12 EKİM 2013 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  10 – TORUN CALLAS bir türlü Maiden’dan çıkamadan geriye alındı. 1,5 aylık aradan sonra sıkıştırılmadan bu koşuya katılıyor, yinede favorim. 9 – SEKVENS son yarışında bu grupta koşan safkanların içinde foto gördü, bu sefer daha iyi koaşcaktır. 7 – OBRUK DB takıldıktan sonra daha da iyi koşmaya başladı, favorinin eksik koşması halinde devreye girecektir. İlk yarışı fena olmayan 6 – NEVER LOOK BACK 100m 1,03 galopla bu koşuya katılacak, mutlaka yazılmalı. 8 – RUZANNA ilk ayakta çok atta yazılması gereken bir safkan. 5 – MY BLACK ROSE İstanbul pistinde aradıını bulamadı, buraya hazır geliyor dikkat edilmeli. Bu sıralamadan sonra bu ayak kapanır.

 • 2. AYAK

  6 – MERVEILLEUX artık orta mesafedeki yerine iyice alışmış durumda, startta kalmasına rağmen sonlardaki bitirici sprinti ile sonuca ulaşıyor. Startta fazla takılmazsa kazanır. İlk rakibi  3 – SECRED FIGHTER. Safkan son düzlükte bindirmesini yapıp önlere doğru uzanıyor, bir anda önde kalırsa ldierliği vermesi zor. Plasede ise son koşusunda erken sprinte kalkmış gibi gözüken 4 – ARZUMCAN. Usta jokeyi ile yazılması gereken safkanlardan birisi. 8 – UNICORNUS ve 9 – EZ SALVADOR bu gruptan aşağı safkanlar değillelr fakat form grafikleri biraz düşük gibi, çok atta yazılırlar.

 • 3. AYAK

  Denk grupta kazanmasını bilen iki safkan 9 –  MY SON ARDA ve 4 – DIDYME favorilerim. 7 – GRAND STAR iyi durumu ile favorilerin ilk rakibidir. 11 – ALWAYS WALKALONE’da ışık yandı, bombayı patlatabilir. 10 – BIG FATHER bu kilo ile her zaman yazılır.

 • 4. AYAK

  4 – GÜMBÜRGÜMBÜR Bursa pistindeki seri 1.liklerinden sonra Büyükşehirlere çıkmaya başladı. Burada ilk ciddi sınavını verecek olan safkanı süper formuyla 1 – FENERLİCAN’ın zorlayacağını düşünüyorum. 2 – ATİKTAY önde boş bırakılırsa, 5 – İMPARATOR’da sprinti ayarlarsa bombayı patlatabilecek dier safkanlar. (U.POLAT RAPORLU OLDUĞUNDAN 5 – İMPARATOR’A BİNEMEYECEKTİR.)

 • 5. AYAK

  İki yarış arka arkaya yüzlerce kupon yakan safkan 7 – LODOS RÜZGARI bu sefer kendisini affetirecek diye düşünüyorum. Buna en büyük etkenlerden birisi de koşuda çok fazla kaçak at olması, yarışın hızlanması safkanın lehine olacaktır, bankom.

 • 6. AYAK

  2 – BURJ sonunda kazandı ama kum pistte, çim pistte daha iyi koşacaktır, favorim. Her yarışta kendini gösteren 1 – PIETRA son koşusu hariç çok başarılı, favorinin ciddi rakibidir. 9 – SPICE CAT 3 koşu önce kendini gösterdi fakat sonrasında gelen 2 yarışta varlık gösteremedi. Son koşusunda ise hiç beklenmeyen grupta fotoya oynadı, burada güzel bir sürpriz yapabilir. 7 – FIRE OF ANATOLIA sene başından beri kazanmayı bekliyor, ihmal edilmemli. 4 – VICTORY yakında kazanır, dikkat. 10 – GÖKMAVİSİ için ideal grup ideal mesafe, 3 – SOYLU GÜZEL takibimizde bugün yarın oda içeride.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
75 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
3
4
6
8
9
4
7
9
10
11
1
4
7
1
2
9
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.