13 Aralık Bursa Altılı Ganyan Tahmim ve Yorum

Yoğunluktan dolayı birkaç gündür yorum yazamıyorum. Bugün yarış saatine az süre kalmış olsada tuttuğum safkanları belirterek şablonumu yayınlıyorum.Herkese bol şanslar.

1.AYAK : Binici biraz tedirgin etsede 12-FOR PLEASURE bugün kazanmasını beklediğim safkan.

2.AYAK : Bir önceki koşusunda ikincilikle ayrılmasına rağmen 6-DESTAN YAZAN bugün uzayan mesafede kazanmaya en yakın safkan.Alternatif bankom.Rakipleri şablonumda.

3.AYAK : Günün meiden mucadelesinde 7-SASANİBEYİ, 5-GENÇ ARSLAN ve 11-WOW SO FAST arasında en az hatayı yapan maidene veda eder.

4.AYAK : Zorlu mücadelede 7-DELİ RÜZGAR favorim.3-GUTİ favorinin en yakın eakibi olur. Zorlu geçeceğini düşündüğüm koşuda şans verdiğim diğer safkanlar şablonda.

5.AYAK : Formda safkan 1-MOONSHİNE CORAL ve 2-CHACHKOVA arasında geçeceğine düşündüğüm mücadeleye 6-STAR OF STREET sonucu belirleyebilir.

6.AYAK: Günün son koşusunda 10-FAHİKA favorim.

Sürpriz sonuç beklediğim koşuda ayrım yapmadan HEPSİ demek mantıklı olacak.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 12

2.AYAK : 6 – 3 – 1 – 2 – 4

3.AYAK : 7 – 5 – 11

4.AYAK : 7 – 5 – 3 – 4 – 10 – 11 – 1 – 8

5.AYAK : 2 – 1 – 6

6.AYAK : HEPSİ

 DİĞER KUPONLARIM VE İSTATİSTİKLERİM İÇİN BÜLTEN SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan YILMAZ

Ah EMBIR HAN guvenemedim sana

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x