Ana Sayfa / Tahminler / 12 NİSAN 2018 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

12 NİSAN 2018 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Önlerden yer kapmak isteyecek birçok safkanın içinde Sprint mesafesini ayarlaması durumunda bu grupta en şanslı ismin (2) mumaralı HUMBARA olmasını bekliyorum. Son düzlük dönüldükten sonra (1) AKINŞAH, (4) SHUTKA ve inatçı karakteri ile (5) MAKTAYMAN’ın son metrelere kadar birbirini sürükleyeceği mücadelenin kafa burun bitmesi de muhtamel görünüyor. Dolayısı ile bu dört safkana eşit şans tanımak istiyorum.

2.ayak: Birçok safkanın 2-3 galopla yarışlara katıldığını düşünürsek bu yarışa uzun galoplarla hazırlanarak gelen (7) numaralı KAPIDAĞ bence en hazır isimdir ilk safkanım.

3.ayak: Mücadele (1) numaralı ÖZAYBERK ve değerleri şeklinde duruyor. Dolayısı ile bu safkanın sonlarda istediği atakları gerçekleştirememesi durumunda ortalık karışacak gibi. Ancak mevcut safkanlar içinde sürekli olarak üzerine koyma potansiyeli olan Bu safkanın son düzlükte elinde yeterli avans olursa gruba hakim olması muhtameldir ve risklide olsa BANKOMDUR.

4.ayak: Geçtiğimiz yıl fena bir sezon geçirmeyen bu yılda da kendisinden beklentisi yüksek olan (3) numaralı KADHAN kendisini iyi tanıyan pilotu ile birlikte ilk safkanımdır. Geçmişte Ankara’da da birçok birinciliği olan safkanın bu mücadeleye ağırlığını koyması ve photalaması normal sonuç olsa da ikramiye anlamında rakip gördüğüm isimler şablonumdadır.

5.ayak: Safkanın start sorunu bir türlü çözülemiyor. Zaten çözülse devamı da çorap söküğü gibi gelecek. Burada ki rakiplerine baktığım zaman normal bir çıkış yaptığı taktirde bence rakibi Yok. (3) numaralı SAMRAVHAN ilk safkanım.

6.ayak: Ankara’da o kadar çok dile düştü ki öyle tahmin ediyorum yarın ki yarışa ilk tay koşusu içinde rekor agf oranı ile çıkacaktır. Safkanı dileyen tek olarak bekleyebilir (4) numaralı IŞIK ABİ ilk safkanım olup rakipleri şablonumdadır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-1-4-5

2.ayak: 7-8-6-3

3.ayak: 1 tek

4.ayak: 3-2-4-5

5.ayak: 3-1-2

6.ayak: 4-1-5

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

7 yorum

  1. Plese ayağını verseniz

    • Bombaci

      Aykut selam plase ayağı bana göre her sonuca açık ancak (2) FÜLANE gününde olursa bunları yer gibi duruyor. Bu safkan haricinde diğer safkanların ne yapacağı konusunda net fikrim Yok. Sıralama anlamında 2-1-3-5-4 bol şanslar

  2. Bol şans Bombacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir