Ana Sayfa / Tahminler / 12 EKİM 2013 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

12 EKİM 2013 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  10 - TORUN CALLAS bir türlü Maiden'dan çıkamadan geriye alındı. 1,5 aylık aradan sonra sıkıştırılmadan bu koşuya katılıyor, yinede favorim. 9 - SEKVENS son yarışında bu grupta koşan safkanların içinde foto gördü, bu sefer daha iyi koaşcaktır. 7 - OBRUK DB takıldıktan sonra daha da iyi koşmaya başladı, favorinin eksik koşması halinde devreye girecektir. İlk yarışı fena olmayan 6 - NEVER LOOK BACK 100m 1,03 galopla bu koşuya katılacak, mutlaka yazılmalı. 8 - RUZANNA ilk ayakta çok atta yazılması gereken bir safkan. 5 - MY BLACK ROSE İstanbul pistinde aradıını bulamadı, buraya hazır geliyor dikkat edilmeli. Bu sıralamadan sonra bu ayak kapanır.

 • 2. AYAK

  6 - MERVEILLEUX artık orta mesafedeki yerine iyice alışmış durumda, startta kalmasına rağmen sonlardaki bitirici sprinti ile sonuca ulaşıyor. Startta fazla takılmazsa kazanır. İlk rakibi  3 - SECRED FIGHTER. Safkan son düzlükte bindirmesini yapıp önlere doğru uzanıyor, bir anda önde kalırsa ldierliği vermesi zor. Plasede ise son koşusunda erken sprinte kalkmış gibi gözüken 4 - ARZUMCAN. Usta jokeyi ile yazılması gereken safkanlardan birisi. 8 - UNICORNUS ve 9 - EZ SALVADOR bu gruptan aşağı safkanlar değillelr fakat form grafikleri biraz düşük gibi, çok atta yazılırlar.

 • 3. AYAK

  Denk grupta kazanmasını bilen iki safkan 9 -  MY SON ARDA ve 4 - DIDYME favorilerim. 7 - GRAND STAR iyi durumu ile favorilerin ilk rakibidir. 11 - ALWAYS WALKALONE'da ışık yandı, bombayı patlatabilir. 10 - BIG FATHER bu kilo ile her zaman yazılır.

 • 4. AYAK

  4 - GÜMBÜRGÜMBÜR Bursa pistindeki seri 1.liklerinden sonra Büyükşehirlere çıkmaya başladı. Burada ilk ciddi sınavını verecek olan safkanı süper formuyla 1 - FENERLİCAN'ın zorlayacağını düşünüyorum. 2 - ATİKTAY önde boş bırakılırsa, 5 - İMPARATOR'da sprinti ayarlarsa bombayı patlatabilecek dier safkanlar. (U.POLAT RAPORLU OLDUĞUNDAN 5 - İMPARATOR'A BİNEMEYECEKTİR.)

 • 5. AYAK

  İki yarış arka arkaya yüzlerce kupon yakan safkan 7 - LODOS RÜZGARI bu sefer kendisini affetirecek diye düşünüyorum. Buna en büyük etkenlerden birisi de koşuda çok fazla kaçak at olması, yarışın hızlanması safkanın lehine olacaktır, bankom.

 • 6. AYAK

  2 - BURJ sonunda kazandı ama kum pistte, çim pistte daha iyi koşacaktır, favorim. Her yarışta kendini gösteren 1 - PIETRA son koşusu hariç çok başarılı, favorinin ciddi rakibidir. 9 - SPICE CAT 3 koşu önce kendini gösterdi fakat sonrasında gelen 2 yarışta varlık gösteremedi. Son koşusunda ise hiç beklenmeyen grupta fotoya oynadı, burada güzel bir sürpriz yapabilir. 7 - FIRE OF ANATOLIA sene başından beri kazanmayı bekliyor, ihmal edilmemli. 4 - VICTORY yakında kazanır, dikkat. 10 - GÖKMAVİSİ için ideal grup ideal mesafe, 3 - SOYLU GÜZEL takibimizde bugün yarın oda içeride.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
75 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
3
4
6
8
9
4
7
9
10
11
1
4
7
1
2
9
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.