istanbul altili tahminleri

12 OCAK 2017 PERŞEMBE İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (AZOR AHAİ)

Başta söylemem gerekirse bu atlar 5 gündür idman yapamadı hava şartlarından dolayı bugünde gördük etkisi olabiliyor yine sürprize açık koşular bana göre,tabi ben böle dediysem Halis abimiz 3 4 agf ile gelir simitçi olur ama neyse biz bildiğimizi yazalım.

1.AYAK Şöyle değişik bişi yapıcam bunlar gelebilir demektense muhtemel yazılacak isimlerden gelmez deyip kuponu rahatlatalım. BLACK WASP-BÖRTEÇİNE-ALLSHANTI-İPSİZ KIZ plase konumundaki bu safkanlar kazanamaz yazmanızı tavsiye etmem.sıralamam ise 5 PAIX6 OGHUZ2 KATSUYA1 FORGET ME NOT

2.AYAK Bu safkana kafayı taktım mutlaka getiricem 9 ŞANSKÜPÜ geçen seferki yarışında elde gelipte önce çok avans verdiği ve yıpranmamış rakibine boyun eğdi ama bu sefer eküri desteğide varken fişi çekebiliriz.Yine son yarışı ışıltılı olan 10 KORCAN bu koşudaki diğer kiralık katilim.Son olarak verdiği aradan sonra gördüğü yarışta nefesi yeterli gibi olan gruptan üstün ama dinçlik koşusudur belki diye tek atamadığım 6 RACİ bu ayak i.in yeterlidir.

3.AYAK: Jokey değişiklikleri olucağı için koşu şuanda daha zor bi durumda benim için İLGİLGE o.öztürk büyük olasılıklada şahin tepesine m.kaya biner diye tahmin ediyorum.Aslına bakarsanız zor koşu hepsi diyelim gün içinde değişiklik olursa ilave ederiz.

4.AYAK: 3 BRAVE FEET ve 2 AZİZOĞLU arasında geçen birincilik mücadelesi olur gibi ama yinede hepsi yapalım kötü kokular var.

5.AYAK: Arap atlarında form tutmuş atın herzaman peşine takılmaktan yanayım bu sefer üstüne karataşta atlayınca agf olarak yüksek olucak ama yıkmayada içim el vermedi açıkcası yine kazanır 7 ŞAHİNTER BANKO.. ama illa yıkıcaz diyorsanız çok iyi çalışmaları olan 9 ÖMERHANBEY mutlaka bulunsun.

6.AYAK: Startta sıkıntı yaşamasa muhtemelen kazanıcak olan 2 HASAFET ilk şanslı safkanım.Çok kaliteli bir tay olan ama yavaş yavaş kıvama getirilen 6 LUCKY IRISH bu sefer başlangıç yapabilir. Son olarakta yarış kazanma özürlü 11 SİNEPS yeterli olacaktır.herkese bol şanslar

ŞABLON

1.AYAK 5-6-1-2
2.AYAK 9-10-6
3.AYAK HEPSİ
4.AYAK HEPSİ
5.AYAK ŞAHİNTER
6.AYAK 2-6-11

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Azor Ahai

Azor Ahai
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ErtanBEY

Bol.şanslar diliyorum üstad.. yazdığın ganyan olsun 😎

elegans1324

Bol şans azor ahai dun kıl payı guzel bi ikrami biraktik bugün kazananlara ortak oluruz herhalde

COMMANDANTE

aranan kan bulundu :)

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x