Ana Sayfa / Tahminler / 12 HAZİRAN 2015 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

12 HAZİRAN 2015 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Bugün gerçekten BURSA'da çok zor bir program ile karşı karşıyayız. 1. Altılıyı daha çok beğendiğim için sizlere bununla ilgili paylaşım yapacağım.

1. Ayak Süratli isimlerin bulunduğu bu koşuda Startla birlikte liderliği ALTINYELİNOĞLU almak isteyecektir. Liderlikte ısrarcı gibi dursa da bu safkan MASTARDAĞLI kendisinden daha inatçı olacaktır lakin ondanda daha inatçı SELAYATLI var. Süratli gitmesini beklediğim koşu da grupta etkili bir sprinter safkan olsa düşünmeden tek atardım sanırım. Ön tempolara yakın yürüyen KIZIKBEYİ, KİM TUTAR BENİ gibi safkanlar bu tip süratli tempoda çok zarar gören safkanlar. Benim bu koşuda son 2 yarışını gerçekten ciddi rakipleriyle mücadele eden artık fedailik yapmaktan vazgeçip sevdiği piste sevdiğim aprantisiyle start alacak olan (1) ALTINYELİNOĞLU BANKOMDUR. Süratli gidecek koşuda yarışı 2.likte izlemesini beklediğim safkanın düzlük dönülür dönülmez bariyer dibinden yapacağı etkili ataklarıyla liderliği alıp geride ki rakiplerine fırsat vermeden yarışı noktalayacaktır.

2. Ayak Her ne kadar (5) AKYAZILI DİLA, (1) ÇİKOK FATİHİ ve (6) ASYA SAİRA arasında yarış gözükse de ilk defa start alacak pedigri olarak güçlü olan 3 safkanı da yanlarına ekleyeceğim. (7) PRETTY TULIP, (4) ŞAFAKHAN ve (2) FOREVER AND EVER.

3. Ayak İlk defa start alacak olan safkanların koşusunda sıralamam : (10) ÇIĞLIKARA, (9) ASTURBO, (14) ZABALAM, (5) KUZEY FIRTINASI, (6) MERTADAM, (3) AVATAR, (1) ALOKAYA ve (7) UMAY TAY.

4. Ayak Son yarışını stili dışı koşmasına rağmen kazanmasını bilen (2) STAR OF MELİH bugün startla birlikte liderliği alacak olan EXPERIMENT'ın hemen arkasında yer tutup düzlük üzerinde sonuca gitmeye çalışacaktır. Sevdiği piste dönen (10) EXPERIMENT, pisti yadırgamazsa grubun çok üstünde gördüğüm (7) TWINSEA, sonlarda çok etkili gelebilecek güce sahip olan (8) YENİSEİ ve (1) SERKAN BEY son olarak ise sürpriz şansını çok yüksek gördüğüm adaptasyon sorunu yaşamazsa (6) TAMERLANO yazacağım.

5. Ayak ALTAHA yavrusu (7) RUAT idman pistinde ki pişkinliğiyle gerçekten ne kadar potansiyelli bir safkan olduğunu gösteriyor. Çalışmalarını birlikte yaptığı aprantisiyle start alacak olan safkan YILDIZHAN ekürisine faydalı işler yapacak gibi duruyor. Yarış hayatının ilk startında herhangi bir aksilik yaşamadığı takdir de rahat kazanacağını düşünüyorum BANKOMDUR.

6. Ayak Süratli geçmesini beklediğim koşu da bu tarz koşuları seven (4) STORMBELL favorim olmayı hak ediyor. Bu safkana tek rakip (10) MADAM CORLEONE yazacağım.

1. ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 1 TEK

2. Ayak : 5,1,6,8,4,2

3. Ayak : 10,9,14,5,6,3,1,7

4. Ayak : 2,10,7,8,1,6

5. Ayak : 7 TEK

6. Ayak : 4,10

ŞABLON TUTARI : 34,56 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
OZAN BOĞURCU
Ziyaretçi
OZAN BOĞURCU

CUMA BURSA ALTILI TAHMINLERIM… (2.ALTILI)

ZORLU BIR PROGRAM YUKSEK IKRAMIYE VERMESINI BEKLİYORUM..

1.AYAK= FAVORIM SERKAN BEY DİR. SERT RAKİBİ STAR OF MELİH DİR. UYGUN KİLOSU İLE TAMERLANO İHMALE GELMEZ. SUPRİZE İSE NEYMAR VE YÜCEEFE YETERLİ OLACAKTIR…

2.AYAK= KARISIK VE SUPRIZ BEKLEDIGIM KOSUDA HEPSİ DEMEK DAHA UYGUNDUR…

3.AYAK= BU KOSUDA FAVORIM ZEYNNETA GIRL DIR. RAKİPLERİ.. MADAM CORLEONE, BRACKIS,FUMIKA,JANİKO,STORUMBELL,GÜMÜŞKAN GÜLÜ,JAGER YETERLİ OLACAKTIR…

4.AYAK= BU ONEMLI KOSUDA GAZELLE EYES BANKOMDUR….

5.AYAK= BU KOSUDA İSE FAVORIM.. AKDAĞHAN DIR.. RAKİPLERİ SIRASIYLA LEHİF,EFTANSİDE,AYYÜZLÜM,POLEN,BABA BURAK,KUTBERK

6.AYAK= GÜNÜN KAPANIS AYAĞINDA MESAFESİNE VE UYGUN KİLOSU, KENDINI TANIYAN JOKEYİ İLE DAŞTANBEY İKİNCİ BANKOMDUR….

ALTILIM…

1.AYAK=1,2,6,3,9
2.AYAK=H
3.AYAK=6,10,15,16,9,4,7,2
4.AYAK=6 BANKO
5.AYAK=1,7,11,9,12,2,6
6.AYAK=10 BANKO

KUPON TUTARI=189 TL
BOL ŞANSLAR…

TÜM ATLARIMIZIN AYAKLARI DUZ BASMASI DİLEĞİYLE…

Beydağı
Ziyaretçi
Beydağı

Emeklerinize sağlık bol şans

Yazar: Bycreed

Bycreed