12 HAZİRAN 2020 CUMA İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul’da ufak ufak ısınma turlarına devam edeceğim ve tahminlerim şu şekildedir.

1.koşu: Süratli geçecek olan mücadele de kafayı alacak olan ilk iki isim (5) ARTS MAN ve (4) STALLION FALCON olacaktır. Son düzlüğe bu iki ismin arkasında 3-4 e yaslanacağını tahmin ettiğim  (6) DOĞA KANUNU en dışa açılıp avlamaya çalışacaktır. Önde giden iki ismin birbirine çok avans verdiği taktirde son düzlüğü bitireceğini her iki pilotu da çok iyi biliyor. Dolayısı ile birbirini sıkıştıracaklarını düşünüyorum. Bu üç ismin hemen arkasında ise son 200 den sonra (1) numaralı CARROT gelecektir. Risk almak istemeyen yarış severin bu dört safkanı ayırmaması bana göre en doğru olanı. Ancak ben tek olarak başlamak istiyorum. İyi bir bekleme ile gruba hakim olmasını beklediğim (1) numaralı CARROT riskli de olsa BANKOMDUR.

2.koşu: İleride çok ses getirecek isimlerin mücadelesinde bütün safkanları geliri var görülüyor. Bu mücadele kazanan safkan uzun ara ayırır ise ileride de çok iyi yere gelir. Ancak ben yarışın mücadeleye sahne olacağını düşünüyorum. Fazla isme şans vermek doğru olanı gibi geliyor. Benim sıralamam şablonda olacak.

3.koşu: Mesafe biraz daha uzun olsa çok değil 100 metre bile yeterdi titiz bir safkan olmasına rağmen (8) numaralı YETİM AHMET i tek atardım. Her zaman söyledim bu safkan için hak ettiği yere gelemedi diye. Grup için en etkili düzlük siprintine sahip olan safkan grubu toplarsa şaşırmam ilk sırada yer alacak. Rakipleri şablonumda olacak.

4.koşu: Verilen aradan önce son koşularında ki başarısını tekrarladığı taktirde kazanan isim olacaktır. (1) numaralı BLANCHARD bir başka BANKOMDUR.

5.koşu: Bir defa kendi yaşıtları arasında en iyisi. Abileri arasında ise ilk üçe girer kanaatindeyim. Verilen arada fırsattan istifade üzerine koyabildi ise yıl sonuna kadar hak ettiği yerde inşallah yer alır (3) numaralı ROMAN OLUR ilk safkanım olup rakipleri şablonum da olacak.

6.koşu: Sürpriz arayacağım yarışta tercihim hepsi olacak. Herkese bol şanslar.

1. ALTILI ŞABLONUM

1.ayak: 1 tek

2.ayak: 9-7-4-8

3.ayak: 8-5-2

4.ayak: 1 tek

5.ayak: 3-4

6.ayak: hepsi

Tutar: 23 lira 52 kuruş

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
RISING

Bol şanslar üstad

dodin67

Emeğinize sağlık kardeşim..
 

servet yilmaz

mustafa 1324 kardeşim bugün tuttuğun atları ve tahminleri paylaşabilirmisin.. bursa veya istanbul
duyumlarını bekliyorum..

admin

Bol şanslar Bombacı
 
Carrot’u senden aldım.
 
1
7
4-5-8
1
H
H

admin

Carrot sonraki koşusunda farkını gösterir ama 30 lira ganyanı kafada verme müthiş. Tebrik ederim.

Servet0591

İstanbul birinci
5.6.1.4
4.7.8.2.6
8.7.4
3.6.2.1
8.9.6.4.12
9 tek

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x