12 TEMMUZ 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Altılıya malesefki çok zor bir yarışla başlıyoruz. Ancak eleme usülüme göre 5 ata kadar düşürdüğüm koşuda; bütçesi olanlar Hepsi yaparak en sürprizini beklemelidir. Benim görüşüme göre, yarış gidisatı lehine olmasını beklediğim, sonlarda çok sert gelip grubu toplaması muhtemel, uyumlu aprantisi ile 1-AZAT KUŞU kesinlikle ilk sıradan kuponların olmazsa olmazı olmalıdır… Yine koşunun gidişatı lehine işleyecek isimler, 4-ONNUMARA, 5-GÜRGÜR BABA ve 6-BABA ATLI ve ayağına seri, kalite isim 7-ADINI SEN KOY  sürpriz olarak kuponumda bulunduracağım son isimdir.

2.AYAK: Pedigri olarak üst düzey bir isim olan ve ilk yarışındada bunu sahaya yansıtan 4-FIREY ATES ilk isim ve Alternatif Tek adayımdır. Bence rakipleri, güzel galoplarla hazırlanan 1-BATHSHEBA ve ilk defa kosacak olmasına rağmen sıkı hazırlıklarıyla 2-DELAMORTA en ufak hata halinde devrede olacak isimlerdir.. Ben bu üc isimle geçeceğim.. ((Yeri olanlar, fazla isme sans verecekler ve bomba arayanlar 3-DONG FENK’i ilave etmelerini öneririm..))

3.AYAK: Öncelikle 2-KOSAN AĞA’nın son yarışında doping cezası aldığı gündemde olan konu. Yarın koşmayabilir.!! Öncelikle bunu belirtmeliyim. Ankaradan gelen atların başarısı gözönüne alarak, ağır kilosuna rağmen mesafesinde 1-İDEALİST, 6-TASOVA ve 5-İDEALİST bu ayak icin yeterli gördüğüm 3 ismimdir.
NOT: 2-Kosanağa’nın koşması durumunda kuponuma ilave edeceğim 4.isim olacaktır..)

4.AYAK: Koşunun gidisatı (Turap ve My Royal Sun) gibi isimlerin olması nedeniyle tamamen lehine olacağını düşündüğüm 1-PAIX sonlarda yapacağı etkili bindirmeyle koşunun kazananı olacaktır. BANKOMDUR.

5.AYAK: Dişilere ait G2 Dolmabahce Koşusunda, 4-MANDARİN yedili oyunlara tek olabilir. Ancak ben altılımda riske girmeyip HEPSİ yaparak en surprizi bekleyeceğim..

6.AYAK: Koştuğu yarışlar boyunca hep takibimde olan, muhteşem galoplarının hakkını son iki yarışıyla veren, hep çok sert gelen ancak koşu bitip 4.lükte kalan, yarın patlama potansiyeli yüksek olan ve hala cazipken tek bile denemeyi düşündüğüm isim olan 9-AK FETİH Alternatif Bankomdur.. Ancak yerim ve kurgum müsait olduğu için, koşmuş olduğu sert gruptaki yine 4.lüğü tatminkar 10-ZİVERBEY, son koşusunu fotoda enteresan ve şüpheli bir şekilde kaybeden 2-ERAYHAN ile altılı ganyan tahminimi sonlandırıyorum..

ALTILI TAHMİNLERİM

4-5-6-7-1

4 // 1-2

1-6-5 // 4

1 PAIX

HEPSİ

9-10-2

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Özgün

kalamalka

Bol şans Özgün bey, Ak Fetih kazanması gerekiyor bu gün zamanı geldi.

Umutcenk

Kosanaga cezali yazıyor tjk nin sitesinde koşup kazanıyor bende kosmaz diye yazmadım :)

admin

Geçmiş olsun, halen de yazıyor cezalı diye.

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x