12 TEMMUZ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  3 – KIRIMKIZ favorimiz. 1 – BİRTACIM, 2 – İDİL SULTAN, 6 – AKSİ BABY, 8 – MENTEŞ KIZI, 9 – NURLUCA ve 4 – LUNGEN sırasıyla rakipleridir.

 • 2. AYAK

  2 – ARBOND formda olmasına rağmen çarpılacak rakibi her zaman buluyor. Bu sefer de  6 – ÇİFTÇİ BEYİ rakibi. Bu ikili yeterli gibi duruyor. Fazla at yazmak isteyenler için 1 – LAST POET, 5 – BABANIN OĞLU ve 3 – ATALANTE öneririz.

 • 3. AYAK

  1 – WATANABE bankomuz. 5 – BEST OF NESLİ rakibidir. Eküriler 2 – ART DÜŞES ve 3 – ART WOMAN tabelayı zorlar.

 • 4. AYAK

  1 – KARAÜZÜM bugün Türkiye’nin bankosu. At atı geçer ama bu at geçilmez gibi duruyor.

 • 5. AYAK

  3 – EMRES STAR’ı favorimiz. Çok formda ve MURAT GÜNDÜZELİ ile ufak kuponlarda tek atılabilir.  Rakibi ekürilerden 11 – FAIR CEASE. Ekürisi 4 – HOLD AT BAY tavşanlık yaparken yarışı bile kazananbilir. 8 – ULTRAVIOLET iyi form tuttu, favoriler eksik koşarsa devreye girecektir. 7 – SANGRIA’da bu sefer ERHAN YAVUZ var. Startta kalmazsa bombayı patlatabilir. 6 – KOÇEFE, 1 – BÖRÜKAN ve 2 – ERALP ile bu ayak kapanır.

 • 6. AYAK

  2 – CUPID bir koşu gördü dikkat, 1 – SILK KAFTAN kilosuna rağmen uygun grupta, 12 – LADY POLITE 1 ay ara vermesine rağmen iyi galoplarla bu koşuya giriyor ve son olarak iyi işleri ile 5 – LET IT GO LADY bu ayak için yeterlidir.

GÜNÜN KUPONU
70 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
3
4
6
8
9
1
2
3
5
6
1
1
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
1
2
5
12
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kenan

Güzel kupon karaüzüm benimde tekimdi. ancak 3. ayakta ay karanlık ında dikkate alınması gerekiyor bence. yinede kuponu beğendim. tabii ben bütçeme göre biraz eleme yapmak zorundayım…

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x