izmir altili tahminleri can911

12 MART 2017 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

6 koşulu İzmir programında yer alan iki KV bir de Açık Ege Derbisiyle zayıf görünümlü program seyir zevki olarak Pazar keyfimize katkı sağlayacak gibi görünüyor. Yüksek rakamlı kuponlardan kaçınılması gerektiğini tavsiye ederek değerlendirmek isteyenlere misli şablonu da paylaşacağım, yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle İzmir tahminlerime geçiyorum… can911

1.Ayak: Henüz iki yarışta kumaşını ispat eden 3 (ELİPS); mesafe ve yarış tecrübesine binici uyumu faktörünü de eklersek 2 (KARA OĞLUM) bu ayakta yeterli olacaktır.

2.Ayak: KV Ayizi koşusunda koşunun temposunu tayin edecek olan 1 (BADEGÜL) sert bir tempo kuracak olursa rakiplerine şans tanımaz. Fakat kendisini baştan itibaren tehdit etmeyip arkasında takip etmeyi tercih edilmesi ve düşük temponun seyretmesi durumunda işler değişeceği gibi son 200’de patlayıcı gücüyle 3 (VENUS DAUGHTER) ve kısalan mesafeyi lehine avantaj olacağını düşündüğüm 2 (TRİPLE CROWN) devreye girecektir.

3.Ayak: Koşunun ideal mesafesine gelmesiyle 1 (RİGHT OR WRONG) çok şanslı duruma gelir. Son idmanlarında adeta uçuşa geçen binici uyumu faktörüyle 2 (COFFE BEAN) ve İzmir’e gelir gelmez yine ilk ikiyi zorlamaya başlayan 3 (CORİTİBA) bu ayakta yeterli olur.

4.Ayak: ”Sayın Yarışseverler Ege’deyiz Derrrrrbideyiz ve son düzlükteyiz, 1 Numaralı (CEMCEM)’ in liderliğindeyiz” tınısıyla hafızalara kazınan Tanzer Parlar anlatımının (dileğim bu yönde) renk katacağı koşudaki BANKO tercihim olacaktır. Bu şekliyle benzer şablonların çokluğu nedeniyle tabiri yerindeyse Simitçi altılısı yakalayacağımız günü tersine çevirmek isteyenlere önerim 3 (KAFKASLI) olacaktır.

5.Ayak: Aşırı kilo yüklenmeseydi bir diğer bankom dahi olacaktı 1 (MY SULTAN). Yine de ilk sırada tercih ederek arkasına 2 (RAZYANA) ve 6 (NEVVARE) ‘yi takıyorum (6-Nevvare koşudan çıkarılmıştır. Yerine 4 (BESSEY) ilave edilmiştir)

6.Ayak: Günün ikramiye katsayısını belirleyecek ayakta tercihim biraz kalabalık olaca. Sıralamam 9 (ILIÇLIM), 11 (KOLAÇAN), 3 (FANİZAN), 4 (HALİME HANIM) ve 5 (SULTANHAN) şeklindedir.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 3-2

2.Ayak: 1-3-2

3.Ayak: 1-2-3

4.Ayak: 1 /// 3

5.Ayak: 1-2-4

6.Ayak: 9-11-3-4-5

Kupon Tutarı:  16,20 TL (4.Ayakta 3 (Kafkaslı) ilavesiyle geniş kupon 32,40 TL)

 

Misli Altılı Şablonu:

1.Ayak: 3

2.Ayak: 1-3-2

3.Ayak: 1

4.Ayak: 1

5.Ayak: 1-2

6.Ayak: 9-11-3-4-5

Kupon Tutarı:  1,80 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
admin
Yönetici
admin

Adı Ege Derbisi ama 2.lik çetin geçer sanki. Bol şanslar olsun

Onbasi
Üye
Onbasi

izmirde bugün okadar çok takip atım programa yayılmış ki 1 veya 2 tane si şaşırıp gelse 2 tekle gayet güzel bir ikramiye kazanılabilir 1. ayak da 6 RED SUN 3. ayak da 7 WHITESOX 6. ayak da 8 HIRA takip atlarım olup g1 bile koşsalar kuponumda olacak safkanlardır gelelim kuponuma
1. ayak: 6,3,2
2. ayak: 3,1,4
3. ayak: 7,1,2
4. ayak: 1
5. ayak: 2
6. ayak: 8,11,4,2,3,5,1,13
***12,96 tl dir herkese bol şanslar dilerim

Efsane hoca
Üye
Efsane hoca

Selam onbaşım, seni ilgi ile takip ediyorum. Verdiğin kupona İÇİL ve BAHANE yi ekleyip yatıracağım. İzmir’de oturuyorum, Ali Alpagut un menejeri HİRA içeride dedi ama ne derece olur bilmiyorum.

Erenler
Üye
Erenler

Mutlu pazarlar arkadaslar..eşsiz yorumlariniz icin tsk ederiz:)azor kardeşim nerdesin..dünki altilimiz beşte kaldi,canin sagolsun.Kechıche den yattik.kardesim bugunki izmir yorumlarini bekliyoruz saygilar:)

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

İlk ayak 8 .

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

Bol şanslar

inspector34
Üye
inspector34

Ramazan bey slm dün yanlış hatırlamıyorsam bugün karatasciyim demiştiniz oyun yakalayabildinizmi

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

sadece son çifteyle yetindim maalesef

inspector34
Üye
inspector34

Bugün olur İNŞALLAH

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

insallah :)

admin
Yönetici
admin

Ramazan bey mailiniz var.

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

girdim ordayim

inspector34
Üye
inspector34

Hayırlı pazarlar şansınız bol olsun

inspector34
Üye
inspector34

Can bey merhaba 5 inci ayakta RAZYANA uygun gurubu bulduğunu ve CEMCEM kadar guvenilmesi gerektiğini dusunuyurum iki tekle diğer ayaklarda supruz beklemek gibi düşünen var fikrinizi Rica edebilirmiyim

silivrili
Üye
silivrili

Selamlar bol şanslar can abi
Dün Kechıche ten gitti kupon bugün olur bu iş .

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Slmlar herkese. Can911 in güzel yorumları için teşekkürler. Can’ın da dediği gibi program biraz zayıf görünüyor. Herkesin bildiği favorilerden değil, Programda ikramiyeyi cazip kılabilecek bir attan bahsetmek istiyorum. 2.ayakta PRENSESS Dİ bugün tatlı bir süpriz yapabilir. 94 gün ara sonrasında çıktığı ilk yarışında 2 boy startta kalmasına rağmen BADEGÜL ve TRIPLE CROWN arkasında yakın ara 4. oldu. O yarışta ilk kez 1600 metre koşmuş. Şimdi ise 1200 e döndü. Galopları gayet tatminkar. Galoplarını da zaten formda binicisi O.Öztürk yaptırıyor. Pistin nemli oluşu orjin olarak yarar diye düşünüyorum. İzmir’de nemli pistte son zamanlarda kazanan bir çok Kaneko yavrusu var, CANTERTİP, WİN EVERY DAY, RED SUN, ŞEKER LADY gibi.. Agf.nin % 5 ile 5. atı. Kazanır, kazanamaz bilemiyorum ama Cazip olabilir. Takdir sizin. Herkese bol Şans.

Adrian
Üye
Adrian

Herkese bol şans

Adrian
Üye
Adrian

Küçük kupon yaptım

inspector34
Üye
inspector34

Son ayak 4 Halimehanim galobunun hakkını uyumlu hokeyi ile vermesi gerekir

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

Buda benim kuponum herkese bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Ramazan tebrikler.

GANYANCI
Ziyaretçi
GANYANCI

6 TEK H 123-1TEK 2TEK H
İZMİR

admin
Yönetici
admin

1-3-6-8 //
1-3
1-2 //
1 //
1-2-4-5 //
H

6 yı unutmuşum, gelmedi gerçi.

Herkese bol sans

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

1 iyi oldu admin ;)

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Startta kalmasa PRENSESS Dİ çakacaktı. Üzdü.😟

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

start sorunu olmasaydı bende tek yazardım lakin sorunu sebebiyle elemiştim

admin
Yönetici
admin

halkali@ mailiniz hatalıdır

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Son ayakta 10 at var kuponda… Agf yarış kazanıyor. İyi mi 😈😈

admin
Yönetici
admin

Sağlık olsun, tebrikler

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Eyvallah admin. Herkesin nasibi olsun. Adana’da görüşürüz.