12 NİSAN 2018 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

Bu nedir ya atların hiç mi Ankara galopları yok ?? Valla bugün sahiplerine ve binicilere göre yorum yapmak daha mantıklı.

 

2. Koşu : Geçen sene İB.B.OĞULLARI’nın Ankara performansı gayet iyi idi, o yüzden DUKE PROSPERO(6) ilk atım. AKINŞAH(1), MAKTAYMAN(5) ve HUMBARA(2) eklediklerim.

3. Koşu : AHMET ÇELİK – İ.AKKILIÇ ikilisi de başarılı sonuçlar alıyor o yüzden maiden yarışta KAPIDAĞ(7) favorim. ATİKBEY temsilcisi BERBAT(2) kuponları yırttırabilir, sonra BÜYÜKTURBO(3), ekürisi ile CİBEK OĞLU(4/8), DUNDAS(5) ve SEFİRA(12) eklediklerim.

4. Koşu : Bu handikap 14’lerde favori zaman zaman kazanıyor, yine de ÖZAYBERK(1) ilk at olsun, yazmayız gelir. Müslüm’ün bayılacağı tarz koşuda ZEHİR HAFİYE(7), TRANÇA(2), MAVİ ATEŞ(4) ve yine diğer Çeliğin bindiği BREDELAL(5) eklediklerim.

5. Koşu : Ankara’da Arap atlarının yarışında C.KATI ismini görünce orda bir durucan. Atı da son yarışında 2. oldu, GÖKKURT(1) favorim, hatta kazanabilir de. KADHAN(3) ve FENERLİCAN(2) ekledim.

6. Koşu : Yine İB.B.OĞULLARI ve Adana’dan gelen ARROW(2) kazanmasını beklediğim isimdir.

7. Koşu : Burada çok göze batan bir at göremedim, ağır favori IŞIK ABİ(4)‘yi ben de tek yazıyorum.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 6-1-5-2
2.Ayak : 7-2-3-4-5-12
3.Ayak : 1-7-2-4-5
4.Ayak : 1-3-2
5.Ayak : 2
6.Ayak : 4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

admin

Galoplar yüzünden hepsi yaptım tay kosularini.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x