Ana Sayfa / Tahminler / 12 ŞUBAT 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

12 ŞUBAT 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  İlk ayakta dereceler çok yakın gözüküyor. Pist ıslak olursa 1 - GENÇ ARSLAN bir adım önde. 6 - OCEAN GOLD'da galoplarında çok iyi gözüküyor. 2 - ASNAWAND bence gruptaki en iyi safkan. 3 - BEYKARAN ve 5 - MISS COOPER'da mutlaka düşünülmeli. 4 - CAL OF DUTY'de ihmale gelmeycek taylardan. Tek atmak gerekseydi 6 - OCEAN GOLD tercih ederdim.

 • 2. AYAK

  9 - ADIMNUR son koşusunu kaznaırken kendisi gösterdi ve aynı grupta bu sefer daha uygun kilo ile yarışacak, favorimdir. 7 - NURCA rakibi. 1 - FATMA SULTAN, 3 - ALARAP ve 2 - DOLUDİZGİN plaseler.

 • 3. AYAK

  1 - BİR UMUT bu grup için fazla gözüküyor. Eksik koşması halinde diğerlerinin şansı eşit gözüküyor. Sürprizciler için 4 - GOOD SUPRISE öneririm.

 • 4. AYAK

  1 - GÜMBÜRGÜMBÜR herkesin bankosu gözüküyor. 6 - BAHTIŞAHANE güzel bir at fakat koşu içindeki uyumsuzluğu başarısını etkiledi. İki koşu gören safkan bombacılar için önerimdir.

 • 5. AYAK

  8 - NURİ BEY günün en sağlam bankolarındandır.

 • 6. AYAK

  Oyunu NURİ BEY üzerine kurup son ayağıda sürpriz/plase beklentisi ile kapatarak çatıyı kuruyoruz. 9 - SUPER PIT, 6 - GOLD HAMMER, 3 - SOUND OF STROM ve 4  - MARKMOST ilk dörtlüm.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
60 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
H
1
2
3
7
9
1
4
1
6
8
H

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir