Ana Sayfa / Tahminler / 13 AĞUSTOS 2016 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ
ankara altili tahminleri

13 AĞUSTOS 2016 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

4.KOŞU BENGUN koşmaz.

1.AYAK: MERAM'ın kazandığı son koşusunda kafayı vermesine rağmen 2.liği çok iyi olan 6 - THASSOS uygun kilosu ile kazanacak gibi gözüküyor. Gördüğü koşular sonrası düzelme gösteren ve iyi işlere sahip 3 - GRAND SPRING rakibidir. Sevdiği jokeyi ile koşacak olan son ağır kilolu koşusu ölçü olmayan 4 - KUPA ASI bu ikiliye sert rakip olabilir. 2 - BRAVE APTE eklendi.

Sıralama: 6-3-4-2

2.AYAK: 5 - TOUCH THE WOLF koştuğu yarışlar kum ama orijin olarak çim piste koşacağı belli. (KURTINIADIS(IRE)-ACOUSTIC) Baba şampiyon, anne den TRANSACUSTIC ile kardeş. Son koştuğu KV6 yarıştaki 3.lüğü ile ben Maiden değilim diye bağırıyor.

Sıralama: 5-6-9-14

3.AYAK: GOOD CURRY sakatlanmasaydı da bu efsane koşuda yerini alabilseydi keşke. 3 - HOT CHOCOLATE ve 4 - MISTER STRONG ikiline düşürerek bu ayağı geçiyorum.

Sıralama: 3-4-9-10

4.AYAK: 8 - SALAMIS ve 9 - WANETA karşı karşıya geliyor. WANETA agf de önde çıkacaktır muhtemelen ama ev sahibi SALAMIS'ın de şansı bir o kadar yüksek gözüküyor.

Sıralama: 8-9-2-1

5.AYAK: Sürekli olarak tabelada dolanan ve bekleneni veremeyen isimler bir arada. HEPSİ tercihi ile burayı geçmek istiyorum.

Sıralama: 5-3-6-7

6.AYAK: 11 - LUXANTE uygun grubu ve mesafeyi buldu ama bu seferde start sorunu göstermeye başladı. KG eklenmiş bu sefer,i KGDB ile koşacak. Özetle tek atmak zor gözüküyor. Rakip ise 2 ay ara vermesine ve az galobuna rağmen 15 - UNIVERSE. Bu iki isme sigorta babında 2 - KING SAILOR ekleyerek bu ayağı kapatıyorum.

Sıralama: 11-15-2-4

Bol Şanslar

Altılım

6 / 3-4-2
5
3-4
8-9
H
11-15-2

40.32 TL

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

53 yorum

 1. Yıldırım Bayezit koşusu son 3 yıl ; 2015 Hot chocolate Uğur Polat ganyan 4.65 /2014 Cash Akçe Selim Kaya ganyan 2.25 /2013 Rampoldi Halis Karataş ganyan 1.05

 2. Bol şans olsun..

  1.ayak : 6…… 4
  2.ayak : 11-5-6
  3.ayak : 1-3-10-9-7-4
  4.ayak : 9
  5.ayak : 4-5-6-8
  6.ayak : 11-4-10-14-15

  THASSOS : Önde kaçacak olan Velocity’nin arkasında 2.likte yarısı takip edeceğini düşündüğüm safkanın viraj dönüldükten sonra yapacağı ataklarla liderliği alıp, arkadan gelecek olan rakiplerine fotoya kadar direneceğini düşündüğümden Tek adayimdir.. Tek rakibi, son koşusuna oranla 9.5 kilo azalan sikletiyle 4 Kupa Ası olacaktir..

  WANETTA : Açık grup1 Karayel koşusunda deplasmandan gelecek olan bu tay gerek koşmuş olduğu yarıslardaki derecesi, gerek çalışmaları, gerekse pilot faktörüyle zor olan koşuyu kolaya çevirmesini bekliyorum.. BANKOMDUR. Suana kadar yarışmamıs olan, (yani yanına rakip sokmadan kazanmış olan) SALAMİS ilk ve tek ciddi rakip olacak kanaayindeyim..

  NOT : 2.ayakta ilk defa koşacak olan 11 NOROLİM uzun zamandır hazırlanan, çalışmaları gayet iyi olan tayı çok at yazacak olanlar mutlaka değerlendirsin.. Ilk yarış aksiliği ve heyecanı yaşamaz ise iyi yerlere geleceğini ve biraz abartarak 1.lik kürsüsüne cıkacağini düsünüyorum… Şansınız ve bahtınız bol olsun…

 3. bilge

  selamlar admin yorumlar için teşekkurler son ayaktaki kumcamet e dair izlenimlerim bugune kadar yanlış binici tercih etmelerinden maidende kaldı m. baydan la veda eder kanaatindeyim bol şanslar

 4. ankara 1.ci altılı tahminim 1.ci ayakta 6 numaralı falezi tek düşünüyorum ama apranti yarışı olduğu için yanına at yazıcam sıralamam 6/2,4,1 ve çok süprizde 7 2.ci ayakta 1numaralı gölcük aslanı tek rakip olarak 6 numaralı paladayı diyorum sıralamam 1/6 3.cü ayak 4 numaralı oğlumege uzak çeker tek rakibi 3 numaralı hergeledir sıralamam 4/3 4.cü ayak hepinizin başta tuttuğu 6 numaralı thasos benimde kafa atım ama ben yanına özellikle grandspring i mutlaka yazıcam burayı büyük ihtimalle 4 atla geçicem sıralamam 6,3,4,5/ve süprizim yerim olursa mutlaka 2yide ilave edicem 5.ci ayakta valla en kalabalık ayak burası olucak sırasıyla 4,5,6,,10,9,,,11,14 6.cı ayakta kafa atım 1 numaralı cemcem olucak yanına mutlaaka 3 ve 4 ü yazıcam yer kalırsa 9,10 ilave edicem bütçeme göre oynucam ama ilk altılının çatısını ikinci ayak 1 üçüncü ayak 4 ü tek atarak kurucam ikinci altılıya gelince ilk üç ayak değişmicek 4.cü ayakta 9 nolu vaneetta yı tek diyorum istanbulda dereceli kazanan bu safkan burdaada aynı başarıyı gösterecektir 5.ci ayakta ise 5 numaralı demirpençe tek atıcam olmasa burası kapamalık olur yarış karışır ama benim tekim 5 numaralı demir pençe rakipleri sırasıyla 5/2,4,1,3,7,8,14 son ayakta 11,10,15,4 bu dört atı mutlaak yazıcam altılım böyle herkese bol şanslar yazdığınız gibi ggelsin

 5. Savasci

  Bol şanslar Admin….

 6. bilge

  admin beşinci ayaktaki demir pençenin 26/05/2016 yarışını izlemeni isterim

  • Izlerim ama buradaki atlari bir cogunu kontrol edip kazanmasını bekledik. Tabelaya girme konusunda istikrarlilar kazanamama konusunda da ayni :)

 7. sheva

  ANKARA 2:ALTILI
  1.AYAK 2200 metreyi dişi atlar arasında sağlıklı düzgün aksiyonlu tamamlayabilecek bir safkan olsa tek atardım ama bu grup 10 defa koşsun birlikte arka arkaya aynı safkan hiç bir zaman kazanamaz hepsi demek mantıklı ama 1 at çıkartıcam o kadar yazıpta 1 at yazılmazmı demeyin ben 63 kg dişiyi uzun mesafede yazmam. sıralamam : 4-5-7-2-6-3

  2.AYAK 5.TOUCH THE WOLF Mükemmel kan hattını az daha KV 6 yarışta çok güçlü rakipler yanında kazanarak ispatlayacaktı,yeterli tecrübeye ulaşan safkan kolay kazanması gerekir olurda bi aksilik çıkarsa(çok kötü galopları var gerçi kv koştugundada galabu iyi değildi demekki galobu başka yarışı başka),dünkü tay yarışını uzak kazanan GAZIBORA KHAN ın anne kardeşi olan bi süre tedavi gören sonra geçtiğimiz aylar sahalarda çalışmaya başlayan tayda kumaş var bugun heralde geri planda kalmıştır ama ben çok güveniyorum 3.GREAT DEMAND.bana göre yeterli hatta 7lide bu taylar ile geçicem ama 6lıda 6-11-14 eklemesi yapabilirim.

  3.AYAK Yazı uzamaya başladı çok uzatmayacağım bence kaba kumda bu kilo ile geçebilecek tay çok az belkide şuan yok diyebilirim o yüzden 10. KINOWA BANKO gönül rahalığı ile tek atın.

  4.AYAK Artık seri bozulucak sadece geçilmeme ünvanı 1 tanesinde kalıcak at başı olmazlarsa :) ben daha önce birlikte koşmadıklarından dolayı bir karşılaştırma yapmayacağım.SALAMİS-WANETA-PIANO SONATO ayırmadım.

  5.AYAK 14-4-1-6-5-8-3-7 (sonlarda şans verdiğim apika dora startta kalmaz ise kazanır gerçi son yarışında 50 metre kalıp uzak tutarak kazandı ama neyse )

  6.AYAK 15. UNIVERSE normal şartlarda tek atacaktım ama verdiği ara boyunca yatmış safkan tek galabonu geçen hafta yapmış ama bence oda yeterli :) yinede sigorta olsun diye 10.CORSICA ve 11.LUXANTE ekledim.
  herkese BOL şanslar ..
  şablon :
  4-5-7-2-3-6
  5-3
  10
  8-9-5
  14-4-1-6-5-8-3-7
  15-10-11

 8. silivrili

  Bol şanslar admin

 9. Mrb usta bol şans benim altilim ama fikrini tafsiyeni almak isterim 1a/5 6 7/2a/5 10/3a/2 4/4a/5 /5a/1 4 5 7 8 11 14/6a/7

 10. Arkadaşlar cahilliğimi bağışlayın bir sorum olacak . Koşan atlar nasıl kayıt altına alınıyor tanınıyor Örnek dün son ayakta yarış kazanan Kemal keçelioğlunun charmant isimli tayı gerçekten charmantmı koştu ?yoksa bunların iyi bir tatı vardı Gull mü koşturdular kafamda deli sorular 😇😇😇

  • sheva

   Atlara deri altına chip takılıyo pedigri gibi bilgileri burda kayıtlı

  • İlk defa duyuruyorum bunu. İnternette kaynakta bulamadım adına başka bir şey mi diyorlar?

  • sheva

   :)) bunu bi tek ben biliyormuşum gibi bişi oluşmasın herkes biliodur atı olan yada uğraşan boyun kısmında deri altına chip yerleştirmesi yapılır ve cihaz ile bu bilgiler okunur.adı yoktur heralde chip çip denir genelde

  • Bir tek şeyi buldum. Hurdacılar atları çalmış, çipleriden bulunmuş :) Yarış atında chip olayı nedir ne değildir hiç bilgi yok.

  • Yarışseveri bilgilendirme sıfır. Fotofiniş nedir diye yılların bir yazısı var sadece. Tam bir semt derneği zihniyetindeler.

  • sheva

   Finişide anlatırım ama orda işler aslında çok karışık ama basitmiş gibi gösteriyolar bide kime sorsan fotofiniş yanılmaz der ewet yanılmaz ama pc basındaki komiser denilen şahıslar istediğini yapabilir neyse bu kadar iç karartmayalım akşama cimcomun maçı var moral bozamam :)

  • Cimbom mu kaldı ya :)

 11. silivrili

  Adminim son ayağa kadar gelip Kumcamet den yatmayalım :)

 12. Emeğinize saglik

 13. Ben bildiğim kadarıyla anlatıyım konyadaki at yetiştirme çiftliğinde gördüm,atların DNA örnekleri alınıp bilgisayar ortamına kayıt ediliyor.Burdan alınan veriler çiplere yükleniyor ,çipler sayesinde hem takip yapılıyor fakat daha önemlisi atın vücüdundaki belli başlı farklılıklar bilgisayar ortamında gözlemleniyor.Vücut sıcaklığı,performans bilgileri,kas kütlesi benim bildiğim veriler

 14. Merhaba arkadaşlar. (Şükür kavuşturana) Harika bir program var bugün. Karayel koşusu için zehirleyeyim milleti dedim 😆😆 öncelikle koşuda 4 tay henüz geçilmedi. Favoriden başlayacak olursak WANETA Karataş’ın tercihi ile AGF çıkacaktır. Normal bir durum. SALAMİS ile yarış kazanmasına rağmen Karataş WANETA ya binince Kaya Brothers Gün doğdu. SALAMİS e Selim, DUBLIN e ise Ömer Kaya binmiş. Bu herkesin malumu. Ancak gözden kaçan konu, SALAMİS e kimin bindiği değil, kimin binmediğidir. Karataş WANETA ya gidince bu tay Özcan Yıldırım’a teklif edilir normal şartlarda… Ancak Özcan PİANO SONATA ya binmiş. Yani SALAMİS ten hem Karataş hemde Özcan Yıldırım kaçmış. (Tay sanki vebalı ☺☺) Ancak bu tarz yarışlarda ben genelde tercihimi erkek taylardan yana kullanırım. Gerek SALAMİS gerekse WANETA nın dişi oluşu, Ö.Yıldırım ın tercihi, son yarışına bayıldığım ve en az ekürisi kadar şanslı HEYAMOLA nın desteği ile PİANO SONATA bence yarışı kazanır. Ben tek deneyeceğim. Herkese bol Şans.

 15. Bombaci

  Adminim bol şanslar

 16. Bilgi için teşekkürler Charmant pisikolojimi bozdu sanırım 😇😇😇

 17. Son ayakta UNIVERSE yarıştan çıkmış.

 18. Attinmi kupa asi ni tek

 19. AKIN SÖZEN Gazi koşusundan bu yana sinir hastası etti. Emeklere yazık, oynana paraya yazık, hepsine yazık.

 20. CEMCEM gibi bir ata düzlükte bukadar avans verirseniz sizi yer bitirir 😀😀 helal olsun karakter abidesi safkana 😀

 21. 3 yaşlıları elemek iyi oldu ama CEMCEM sigorta olarak yazılabilirdi.Jokey hatasından kaybediyoruz yine hatayı kendimizde arıyoruz.

 22. Cem cem zaten mecbur yazıyoruzda şuan altılıda bişey yok karataş da tek son ayakta 9 numaraya bağıracağız inşallah 3 tane sıfır çekmiş bugün tren gibi getireceğim atı 😂😂

 23. Waneta fotoya tutarak girdi iyi mi :) Nazar değmesin.

 24. Canın sağolsun adminim..
  Wanetta… Bu taya Allah sakatlık kaza bela vermesin.. Bugünkü yarısında sanki ASTRAKHAN’ı izliyorum gibi hissettim kendimi 😀😀 bakalım son iki ayaği 5 at 5 at beklicez artik 😀

 25. O ısık var. Adana tahmini varmıdır?

 26. ADANA 1.ci ayak 4,5,7,8,9/ 2.ci ayak 1,2,3,4/H/ 3.cü ayak 2,6,9 /4.cü ayak 2 tek /5.ci ayak 7,4,6/ son ayak 4,2,14

 27. Savasci

  5li seriye devam.)))

 28. ADANA….

  1.ayak : 4-6-7-8-9-10
  2.ayak : 6-8-7-12
  3.ayak : 8-9-6-7
  4.ayak : 2 tek
  5.ayak : 4-7-8
  6.ayak : 4……..5-14

  Adanada zor bir program var.. Çok fazla güvenmemekle birlikte 4. Ayak 2 nolu TATVAN KIZILCA’nın bu grubu ayırması gerekir. BANKOM..

  Karaktersiz safkanların bir araya geldiği günün son ayağında, rakiplerine oranla daha istikrarlı olan ve son yarısını kazanmıs olan 4 numaralı YILMAZIM alternatif tek adayımdır..
  Rakipleri sirasiyla 5-14-3 olacaktır..

  BOL ŞANSLAR..

 29. Acaba tahmini yaparmısınız arkadaşlar

 30. Hipodrom şansı ile 2 altılı bir 7 li aldım =) ama yine harçlık=)

  • Hipodromda son ayak için herkes selen boy selen boy diyip duruyordu gelmedi gelseydi uçardı ikramiyeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir