Ana Sayfa / Tahminler / 12 Nisan İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

12 Nisan İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

İzmir'de bugün şenlik var gibi.Programa bakınca aklıma savaş filmlerindeki sahneler geldi.Bukadar atla bir savaş filmi rahatlıkla çekilir sanırım :)

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 3-AIRTOUCH favorim.4-ALMADOVAR, 7-GOLD HAMMER ve 5-SON OF SEA şans verdiğim diğer safkanlar.6-ŞEKERKAN ve 9-HAPPY LOVE sonraki ihtimaller.

2.AYAK : Son koşularını ölçü almadığım 15-ROYALBLUE uygun grupta maidene veda etmeye aday ilk isim..İlk koşusu olsa da 2-CESUR BEY pedigri olarak piste uygunluğuyla dikkatimi çeken bir diğer safkan.Tek yazmayanların değerlendirmesini öneririm.

3.AYAK : Günün altıncı koşusunda 4-SOYLUKRAL gruptaki en yakın rakibi olan 1-ARASBEYİ'ne oranla tecrubeli binicisiyle en şanslı isim.2-DEMİRKANBEY sonraki ihtimal.

4.AYAK : Eküri destekli 4-HASAN BABA favorim.Üst grupta takıldığı koşular sonrasında 6-KILIÇASLANOĞLU favorinin en yakın takipçisi.11-HADİ GÜLE GÜLE, 9-RIVER DRAGON ve 15-THERICH şans verdiğim diğer safkanlar.

5.AYAK : Kalitesiyle 1-UTKUNŞAH ilk isim.3-LADY YAREN ve 2-CARAMBITA bu ayağın olmazsa olmazları.Hafif sikletiyle 11-PRESIDENT ihmale gelmez.

6.AYAK : Gecenin kapanış koşusunda 16-SU MELEĞİ favorim.7-SPEEDY HERO, 1-ALİKO, 9-WIN FEARLESS şans verdiğim diğer safkanlar.2-ARDAEFE değişen takılarıyla sürprizle kapatabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 3 - 4 - 7 - 5 - 6 - 9 - 1

2.AYAK : 15 - 2

3.AYAK : 4

4.AYAK : 4 - 6 - 11 - 9 - 15

5.AYAK : 1 - 3 - 2 - 11

6.AYAK : 16 - 7 - 1 - 9 - 2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
nihat
Ziyaretçi
nihat

aynen ramazan kardeş.bu altılı bulan köşeyi döner gibi duruyor.uzun zamandır koşmayanlar,yeni koşacaklar.işin içinden çıkılcak gibi değil.ufak bi tane yapacam yada hiç oynamıcam izmiri.

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

gerçi yine bi yolunu bulup simitciye çevirirlerse şaşırmam 🙂

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

bizim atlar hep ikinci oluyo plase yapsaydım keşke 🙂

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.