Ana Sayfa / Tahminler / 12 MART 2019 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ARNAVUT)

12 MART 2019 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ARNAVUT)

1.Ayak: Günün ilk koşusunda eküriler 5-KOLAÇAN/2-FATİHİNGÜLÜ favorim.En yakın rakipleri uzun mesafe seven 4-SEVDA TÜRKÜSÜ ve Kocaeli pistinde sürekli tabelada dolaşan yine tabelada iyi bir yer edineceğini düşündüğüm 6-KIZIMİREM.

2.Ayak: Birbirine denk gördüğüm isimler var ve zor bir koşu kapatıyorum sıralamam şablonda.

3.Ayak: Maiden mücadelede eküri destekli koşması ve mesafesinde olması avantajına olacak olan 3-FIGHT FOR HONOR risklide olsa ben bugün maidendan çıkacağını düşünüyorum.

4.Ayak: Formda olan atı son koşularındaki performansı ve üstüste iki ikinciliği ile kazanmaya yakın görüyorum viraj dönüldüğünde arayı fazla açtırmazsa etkili gelerek rakiplerinden liderliği alır 4-SILENT SCREAM ikinci tekim.

5.Ayak: Mesafede gördüğü koşularla rahat kazanabileceği bir yarış olduğu düşünülen ve agf de ağır favori çıkan 3-İLKAAN benimde favorim ancak ben yanına çok etkili geleceğini düşündüğüm beğendiğim bir at olan 1-QAVIY yazarak yıkmaya çalışacağım.

6.Ayak: Son koşuda birbirinden ayıramadığım atlar var kalabalık tutuyorum.7-MATCHLESS İstanbul pistinde gördüğü koşularla Kocaeline hazır geldi favorim ona en yakın rakipleri ise hazırlıkları ile 5-SPRING BREAK ve 4-DÖKERSON olucaktır.Son birinciliğini kısa mesafede almış olan ama gruba gücü yetebileceğini düşündüğüm 2-BRACCIOFERRO ve 6-NIGUEL eksik koşulması halinde devreye girecektir.Sürpriz yapabilecek olan orijinlerine güvendiğim 1-PROFESSOR 12-WOODS RUNNER 9-SAVUR YILDIZI ve 8-MEKANİK ekliyorum.

KUPON

1.Ayak:5-4-6
2.Ayak:2-1-4-7-5-3-6-8
3.Ayak:3 FIGHT FOR HONOR
4.Ayak:4-SILENT SCREAM
5.Ayak:3-1
6.Ayak:7-5-4-3-2-6-1-12-9-8

Kupon Tutarı:33,60 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: Arnavut

Arnavut
22 Yaşındayım İzmirliyim. Çok genç yaştan beri at yarışlarını severek takip ediyorum genellikle tahminlerimi derecelere yönelik analizler üzerinden yapıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.