Ana Sayfa / Tahminler / 12 ŞUBAT 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

12 ŞUBAT 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  İlk ayakta dereceler çok yakın gözüküyor. Pist ıslak olursa 1 - GENÇ ARSLAN bir adım önde. 6 - OCEAN GOLD'da galoplarında çok iyi gözüküyor. 2 - ASNAWAND bence gruptaki en iyi safkan. 3 - BEYKARAN ve 5 - MISS COOPER'da mutlaka düşünülmeli. 4 - CAL OF DUTY'de ihmale gelmeycek taylardan. Tek atmak gerekseydi 6 - OCEAN GOLD tercih ederdim.

 • 2. AYAK

  9 - ADIMNUR son koşusunu kaznaırken kendisi gösterdi ve aynı grupta bu sefer daha uygun kilo ile yarışacak, favorimdir. 7 - NURCA rakibi. 1 - FATMA SULTAN, 3 - ALARAP ve 2 - DOLUDİZGİN plaseler.

 • 3. AYAK

  1 - BİR UMUT bu grup için fazla gözüküyor. Eksik koşması halinde diğerlerinin şansı eşit gözüküyor. Sürprizciler için 4 - GOOD SUPRISE öneririm.

 • 4. AYAK

  1 - GÜMBÜRGÜMBÜR herkesin bankosu gözüküyor. 6 - BAHTIŞAHANE güzel bir at fakat koşu içindeki uyumsuzluğu başarısını etkiledi. İki koşu gören safkan bombacılar için önerimdir.

 • 5. AYAK

  8 - NURİ BEY günün en sağlam bankolarındandır.

 • 6. AYAK

  Oyunu NURİ BEY üzerine kurup son ayağıda sürpriz/plase beklentisi ile kapatarak çatıyı kuruyoruz. 9 - SUPER PIT, 6 - GOLD HAMMER, 3 - SOUND OF STROM ve 4  - MARKMOST ilk dörtlüm.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
60 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
1
2
3
7
9
1
4
1
6
8
H

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.