12 TEMMUZ 2019 CUMA CHESTER ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

2. Koşu : Haydock’ta katıldığı son yarışında güzel bir 2.lik yapan FEELINLIKEASOMEONE (7) bir aksilik olmaz ise kazanmasını beklediğim isimdir

3. Koşu : Bu yarışa iyi hazırlandığı söylenen MUGATOO (5) binicisi ile kazanmasını beklediğim isimdir.

4. Koşu : Son yarışları gayet başarılı olan WAR STORM (1) seriye devam edebilir. Yoksa diğerlerinin hepsi eşit şansa sahiptir.

5. Koşu : Uygun grupta ve sevdiği mesafede koşacak olan CANDELISA (2) binicisi ile burada kazanmaya yakın gördüğüm isimdir, ALTERNATİF BANKOM. Rakipleri şablonumdaki gibidir.

6. Koşu : Sevdiği pistte koşacak olan POWERALLIED (1) bu pistte daha önce 4 kez kazandı, 2 si bu mesafede. Ben rakiplerine rağmen tek yazıyorum.

7. Koşu : Son yarışını kazanırken en iyi koşusunu yapan SO NEAR SO FARHH (5) kazanmaya yakın gördüğüm isimdir, ALTERNATİF BANKOM. İyi durumdaki safkanlardan DORAH (6) en sert rakibi. Dişilerin handikapı yine karışır derseniz Wetherby’daki son yarışı ile MISS LATIN (2) ve Doncaster’dan gelen PERFECT SUMMER (4) da eklenebilir.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 7
2.Ayak : 5
3.Ayak : 1     // (2/7)-4-3-5-6
4.Ayak : 2   ///  1-5-11-10-3-9-8-4
5.Ayak : 1
6.Ayak : 5    //   6  //2-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sedat

Yorumlarinizi erken yazsaniz 7 plaseleri kacirmayiz

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x