Ana Sayfa / Tahminler / 12 MART 2019 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ARNAVUT)

12 MART 2019 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ARNAVUT)

1.Ayak: Günün ilk koşusunda eküriler 5-KOLAÇAN/2-FATİHİNGÜLÜ favorim.En yakın rakipleri uzun mesafe seven 4-SEVDA TÜRKÜSÜ ve Kocaeli pistinde sürekli tabelada dolaşan yine tabelada iyi bir yer edineceğini düşündüğüm 6-KIZIMİREM.

2.Ayak: Birbirine denk gördüğüm isimler var ve zor bir koşu kapatıyorum sıralamam şablonda.

3.Ayak: Maiden mücadelede eküri destekli koşması ve mesafesinde olması avantajına olacak olan 3-FIGHT FOR HONOR risklide olsa ben bugün maidendan çıkacağını düşünüyorum.

4.Ayak: Formda olan atı son koşularındaki performansı ve üstüste iki ikinciliği ile kazanmaya yakın görüyorum viraj dönüldüğünde arayı fazla açtırmazsa etkili gelerek rakiplerinden liderliği alır 4-SILENT SCREAM ikinci tekim.

5.Ayak: Mesafede gördüğü koşularla rahat kazanabileceği bir yarış olduğu düşünülen ve agf de ağır favori çıkan 3-İLKAAN benimde favorim ancak ben yanına çok etkili geleceğini düşündüğüm beğendiğim bir at olan 1-QAVIY yazarak yıkmaya çalışacağım.

6.Ayak: Son koşuda birbirinden ayıramadığım atlar var kalabalık tutuyorum.7-MATCHLESS İstanbul pistinde gördüğü koşularla Kocaeline hazır geldi favorim ona en yakın rakipleri ise hazırlıkları ile 5-SPRING BREAK ve 4-DÖKERSON olucaktır.Son birinciliğini kısa mesafede almış olan ama gruba gücü yetebileceğini düşündüğüm 2-BRACCIOFERRO ve 6-NIGUEL eksik koşulması halinde devreye girecektir.Sürpriz yapabilecek olan orijinlerine güvendiğim 1-PROFESSOR 12-WOODS RUNNER 9-SAVUR YILDIZI ve 8-MEKANİK ekliyorum.

KUPON

1.Ayak:5-4-6
2.Ayak:2-1-4-7-5-3-6-8
3.Ayak:3 FIGHT FOR HONOR
4.Ayak:4-SILENT SCREAM
5.Ayak:3-1
6.Ayak:7-5-4-3-2-6-1-12-9-8

Kupon Tutarı:33,60 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Arnavut

Arnavut
22 Yaşındayım İzmirliyim. Çok genç yaştan beri at yarışlarını severek takip ediyorum genellikle tahminlerimi derecelere yönelik analizler üzerinden yapıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.