Ana Sayfa / Tahminler / 12 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)
istanbul altili tahminleri

12 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)

1.AYAK: Yine zorlu bir program bizi bekliyor. Günün ilk ayağında iki safkanı ön plana çıkarmak istiyorum. Bunlar (3) ALPTUĞHAN ve (8) NURGÜCÜ. Alptuğhan Kurtçabey ile Nurgücü ise Nedimem ile kardeş. Çalışmalarıda tatminkar görünüyor. Küçük kuponlar için için ikisi yeterli gibi görünüyor. Ancak maiden bir yarış olduğu için başka safkanlara da şans tanıyacak olursak rakip olarak (1) AĞRI DAĞI FIRTINASI (2) ALİ NAZİK (11) ŞENGÖNÜL (4) DERYABEYİ 'ni öneririm.
Sıralamam: 3.8// 1.2.11.4

2.AYAK: Daha önce birbirlerini geçmiş safkanların mücadelesi baya zevkli olacağa benziyor. Ben ilk şansı Arek Kuyimciyan'ın sahibi olduğu (1) PEPPERONİ'ye veriyorum. Ancak benzer kalitede ki bu safkanlar arasında pek ayrım yapamıyorum. Yalnızca kuponlarında yer ayırabilenler henüz gücünü tam olarak gösterememiş olduğuna inandığım (7) KUBANGO'ya da dikkat etsinler derim.
Sıralamam: 1.2.4.3.6.5.7

3.AYAK: Saadın zaferi ve Akkurt gibi safkanlarla kardeş olan ve kalitesini gösterdiğine inandığım (7) SAADIN GÜCÜ günün bankosu olur.
Sıralamam: 7

4.AYAK: En az hata yapan yarışta iyi yer tutan aprantinin kazanacağı bu Şartlı 4 Y-3 koşuda 2 yarış görerek kıvama gelen (2) HEIVA IWA ve (1) JUNIOR PIANIST arasında geçecek bir yarış gibi görünsede 2014 te taylığında başarılı yarışlarını bildiğim ve el değiştirdikten sonra yeniden toparlandığını düşündüğüm (9) CIVANHAN bu ikiliye zor anlar yaşatabilir düşüncesindeyim. Ayrıca çalışmaları tatminkar olan (8) DEKOR da ters bir yarış çıkarabilir.
Sıralamam: 2.1.9.8

5.AYAK: Birbirinden iyi safkanlar yer alıyor bu yarışta artık kalitelerini tartışmaya gerek yok. Bence hepsinin geliri var ama sıralama yapacak olursak (3) KARAÜZÜM performansıyla bir adım önde gibi görünüyor.
Sıralamam: 3.4.2.9.10.11.6.5

6.AYAK: Önce şartlı 4'e kaydolup sonra Şartlı 1 e getirilen (4) KAFKASLIEFSANESİ açıkçası beni biraz huylandırdı. Orijin olarak ZACAN EL BARAKA(fr) yavrusu olan Anhalya ile Kafkaslıdan nasıl bir safkan çıkacak performansını göreceğiz ama tek rakibinin Babamevlütün kardeşi (5)KIRBULUT olduğunu düşündüğüm bu yarışta ben biraz da hislerime güvenerek (4) KAFKASLIEFSANESİ 'ni tek geçiyorum. Ama yanına at yazmayı düşünenler tuttukları atı yazabilirler.
Sıralamam: 4

Hayırlı hafta sonu ve bol kazanç diliyorum.

Altılı

3.8//1.12.11.4

1.2.4.3.6.5.7

7

2.1.9.8

3.4.2.9.10.11.6.5

4

COMMANDANTE
Üye

Bol şanslar başarılar Kubi

silivrili
Üye

Bol şanslar

ERTANBEY
Üye

Kubi bol şanslar iyi şablon olmuş ..

Yazar: Kubi

Kubi
1984 Ankara dogumluyum. Üniversite mezunuyum. İzmirde ikamet ediyorum.12 yıldır at yarışlarıyla ilgilenmekte olup düzenli olarak analizler yapmaktayım. Atciligi sadece bahis olarak degil ayni zamanda spor dali olarak goruyorum ve at yarislariyla hobi olarak ilgileniyorum.