12 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

TALİPHAN; Pedigri olarak potansiyeli yüksek görünen bir isim. Orjin ve idmanlarına bakacak olursak seri bir yapıya sahip. Bu nedenle de kulvarının da avantajıyla çıktığı gibi bitirebilir. Öte yandan sahipleri bu ismi verdiklerine göre ileriye dönük beklentileri oldukça yüksek gibi. Zira vasıfsız bir taya at sahibinin kendi adını vermesi saçma olurdu ki demekki atına güveniyor.

ALA TURCA; Bugüne kadarki koşularında ya yanlış grupta koşturuldu ya da yanlış stilde koşturuldu. Son koşusunda ise binicisi tarafından yüzde yüz kazanabileceği koşudan yine binici hatası sebebiyle beşinci oarak ayrıldı ki bu koşuda son metrelere kadar liderlik mücadelesindeydi. Eğer ki fazla ve gereksiz efor sarf etmememiş olsaydı grubun üstesinden gelirdi. Bu safkanı en iyi idare eden A.Sözen oldu ki bugünde üzerinde kendini ve stilini iyi bilen binicisi var. Bugünse yükselen formuyla kazanacağına inanıyorum. Bu koşu için riskli olasa da banko olarak öneriyorum. Güvenemeyenlein ne yazık ki bu koşuyu HEPSİ yapmasından başka bir kurtuluş yolu yok.

ASLANAĞZI; Zaman zaman etkili yarışlar sergilese de tam olarak gücünü yansıtamadı. Bunun sebebi de teşviklere çok geç cevap vermesi ve binicisi tarafından bu teşvik mesafesinin ayarlanamaması. Örneğin son koşusunda teşviklere cevap vermeyince binicisi tarafından bırakıldığı anda sprintine başlaması, sonuncu olacağını koşudan dördüncü olarak ayrılması bunun en güçlü örneği. Bugün hem kendini iyi tanıyan binicisi hemde kendini gösterebileceği mesafede start alması şansını oldukça yükseltiyor. Bu nedenle kesinlikle ihmal edilmemeli.

COPPERFIELD; Dokuz koşunun beşini kazanma başarısı gösteren safkanın kalitesinden söz etmeye gerek yok sanırım. Aslında bugün yıkma taraftarıydım lâkin gerek idmanlarındaki görüntüsü gerekse bu pist ve mesafede kalitesini ispatlamış olması kararımın değişmesinde etkili oldu. Grup içerisinde güçlü rakipleri olsa da yoluna devam eder diyor banko öneriyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 7.3.1.8.12.10
2.AYAK : 7
3.AYAK : 3.5.4.2
4.AYAK : 5
5.AYAK : 9.8//6.4.7.3
6.AYAK : 7.10.9.14.5.6.11

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Ramazan.

can911
Üye
can911

Detaylı ve değerli incelemeler, ellerine ve kalemine sağlık, kazançlı olsun kardeşim

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

bol şanslar Ramazan