Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 12 KASIM 2016 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

12 KASIM 2016 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Adana çimini çok sevdiğini düşündüğüm, her geçen gün kendini bulan ve formunu arttıran, son yarışında çok formda bir isime çarpılan, bu yarış için yaptığı çalışmalarında gayet sağlıklı gözüken, süratli geçmesini beklediğim yarışın lehine olduğuna inandığım, iki yarıştır kendisine binen ve artık huyunu suyunu bilen jokeyiyle bu yarışa katılacak olan 4-SAALİH'in bugün AGF sıralamasında gerilerde olacağını düşünsem de bende çok önde, kuponumda başka bir isime şans vermeyeceğim yatarsam 5li Ganyan oynarım :) BANKOM. Çok riskli bulanlara ise 2-FLASHING GIRL öneririm.

2.AYAK: Ankara'da koşmuş olduğu 5-6 yarıştır takibimde olan 8-ASTRAL JOURNEY'nin kesinlikle son yarışını ölçü almayın mesafe çok kısa geldi bence bugün uzun mesafede ve değişen şehirde çok kuponu yırttırabilir. Son ikinciliğini çok başarılı bulduğum ve artık zamanının geldiğine inandığım 4-FAST KHAN, iki yarış önce çok başarılı bir ikincilik yapan 10-SHANDA, son yarışını kazanan 11-BOND GIRL, uzun mesafelerin istikrarlı isimi 2-TESLA ve son yarışı ölçü olmayan 12-HARD STONE sırasıyla favorime rakip gördüğüm isimler.

3.AYAK: Son yarışında çok uzun mesafede ağır kilosunun altında ezildiğinden dolayı dördüncülükle yetinen 1-HERGELE, ağır kilolara alışık son yarışını kazanan 2-AKHUN, formda olan ve eküri avantajına da sahip 4-ESANADOLU ve son yarışını kazanan hafif kilo avantajına sahip 6-DEMİRCENK sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

4.AYAK: Son KV yarışını görmezden geldiğim 6-TEZGEL GÜR favorim. Aradan sonra bir yarış gören ve istenilen düzeye gelen 5-VAĞON, bir iyi bir kötü koşan 2-BELA MİYA, bugün önde fazla rahatsız edilmez ise bir solukta yarışı bitirebilecek olan 3-OĞLUM BURAK'a özellikle dikkat edilmesini tavsiye ediyorum ve son olarak ağır kilosuna rağmen 1-KOZAN DAĞI.

5.AYAK: Son yarışında sürpriz konumundayken de bende tek olan o gün için kazanamasa da en az kazanan kadar iyi koşan bu yarış için yaptığı çalışmalarını da çok beğendiğim 7-TEKİRDAĞLI'nın bu rakiplerine geçileceğine aklım pek yatmadı. BANKOM.

6.AYAK: Geldik günün bana göre tahmini en zor yarışına. 12-ARJUNA ilk şans verdiğim isim olsa da bütçem gereği yazabildiğim kadar fazla at yazdım. Sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4

2.AYAK: 8-4-10-11-2-12

3.AYAK: 1-2-4-6

4.AYAK: 6-5-2-3-1

5.AYAK: 7

6.AYAK: 12-9-1-3-2-5-6-7-10-14

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

MUSTANG..
Ziyaretçi
MUSTANG..

Admin selamlar

admin
Yönetici
admin

İlginize teşekkür ederiz, bu konuları mail olarak göndermenizi rica ederim. info@bankotahminler.com

MUSTANG..
Ziyaretçi
MUSTANG..

mail attım… iyi çalışmalar…

Tugra Mahmut
Ziyaretçi
Tugra Mahmut

1.ayak: 8-ARSENIC EKSPRES
2.ayak: 3-GRAND SPRING
3.ayak: 5-VİCDANSIZ
4.ayak: 4-POYRAZ ATEŞİ
5.ayak: 5-TAYLARINEFENDİSİ
6.ayak: 5-LASER BOY

Şablonumdaki ilk atlarim. Herkesin degerlendirmesini tavsiye ederim. Camiaya tümden bol sanslar dilerim… (TMK)

Tuğra Mahmut
Ziyaretçi
Tuğra Mahmut

2.ayak: 3-GRAND SPRING
3.ayak: 5-VİCDANSIZ
4.ayak: 4-POYRAZ ATEŞİ
6.ayak: 5-LASER BOY

Bu dördü banko adaylarımdır. Güven sıralaması: POYRAZ ATEŞİ, LAZER BOY, GRAND SPRING, VİCDANSIZ

Onbasi
Üye
Onbasi

kumandanım bol şanslar adana altılım
1. ayak: 1
2. ayak: 7
3. ayak: 1
4. ayak: 1,2,3,4,5,6,8
5. ayak: 2,4,6,7,9,10
6. ayak: 1,10
***5,04 tl herkese bol şanslar

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.