12 ŞUBAT 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  İlk ayakta dereceler çok yakın gözüküyor. Pist ıslak olursa 1 – GENÇ ARSLAN bir adım önde. 6 – OCEAN GOLD’da galoplarında çok iyi gözüküyor. 2 – ASNAWAND bence gruptaki en iyi safkan. 3 – BEYKARAN ve 5 – MISS COOPER’da mutlaka düşünülmeli. 4 – CAL OF DUTY’de ihmale gelmeycek taylardan. Tek atmak gerekseydi 6 – OCEAN GOLD tercih ederdim.

 • 2. AYAK

  9 – ADIMNUR son koşusunu kaznaırken kendisi gösterdi ve aynı grupta bu sefer daha uygun kilo ile yarışacak, favorimdir. 7 – NURCA rakibi. 1 – FATMA SULTAN, 3 – ALARAP ve 2 – DOLUDİZGİN plaseler.

 • 3. AYAK

  1 – BİR UMUT bu grup için fazla gözüküyor. Eksik koşması halinde diğerlerinin şansı eşit gözüküyor. Sürprizciler için 4 – GOOD SUPRISE öneririm.

 • 4. AYAK

  1 – GÜMBÜRGÜMBÜR herkesin bankosu gözüküyor. 6 – BAHTIŞAHANE güzel bir at fakat koşu içindeki uyumsuzluğu başarısını etkiledi. İki koşu gören safkan bombacılar için önerimdir.

 • 5. AYAK

  8 – NURİ BEY günün en sağlam bankolarındandır.

 • 6. AYAK

  Oyunu NURİ BEY üzerine kurup son ayağıda sürpriz/plase beklentisi ile kapatarak çatıyı kuruyoruz. 9 – SUPER PIT, 6 – GOLD HAMMER, 3 – SOUND OF STROM ve 4  – MARKMOST ilk dörtlüm.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
60 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
1
2
3
7
9
1
4
1
6
8
H
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.