Ana Sayfa / Tahminler / 12 NİSAN 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
ankara altili tahminleri barisci

12 NİSAN 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Özellikle İlktay Koşuları oyun kurmayı zorlaştırıyor. Geniş kupon yapanlar için oldukça cazip bir program. İkramiye açısından da tatmin edecek gibi görünüyor. Ankara sezonunun hayırlı ve uğurlu gelmesi dileğiyle herkese bol kazançlı bir gün diliyorum.

1.Ayak: İlktay Koşuları yeni sezonda canımızı yakacak gibi görünüyor. Dünkü yarışlardan da belli etti kendini zaten. Dünkü Kocaeli tahminimde söylediğim gibi bu koşuları kapatmak en garantisi. LORD(7), BOZTEPEBEYİ(3), KOŞANAĞA(5) ve ÖZYEL(9) ön plana çıkan taylar.

2.Ayak: Son dönemdeki formuyla DASKYLEION(1) favorim. Selim Kaya'lı ES ES RUNNER(2) favorinin ensesinde olacaktır. Eski parlak günlerinden biraz uzakta olsa da KING DROK(4) bu mesafede bu pistte her zaman etkili olabilecek bir isim. STEPPE EAGLE(5) sürpriz arayanlara önerimdir.

3.Ayak: İstanbul sentetiğinde sert rakiplerle mücadele eden YOLALAN(2) Ankara pistinde de başarılı bir safkan. Bankomdur.

4.Ayak: Programda ki ikinci İlktay Koşusu. ALTINCI HİS(1), GÜNDÜZKAAN(2), TARIKHAN(7), SABRİNİN ATI(6), MİSİLİ ORHAN(5) ve ARAF ZAMANI(11) sırasıyla önereceğim isimler. Geniş oynayanlar için hepsi.

5.Ayak: Programın tek çim koşusu aynı zamanda en kalabalık koşusu. Türkiye'nin hangi pistinde koşarsa koşsun aynı istikrarla koşacak izlenimi edindiğim TORAMAN(1) son dönemde adeta sınıf atladı. Bu formuyla favori olmayı hakediyor. Kum pist performansıyla çim pist performansı arasında uçurum olan RUAT(3) bayıldığı piste geri döndü ve favorinin çok ciddi rakibidir. Küçük kuponlar için bu iki ismin yeterli olacağını düşünüyorum. Geniş kuponlar için birçok isim yazılabilir. ERKMEN(2), SARAYBOSNA(7), YÜREKKAAN(5), MONTEGO(12) ve BÜYÜKDÜŞÜN(9) değerlendirilebilecek isimler.

6.Ayak: Zor bir koşu daha var karşımızda. Adana'da istediği koşuları sergileyemeyen KIZILŞAHİN(3) başarılı koşular koştuğu Ankara pistinde favorim. Uzunda sanki daha iyi koşacak izlenimi veren FINE HONOR(1) yine de kuponlarda bulunmalı. Etkili jokeyleriyle DEMİR PENÇE(2) ve LAREN(4) ihmale gelmez.

Altılı Şablonum

1.ayak:7,3,5,9/Hepsi

2.ayak:1,2,4,5

3.ayak:2 tek

4.ayak:1,2,7,6,5,11/Hepsi

5.ayak:1,3/2,7,5,12,9

6.ayak:3,1,2,4

Herkese bol şans...

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
hasan12345
Üye
hasan12345

selam abıcım barişci abıcım bana misli olarak ne ögrenısın

SİHİRBAZ
Ziyaretçi
SİHİRBAZ

bol şanslar barışçı

Adrian
Üye

BOL ŞANS BARIŞ

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...