20.45)))

(5) SHIRLEYSPRIDE: bu safkanın son yarısını izlediğimde çok rahat bir yarıs kazanmıstı, bugün ise dahada uygun rakipleri yanında ve üstelik formunu koruduğunu kanıtlarken, jokeyi Hayley Turner ile benim favorim olacaktır..

(2)INSOLENCEOF OFFICE: formunu düzgün aksiyonlarla dahada koruyan ve yaptıgı güzel derece ve çalışmalarınla, sabah idmanlarında bu koşusuna itina ile hazırlandığını kanıtlarken, favorimin en yakın rakibi olacaktır.

(4) HAADEETH: son koştugu yarısında rahat ve kenteri düzgün bir yarıs cıkaran safkan üstelikte 75 gün gibi ara verip dinledirilmiş olması ve gizli eküri çalışmalarınla ve güzel galoplarınla, jokeyi Declan Bates ile bugün için iddialı bir yarış çıkarmaya aday olabilir…

bu safkanların dışında surpriz bir beklenti arayanlar sıralamam şablondadır…

2.AYAK (((3.KOŞU–21.15)))

(3) SEVENLUCKY SEVEN: totosuna baktıgımda ve takrar yarıslarını ızledıgımde safkanın dahada kendıne geldıgını dusunuyorum. burada koştugu son ikinciliği ile dikkatimi çeken safkan,arkası arkasıya yarışlar koşmus olsada özlediği birinciliğe bugun için kavuşma sansı olabilir diye düşünüyorum ve seri pilotu Grahem Lee ile başta düşündüğüm isimdir.

(2) DIVINECALL:daha önceki yarışında rahat bir üçüncülük etmişti.fakat o gün farklı olan bir şey vardı.rakipleri daha sert bir gruptu bugun ise daha uyugun bir gurupta kendıne birincilik için fırsat kollayacaktır., Liam Keniry ile favorimin yakın rakibidir.

(10)SPOWARTICUS: son koşusunda son 800 de üzerindeki pilotunun hatası ile aksiiyonunu bozmuştu,ve tabelaya bile girememişti,,üstelik formu zayıf görünsede potansıyelı yuksekti .yetkililerinin özenle hazırladıgı ve kesınlıkle ıhmale gelmeyecek olup fırsatını değerlendirmeye yakın olacaktır.

bu önerdiğim isimlerin dısında geniş düşünenler sıralamamdan faydalanabilir.

3.AYAK (((((4.KOŞU—-21.45))))))

(2) MAVERICKWAVE:gerek son yarışlarında olsun gerekse yaptığı çalışmalarında olsun dahada yıldızı parlamıs gibi duruyor.ve özellikle form durumuna baktıgımda çok rahat dereceler elde eden bugun ise daha uygun rakipleri yanında seri gidecek olan koşunun sonlarda seri pilotu Robert Havlin ile cok etkili gelip bu yarısı kazanabilir diyor ve siz yarısseverlere banko olarak öneriyorum….

4.AYAK (((((((5.KOŞU—-22.15))))))

(11) SANQUENTIN: formunu her gecen yarıs dahada ust sevıyeye cıkarmak ıcın kendını kanıtlamıs bır ısım.özellikle kenterini çok begendıgım bir safkan ilgililerininde özenle hazırlamıs.bu yarısı kazanmaya aday gibi görünüyor..

(8) WELL OWDMON: yine son yarısında temposunu çok iyi koruyup her metreyı lehine çeviren güzel bir birincilik ile ayrılan ve bu yarısta ciddi rakip konumda hata kollayacaktır.

eğer bu iki isimden beklediğim yarıs cıkmaz ise burası karışacaktır…

5.AYAK (((((6.KOŞU—22.45 )))
(7) HIDDENGOLD: harika formuyla İngiltere’nin değişik hipodromlardaki son yarışlarını arka arkaya kazanıp bir süre dinlendirilen Godolphın temsilcisi safkan, bugun benım favorim konumundadır ve ekonomik kupon yapmak isteyenlere alternatif banko öneriyorum.

(2) HARRISTWEED: bu safkana baktıgımda son yarısında tabela dısı kalmıstı.fakat daha önceki yarısında ise çok güzel bir ikincilik elde etmişti.nedeni ise gurubunun daha sert olmasıydı.bugun ise sıkıstırılmayıp rahat 800e çıkarsa etkili olabilir.rakip olarak ilk tercihimdir…

6.AYAK (((((7.KOŞU—-23.15)))))

(3) SIR BILLYWRIGHT: koştukça daha çok açılan yaptıgı güzel dereceler ve galoplarınla mesafesınde oldugunu gösterebilir kazanmaya cok yakın olacaktır..

(2) DISCODALE: ara verip dinlendirilen ve sonra yarışa surulup nefes sıkıntısı ceken bu safkan idmaınında oldugunu dusunuyorum egerkı nefesıne hakım olup sonlarda etkılı gelırse sansı yukselecektır.

(6) UNDULATE: ihmale gelmeyecek olan bir isim daha toparlanıp koşuya hazırlandıgını dusunuyorum.ciddi rakip komunda olacaktır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK 5-2-4 /// 7-3-9-11-1

2.AYAK 3-2-10 /// 9-7-1-5

3.AYAK 2 BANKO

4.AYAK 11-8-1-10-2-9-5

5.AYAK 7 /// 2-1

6.AYAK 3-2-6-5

ŞANSINIZIN BOL OLMASINI DİLEKLERİMLE HERKEZIN ŞANSI BAHTI AÇIK OLSUN….

semih
Üye
semih

kocaeli
2AYAK 5NO GOOD HEARTED
3AYAK 2NOBUHARALI VE6NOMELİKE HANIM ARASI
4AYAK 1NO ÇİFTCİ AGA
BOL ŞANSLAR

bysurpriz@gmail.com
Üye
bysurpriz@gmail.com

KOCAELİ ALTILI TAVSIYELERIM

1.AYAK 5-6-4-8-9-2-7-3-1

2.AYAK 7 TEK

3.AYAK 6-2 // 5

4.AYAK 9 TEK

5.AYAK 5-7 // 2-3-6

6.AYAK 6-3-4-5-8-9-1

SANSINIZ BOL HIRSINIZ AZ OLSUN….

bysurpriz@gmail.com
Üye
bysurpriz@gmail.com

YEDİLİ PLEASE OYNAYACAK DOSTLARIMA UMUDUN RENGİ DIYORUM….

bysurpriz@gmail.com
Üye
bysurpriz@gmail.com

ADANA ALTILI TAVSIYELERIM

1.AYAK 4-2-6-8

2.AYAK 9-6

3.AYAK 1 BANKO

4.AYAK 7-3-1-6-2-4

5.AYAK 10 // 5-11-8-6

6.AYAK 11-5-4-9-6-1

ŞANSINIZ BOL HIRSINIZ AZ OLSUN…

Yazar: kinggok

Avatar