Ana Sayfa / Tahminler / 12 ARALIK 2017 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

12 ARALIK 2017 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : Son urfa yarışında ki koşusunu görmezden geldiğim 5 LOKOMOTİF ilk şans verdiğim isim olup, son iki yarışında bir türlü birinciliğe ulaşamayan  4 DİRANŞAN , Bugün daha farklı koşmasını beklediğim kıpırdamalar içindeki 6 TUNAHANBEY sıralaması koşu içinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Karışık bir maiden olarak nitelendirdiğim bu koşu da ilk şansı İstanbul pistinden bugün ilk kez Adana pistine çıkacak olan 6 EZHERAN'a veriyorum. Bir çok defa agf tablosunun tepesinde yer almasına rağmen birinciliğe ulaşamasa da formda isim 4 DEMİRKURT , Son iki yarışında ki ikinciliklerinin ardından formunu koruyan 2 BOLKAR AĞA , 1000 / 1,10 Galop çalışmasında beğenimi kazanan 10 ŞEREFAĞA , Ankara pistinden sonra ilk Adana pistine çıktığı yarışında iyi bir derece elde etmiş olan 9 ORTADOĞU koşu içinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Yarış hayatının ilk startını çok kolay kazanarak gösterişli bir birincilik elde etmiş olan 3 KİNG SERKAN koşunun favorisi olup startta fazla oyalanmadığı taktirde koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.

4.AYAK Dört isminde geliri olduğunu düşünüyorum. Ayrımsız 1 MAHREM , 2 BERKUK ,3 KÖRDÜĞÜM, 4 GÖZ AĞRISI koşu içinde eşit şanslı gördüğüm isimlerdir.

5.AYAK :  Aradan sonra Ankara pistinden Adana pistine gelen ve bu rakiplerinle baş edebilecek kaliteye sahip 12 YOLDAŞHAN'ın bugün için koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.

6.AYAK : Günün karışık ve zorlu mücadelesi süprize açık bu koşuda imkanlar doğrultusunda fazla at yazabilirsiniz. Sıralamam ; Son koşusunda ki etkili yarışıyla ikinci kalan 6 LUSİNGA olup , Adana pistindeki ilk startını kazanan etkili isim 2 DIAMOND DASH , etkili hazırlıklara sahip 4 DANCE ,  Çim performansı daha yüksek olmasına rağmen uygun rakipler yanından 1 SEFİRE SULTAN, son yarışıyla iyice kıpırdama içerisine giren aranın ardından formunu ilerleten 11 MY  NERİS , formunu bulan 9 LHAZAREEN , Son koşusunu kazanan 5 SEE YOU AGAIN ve startta çok fazla takılmadığı taktirde 10 DREAM FAİRY koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 5,4,6

2.AYAK : 6,4,2,10,9

3.AYAK : 3

4.AYAK : 1,2,3,4

5.AYAK : 12

6.AYAK : 6,2,4,1,11,9,5,10

TUTAR : 28,80 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...