istanbul altili tahminleri

12 EKİM 2016 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (HAWK)

İstanbul’da oldukça hoş gözüken bir program var.Çok büyük bir ikramiye beklemiyorum ancak yine de altının tatminkar bir ikramiye vereceğini düşünüyorum.Her iki altılı için de tahminlerim olacak ancak sadece 2. Altılı için detaylı açıklama yazabildim , herkese bol şanslar dilerim.
1.Ayak : (2. Altılı 1. Ayak): Altılı ganyanın birinci ayağında favorim kazandığı yarışı bence aprantisinin son derece etkisiz binişinden dolayı kaybeden 5-KADİREFE. Geçen yarışına göre kilo vermiş olması da diğer bir avantaj olacaktır.Her ne kadar favori de olsa ilk ayaktan şansını demek isteyenlere alternatif bir tek olarak önerebilirim. Olur da yine bir şekilde kötü koşarsa rakipleri sırası ile 4-ÇIRABEY , 3-CANAKIR ve son olarak pek fazla tutmasam da 6-KOÇALİ olacaktır.

2.Ayak : İngilizlere ait 1400MT mesafede maiden yarışta sürekli iyi koşan ama henüz kazanmayı beceremeyen 8-SİNEPS favori olmayı hak ediyor.Bu isimin kötü koşması durumunda açıkcası diğer tüm isimlere şans doğar lakin tüm taylar çok ciddi hazırlıklarla bu koşuya hazırlanıyor.Gerek çalışmaları gerek koşmuş oldukları yarışlardaki drecelerine göre şans verdiğim isimler sırası ile ; 6-MY REAL LOVE , 1-ARAPAHO , 9-DİŞİ ASLAN , 2-AZİZOĞLU , 4-İLKERBEYLİ şeklindedir.

3.Ayak : Yine zorlu geçmeye aday koşulardan biri.2800MT gibi oldukca uzun bir mesafeli Çim yarışında favorim bir önceki yarışına göre 10 KG eksik koşacak olan 6-KRAL AMED çok iyi koşmasını bekliyorum.Rakip olarak gördüğüm ilk isim bu tip uzun mesafeli koşularda daha güçlü rakiplerle mücadele etmiş olan 4-BÜYÜK AĞA.Yine uzun mesafelere yatkın isimlerden koşunun da favorisi 2-HOSLİ bu koşuda şans vereceğim bir diğer isim olacaktır.

4.Ayak : Günün en önemli koşusu tam bir sürat yarışı olacak.Yarışta süratli kaçacak isimler var hemde geriden çok güclü sprint atabilen.Ben tercihimi sprinti kuvvetli isimlerden kullanıyorum ve bu isimlerden ilk şansı 3- GOLDEN TOWER’a veriyorum.Bu isime en ciddi rakip olarak A.Çelik’in ısrarlı tercihi ile 6- ZEALOUS LINE ,bu yarış için hazırlıklarıın beğendiğim 8-DAYIM BENİM, son yarışında eski haline geldiğini gösteren 9-IMPULSIVE , form durumu ve tecrübeli pilotu ile 1- BALLIKAYA olacaktır.

5.Ayak : 11-TOUCHDOWN her yarışında iyi koşmasına rağmen geçilecek bir rakip buluyor. Alternatif kurgularda değerlendirebilir ancak banko tercihimi son ayakta kullandığımdan buraya sırası ile potansiyel rakiplerini yazıyorum.Bunlar ; 3-FIRST CHANCE , 4-MORTODELA ,8-TİMSAL , 9 ASHRAQA olacaktır.

6.Ayak : 3 Yaşlı İngilizlere ait uzun mesafe koşularda her zaman temkinli olmak gerekli ancak mesafe deneyimlerinden ve kalitelerinden dolayı 1- EL SUENA , 2 -HERRING , 3- MY BIANCA ‘ dan birinin yarışı kazanacağını düşünüyorum.Bu isimlerden ise 2-HERRING formda aprantisi ile ve kilo avantajı ile daha ön planda gözüküyor.Diğer 2 ismi dışarı atarak biraz riskli bir seçim de olsa ben 2- HERRING ‘ i programda en güvendiğim isim olarak BANKO yazıyorum.

2.ALTILI ŞABLONUM :

1.AYAK: 5//4,3,6
2.AYAK: 8,6,1,9,2,4
3.AYAK: 6,4,2
4.AYAK: 3,6,8,9,1
5.AYAK: 11//3.4.8.9
6.AYAK: 2 – HERRING BANKO

1.ALTILI ŞABLONUM :

1.AYAK: 1,2,3,4,7
2.AYAK: 1,2,3
3.AYAK: 1,3,4
4.AYAK: 5 –KADİREFE
5.AYAK: 8,6,1,9,2,4
6.AYAK: 6,4,2

Yedili Ganyan ŞABLONUM :

1.AYAK: 1 -NEVCİHAN
2.AYAK: 5 –KADİREFE
3.AYAK: 8,6,1,9,2,4
4.AYAK: 6-4-2
5.AYAK: 3,6,8,9,1
6.AYAK: 11-TOUCHDOWN
7.AYAK : 2 – HERRING

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Hawk

Hawk
1983 istanbul doğumluyum.Mesleğim bilgisayar mühendisliği ve bunun icabı olarak sürekli bilgisayar ile iç içeyim.At yarışların için bilgisayarlı analizleri insan hissiyatı ile birleştirip kendime ait bir sistem oluşturdum ve bu sistem ile başarılı tahminler çıktığını tesbit ettim ve yaklaşık 2 buçuk senedir müşterek bahislere dahil oluyorum.Ücretsiz paylaşıma açık platformları her zaman desteklemiştirim ve bu nedenle sizinle bu ortamda tahminlerimi paylaşmak istedim.Umarım güzel bir başarı grafiği elde edeceğiz ve beraber kazanç sağlamanın keyfini yaşayacağız.
admin
Yönetici
admin

Tekrar hoş geldin Taner. Hayırlı uğurlu olsun, bol şanslar

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Hayırlı olsun, başarılar, bol şanslar

Adrian
Üye
Adrian

Hoşgeldin HAWK kardeş

Murobaha
Ziyaretçi
Murobaha

Ayağına çabuk cherry cheŕy lady de bizim tekimizdi.okadar atda bence atlanmamalıydı.neyse önümüzdeki yarışlara bakalım.