12 TEMMUZ ANKARA ALTILI TAHMİN NICOMEDIA

1-AYAK: Altılı ganyanın ilk ayağında 2-ANADOLUKAN Öne çıksada tay yarışı olması hasebiyle fazla at yazmakta fayda var ADANA’da koştuğu yarışta potoda kaybeden 3-BEYLAM İlk rakibi başarılı yarışları ile 1-AĞA OSMAN son yarışlarını kazanma başarısı gösteren 4-ZEKİBEY ve ANKARA’nın formda jokeyi ile start alacak 5-REİS BABA sağlam kuponlarda bulunmalı.

2-AYAK: Uzun mesafede koşulacak handikap yarış oldukça çekişmeli geçecek gibi görünüyor bu grupla baş edebileceğini düşündüğüm 2-SILVER SHOES ve BURSA’da koştuğu yarışlarda M.GÜNDÜZELİ ile 3 birincilik elde eden 7- SEA THE STORM’la geçerek diğer ayaklarda sürpriz arayacağım.

3-AYAK: kazandığı yarışlarda fazla zorlanmadan birinciliğe uzanan 3-CİHANEFE favorim.Önde istediği tempoyu kurması halinde arka grubu dağıtabilecek 6-ŞİMŞEĞİM Beyaz bayrak ayna yapabilir eksik koşması durumunda tabeladan düşmeyen 2-ÇALIK devreye girecektir son olarak ne zaman nasıl koşacağı belli olmayan 1-TUNAHANBEY formda aprantisi ile ihmal edilmemeli.

4-AYAK: Start aldığı 20 yarış’tan 15 birincilik çıkaran 4 seferde ikincilık elde eden ve 4 yaşında olmasına rağmen koştuğu son yarışında G-1 koşusunda kendinden yaşça büyükleri rahatlıkla geçen 2-DEMİRDÖVEN Kazanmasını beklediğim isimdir BANKOM.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: NICOMEDIA

Avatar