Ana Sayfa / Tahminler / 12 TEMMUZ 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ
istanbul altili tahminleri

12 TEMMUZ 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 - AYAK: Yeniden Karataş'la buluşan 7 - ADINI SEN KOY favorim. 3 ay aradan sonra gördüğü koşuda burunla Velicankızı'na kaybeden 6 - BABA ATLI rakibidir. 6 aydır koşmamasına rağmen işlerinde iyi gözüken 3 - KASMANBEY ve son 2 koşusunda varlık göstereme de 2 - SARAYBOSNA sürpriz isimler.

2 - AYAK: İlk yarışında düzgün aksiyon sağlayamayan ve tekrar dışa çıkarak vakit kaybetmesine rağmen zorlanmadan 3.lük alan 10 - NOISY favorim. İlk yarışına güzel galoplarla giren ve yanlış görmediysem son düzlükte bariyerde sıkışma ihtimaline karşı vites küçültünce tekrar hızlanamayan 11 - SERABIM yazılmalı. Aynı yarışın 2.cisi 4 - FIREY ATES ise düzgün aksiyonları maden da fazla kalmayacağını gösterdi. NOISY karşısında elememe rağmen gördüğü yarış sonrası ilerlettiği görülen işleri ile 1 - BATHSHEBA'da eklenebilir.

KOŞANAĞA'DA ARSENIC yani doping bulunmuş. Saat 14:00'a kadar 135 bin lira ceza ödemesi yaparlarsa koşabilir. 

3 - AYAK: 2 - KOŞANAĞA net favori fakat rakiplere göre kg oranı ve startta kalması soru işareti. 6 - TAŞOVA, 1 - İDEALİST, 4 - EMMİ ve 5 - ASTRONOT rakipleridir.

4 - AYAK: 4 - MY ROYAL SUN'ın tempo vereceğini tahmin ettiğim yarışta sprinter isimlerin aksine 2 - TURAP'ın yakın takip ederek bu iki ismin fotoyu geçeceği düşünüyorum. Birbirlerini tüketirlerse kg avantajı ile 6 - RYAN AREL devreye girebilir.

5 - AYAK: Uzun aradan sonra tekrar kum piste çıkacak olan 3 - MANDARİN'n fotoyu önde geçmesini bekliyorum, bankom.

6 - AYAK: Grubun abileri 5 - PALA DAYI ve 1 - BİÇER favorilerim. Son başarılı çim yarışları ile 3 - ÖZDAMAR, 2 - ERAYHAN, her an ters koşabilecek 4 - ÜNALAMCA ve 10 - ZİVERBEY diğer sıralamam.

Herkese bol şanslar

Kuponum

7-6-3-2
10-11-4-1
2 / 6-1-4-5
4-2-6
3
5-1-3-2-4-10

 

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

39 yorum

 1. Ramazan Yılmaz

  Bol şanslar admin bey :)

 2. AZAT KUŞU ve GÜRGÜR BABA olmadan asla :) hele birde PAİX’siz mümkün diill :)) bol şanslar hepimize

 3. Yok yok hiç belli olmaz, at koşar baht kazanır :) uyumazsam çalışmam bitince atacam bir yazı detaylar orda olacak :) iyi geceler yöneticim..

 4. Bol şanslar adminim

 5. Admin basarılar…bence bu ikinci koşuda maidanda FIREY ateş tek rahat atılabilir bence..karataşın öbür koşularında süprüzü bulmak gerekir.Ben bugün tekim4.koşuda FIREY ATES tekim saygılar…

 6. Ramazan Yılmaz

  Kosanağa koşacak mı acaba bilgin varmı admin?

 7. Biratakan1907

  Bol şanslar admin. 4.ayak yorumun çok ilginç kafamı karıştırdı ama düşündüğünüz gibi olursa ikramiye epey yükselir. bugünkü zor programda İstanbul yorumlarım ;
  1. Ayak : Kim kazanır değil de kim kazanamaz diye sorsam ?? cevabı çok güç 1. attan sonuncu şans verilen ata kadar az çok şansları var.
  2. Ayak : Israrla rakip aramama rağmen bulamadım. Tay yarışıdır olur olmaz ama görünen sıkı rakip olabilecek bir tay yok gibi, belki ilk kez koşacak olan kapalı kutu taylardan biri orjin ve çalışmalardan sürprizde denenebilir.
  3. Ayak : Muhtemelen yasaklı madde cezasını ödeyip bu yarışa katılacak olan KOŞANAĞA (2) çok şanslı gösterilse de bu tür atların bir sonraki koşuları iyi koşamadıklarını göz önüne alarak , ÇOK DAHA KALİTELİ SAFKANLARLA YARIŞAN kilodan etkilenmez ise İDEALİST (1) benim bankom.
  4.Ayak : kilo sorunu yaşar mı bilemiyorum PAIX (1) ilk atım, ilk rakibi RYAN AREL (6). Bu aralar çok formda ama mesafenin ters geleceğini düşündüğüm MY ROYAL SUN (4) ve DUKE OF KENT sürprizde denenebilecek safkanlar.
  5.Ayak : Ya MANDARİN (3) ya Mİ BONBON (5) bu pist ve mesafede diğer atlardan birinin kazanması bana göre çok sürpriz olur.
  6. Ayak : ilk atım kalitesine inandığım ÖZDAMAR (3) , rakipleri şablonda.

  Tüm arkadaşlara bol şans dileklerimle,

  H E P S İ
  4
  1
  1,6,,,,,,,4,3
  5,3
  3,4,2,5,1,9,8

  • Bol şanslar Atakan, ilk senaryo gerçekleşirse favorilerim gelir. 2.senaryo da RYAN AREL’kilodan güvendim. PAIX hiç üzmeyen bir at aslında şansı var ama dediğim gibi kg sebebiyle RYAN AREL ile bırakacağım.

 8. kalamalka

  Bol şans Admin ve site dostları. Altılının en önemli olan tekler ve kurgu.Mehmet bey, ve Özgün bey, tahminlerinde değerlendirdim.
  Ramazan bey, daha sık yorum yapsanız erkenden paylaşırsanız yararlanmış oluruz.
  Şöyle birşey yatırdım hayırlısı
  1.Ayak. 1,3,5,6,7,9
  2.Ayak. Birbirlerine yakın taylar 1,2,4,6,10,12
  3.Ayak. 1,3,5,6,8 Koşanağ koşmaz düşüncesiyle yazmadım
  4.Ayak. 1 Paıx riske ederek tek bıraktım.
  5.Ayak. 2,5 kurgum 2 atla geçmeye müsade veriyor.
  6.Ayak. Kazanmasını beklediğim 9 Ak Fetih

 9. Ramazan Yılmaz

  7//
  1.2.4.5.6.9.10.12//
  2//
  HEPSİ//
  HEPSİ//
  1.3.4.6.10//

 10. Cezali diye yazmadik geldi kosanaga

 11. Evet halen yazıyor tjk nin sitesinde bende öğlen arasi baktım siteye öyle oynadım cezaliysa kosmaz diye yattik:)

  • Ramazan Yılmaz

   Bene yarıştan çıkartılır diye son dakikalara kadar bekledim yatırmak için çok kupon gitti bu olay yüzünden bugün

 12. Ramazan Yılmaz

  Samet Erkuş’a Grup kosu yedirirler mi acaba? :)

 13. Elaziga teki olan varmi arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir