Ana Sayfa / Tahminler / 12 TEMMUZ 2018 PERŞEMBE ANKARA 1.ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

12 TEMMUZ 2018 PERŞEMBE ANKARA 1.ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Ankaradan yarış programından herkese merhabalar. Herzamanki gibi öncelik kendi tercih ettiğiniz isimler olsun. Herbir takipçimize ve yarışseverimize Bol Şanslar dileyerek;

1.KOŞU: Maiden koşuyla güne başlıyoruz. Bu koşuda iki isim bende ayrılmış durumda. İkiside son yarışlarında büyük favoriydi. İkiside ikincilikten öteye gidemedi. Kim bunlar? Tabiki Zeki Oğlum ve Desen ikilisi.. Ancak kalite bakımından bende bir tık öne cıkan bir isim ve maidenda çok fazla kalacağını düşünmediğimden Karataş'a rağmen birazda risklide olsa 7-DESEN benim Bankomdur.

2.KOŞU: Mesafe konusunda ufak çekincelerim olmasaydı 4-GÜRHANŞAH'ı Banko önerecektim. Kalitesinin bu grupla alakası olmadığını düşünüyorum. Ancak mesafe deneyimi olmaması nedeniyle sadece Alternatif Banko olarak önerebilirim. Rakip olarak gördüğüm iki ismi yanına sigorta olarak yazacağım. Son yarışını bu pist ve mesafede gösterişli kazanırken göz okşayan 3-ASİL RÜZGAR ve yakın zamanda büyük bir sürprize imza atarak koşu kazanmasını beklediğim 7-UCAN REİS'i sürpriz olarak kuponumda bulunduracağım.

3.KOŞU: Yarış karakterleri tam olarak belli olmayan tayların kosusunda, çok kaliteli bir isim olduğunu düşündüğüm ve kum pitte maidendan çıktıktan sonra KV6 çim yarışıyla bunu süsleyebilecek potansiyelinin oldukça fazla olduğunu düşündüğüm 1-GİZMO ilk ismimdir. Yine kaliteli isimler olduklarını koşularıyla gösteren 4-PERAMUS ve 5-REACTİVE isimlerinide sigorta olarak kuponumda bulunduracağım.

4.KOŞU: Bölünen maidenın ikinci kısmında sürpriz bir isimle başlamak istiyorum. Çim pistte biraz daha etkili yarışlar kosacağına inandığım ve cok cazip konumda olacağını düşündüğüm takibimde olan 8-SEDİR KÖŞKÜ benim öncelikle şans verdiğim isimdir. Adanadaki son koşusunda startta biraz tereddüt göstermesine rağmen sonlarda etkili gelen 1-DOĞANŞAH uzun Ankara düzlüğünde sonlarda gruba hakim olabilir. İlk rakibidir. Etkili koşuları sonrası formda jokeyinin idaresinde 4-ONATKAN şanslı olmasını beklediğim üçüncü ve son isimdir.

5.KOŞU: Önde kaçacak çok fazla ismin olması sprinterlere şans doğurabilir. Ancak burada bir isim varki, kendisini muhtesem bir şekilde unutturdu. 3-MİRZALAĞA ismini bu koşuda çok at yazacaklara ıskalamamasını öneririm. Formda isim 7-ONURŞAH, yarışın gidişat avantajına sahip 2-İDEALİST ve 8-DÜŞES, son koşusunda kalite isim özpar arkasında ikincilikle yetinen ayağına seri isim 4-TAKIL BERİ ve 5-BENAZİR KIZI isimlerini kuponumda ayrımsız bulunduracağım. Ayrıca yine takip ettiğim isimlerden olan ve son bir şans daha vermeyi düşündüğüm 9-ALBUNEA bomba olarak ilave edeceğim son isimdir.

6.KOŞU: Grupta kaliteleriyle çok ön plana çıkan ikili 8-TARSUS BEYAZI ve 4-KAİNAT.. Ancak ikisininde formunu yeterli görmüyorum. Tabi kalite kalitedir. Ancak yanlarına bir önceki kazandığı koşuda hemen hemen aynı rakiplerini geride bırakırken önde çok boş kalan, (bu sefer çok rahat bırakacaklarını düşünmesemde) aynı senaryoyu tekrarlayıp, bu tip atlara çok farklı binen sampiyon jokeyi A.Celik idaresindeki 2-GIPSY DANGER benzer bir koşuyla dejavu yaşatabilir. Son kazandığı koşuyla formunu bulduğunu gösteren 3-I SAW THE SUN sürpriz olarak son ismimdir.

1.ALTILIM

7 DESEN
4 // 3-7
1-4-5
8-1-4
3-2-7-8-4-5-9
4-8-2-3

Geniş Kupon: 53 TL
Küçük Kupon: 17.50

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

emrah
Ziyaretçi
emrah

kocaeli tahminlerini bekliyrouz kardes

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

1.altılım
5.7
4
5.3.4.2.1
4
hepsi
tarsus beyazı 8
bol şanslar…
ZEKİ OGLUM,,,,GÜRHANŞAH,,,,,REACTİV PERAMUS,,, ONATKAN,,,,
ÇOK ŞANSLI İSİMLER

TREV
Ziyaretçi
TREV

Ozgun Bey tebrikler, Gizmo’yu çok iyi yakaladınız, keşke yan taraflar da biraz daha plase, sürpriz gidip ödüllendirseydi bu durumu… Teşekkürler

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..