12 EKİM 2018 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese ⏰ 13:30 da başlayacak olan dokuz koşulu Bursa programı için tahminlerim şu şekildedir;

1.koşu: Yarışın duruşu (1) BUZZER BEATER ile (2) WORLD FAST ve diğerleri şeklinde görülüyor. Bu iki safkanın eksik koşması durumunda ise ortalık biraz karışık. Hele ki mesafe biraz daha uzun olsaydı o zaman bana göre pazar dağılırdı. Birinci altılının birinci ayağında risk almak istiyorum çünkü yarın bu iki safkanın agf de ayrılmayacağını düşünüyorum. Biraz start problemi var, mesafe uzun ve sikleti rakiplerine göre ağır. O anlamda yarın agf çıksa dahi gerçekten risk teşkil ediyor. Ancak ben gruba zor da olsa hakim olmasını bekliyorum (1) numaralı BUZZER BEATHER risklide olsa BANKOMDUR.

2.koşu: (11) ŞEPŞEKER hiç kimseden çekmedi şu erkeklerden çektiği kadar. Hemcinsleri ile yarışacak olan safkanın bana göre tek dezavantajı dış kulvar da olması. Eğer iç kulvar da start alıyor olsaydı tek bile atabilirdim. Rakip (5) KIPIRKIPIR, (4) BENLİBİRSEN ve (8) PERÇİN, süpriz de ise (10) YÜRKLİ KIZ’ı yazacağım.

3.koşu: Son yarışında gelmese de safkana kızmamak gerek diye düşünüyorum. O kilo ile o mesafede yine canla başla koştu. Bu yarışta çok daha sevdiği pistte sahne alacak ve diyebilirim ki en sevdiği mesafe de. Bu anlamda bence tek beklenebilir. Ama ben ilk altılı için riski ilk ayaktan aldığım için buraya (1) GÜMBÜR GÜMBÜR’ün yanına at yazacağım şablonumda olacaktır.

4.koşu: İlk bakışta günün en riskli mücadelesi gibi duruyor. Özellikle ikinci altılının başlangıç ayağı olması münasebeti ile de durum enteresan bir hal alıyor. Mücadeleyi biraz kurcaladığımızda (2) numaralı YURTTAY gerek pist, gerekse mesafe, gerek rakipleri ile arasında pek bir siklet farkı olmaması, gerekse kendisini çok iyi bilen pilotu ile birlikte geçilmez bir duruşu var. Ancak pist ölçümünün de önemli olduğunu düşünüyorum. Olurda kar yağar, yağmur yağar, tusunami olur o zaman şartlar bana göre çok değişir. Düşündüğüm rakipleri şablonumda olacak.

5.koşu: (1) numaralı BAĞLAM çok ağır abi görünüyor. İlk rakip gördüğüm isimler agf de alt sıralarda kalabilir ve tuhaf kaçabilir. Ancak şans vermeseniz, ya da bu yarışta şanslı görmeseniz dahi ileride değerlendirmek adına startla birlikte aksiyonlarını takip edin derim.

6.koşu: İlk altılının kapanış ayağında ise ağır kilosuna rağmen (1) numaralı GÖLCÜKLÜ ilk safkanımdır. Dileyen bu safkanı da tek olarak riske edebilir. Baştan beri o tek bu tek söyleyip duruyorum ancak gerçekten programın şu ana kadar ilk altılı hiç para verecek tarafı yok gibi. Çok ta parçalanmaya yatırım yapmaya gerek yokmuş hissiyatı veriyor. Ama böyle ağır abiler eksik koşar da alt taraftan da biri sallanır gelir hesabı elimden geldiğince oyunu zora sokuyorum onu da açıkça belirtmek isterim. Düşündüğüm rakipler şablonumda olacaktır.

7.koşu: Safkan iki yarışında da kumda mücadele etmiş olsa da tam olarak bir çim atı. İlk iki yarışı ısınma turları da burada Show yapacakmış gibi geliyor. Agf ne olur bilmem bunu niye söylüyorum? Çünkü safkan yarış kazanamamış ve burası KV yarışı ama emin olun çok zor biliyorum eğer Türkiye buna aldanır da agf de altlardan bu safkanı bir denk getirirsek bence burada bu safkanla ciddi ikramiyeye gidebiliriz diye düşünüyorum (6) numaralı BRAVE AIR ilk safkanım.

8.koşu: Son yarışına çok aldırış etmemek gerek diye düşünüyorum. Bence gücü burası için yeterli olduğu gibi mesafede çok iyi. Riske etmeye bence değer (3) numaralı HERE IN BLUE çok risklide olsa  BANKOMDUR.

9.koşu: (8) ROZA ATEŞİ ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar diliyorum.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1 tek

2.ayak: 11-5-4-8-10

3.ayak: 1 /// 2

4.ayak: 2-3-5

5.ayak: 1-9-2-4-7

6.ayak: 1-4-5-6

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-3-5

2.ayak: 1-9-2-4-7

3.ayak: 1-4-5-6

4.ayak: 6-2-3-1-8

5.ayak: 3 tek

6.ayak: 8-5-2 /// 7-10-6

Yazar: Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Fetih

Bombacı kardeş size sadece bir sorum var.
Dün izmir yarışını neden vermediniz ve sadece kendiniz tuturdunuz…

Uzman34

Bol şans

BESTEKARYOLCU

selam
Bambacı kardeşim 1’e mi 2’ye mi güveniyorsun ?

Uzman34

Bursa 1
1
5-4
2-1
7-4-2-3-5-6
4-7-2-3
5-1-4-9-

7-4-2-3-5-6
4-7-2-3
5-1
2-1-6
3-5-3-4-1
8-5-2

Uzman34

İkinci altılı da tabelada iki kere 3 yazmışım bunlardan bastaki 3 değil 2

Uzman34

Bombacı güzel analiz güzel hissiyat kuruyorsun
Bu oyunda analiz ile birlikte hissiyat çok önemlidir ben oyun atıyorum oyunumu atıyorum yorum isine girmiyorum dünde dediğim gibi burda bizim yazdıklarımıza değil sizin emek harcayarak yazdığınız i takip etsinler
Ama suda bir gerçektir ki sana inanan seni sevenleri üzme zamanın yoksada oyununu şablon olarak verki

Uzman34

Seni seven inanan oyunu kursun nasıl olursa olsun senin incelediğini biliyorlar dir
Bu arada site admininede verdiği hizmetten dolayı tesekkur ederim
Zorda olsa maliyeti olan bir is
Yüreğine emeğine saglik

admin

Teşekkürler, farkında olmanız bile yeterli bizim için. Şansınız bol olsun.

Elegans1324

Bol şans atalayların atı 2 gün önce ilk defa çim piste kısa bir idman yaptı çok diri durdu ve ekip çok güveniyor haliyle yakından tanıdığım ekip böyle bilgi verince bende tek olarak değerlendiricem şablonun çok başarılı olmuş tekrardan bol şans

Uzman34

İstanbul analiz
1ayak: son koşusunu karataş ile kazanan ve tekrar karataş tercihi ile sahaya çıkacak olan AKSAKALLI İsimli safkan çaş orjıni ile çimde herzaman iş yapar tek tercihi yanlış olmaz
2ayak 6 numaraya kayıtlı torokmscto baba kardeşi LASTING MEMORY Tek olarak düşünülebilir yine karataş diyorum
3ayak satış koşusu ve ismi satışdan geldiğinden ben 1den 7 ye kadar diyorum siz ne ediyorsunuz bilmem

Uzman34

4ayak 1000m ankara 1200m bursa 1000m istanbul bu safkan kısacı ve geçilirmi bilmem ama bende tek olduğu kesin olacak
5ayak zaten 3 tek bulduk olur olmaz ancak bu ayak şartlı 5 ve handikapda çok bariz bir safkan yok ben H çekip rahat bir yarış izlemek istiyorum
Ama sıralama 4-3-5-1-2-7-6-8

Uzman34

6 ayak işte bence bu ayak parayı katlar sor ki zor bu ayagada çok at yazabilmek için 3 tekli girmek zorundayım sıralamam
2-6-5-3-1-4-8-7-12-10-9

Bol şanslar dostlar

Menteş

Bombacı kardeşim senin şablon veya verdiğin atları nerden takip edenikiriz

18
0
Tahmin paylaş.x
()
x