12 ARALIK 2015 CUMARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

1.AYAK : Günün ilk Ayağı maiden yarışla Başlıyor ve zor bir ayak bizi bekliyor.İdmanlarında iyi işler çıkartan ve ekürisinin yardımıyla (1)ARSIZ,bir süre ara verip sorunlarından kurtulduğu galoplarından belli olan (2)EKİNER ve üstüste koştuğu başarılı Yarışlar ile formunu sürekli ileriye taşıyan (10)SANEMKIZ Arasında çekişmeli geçecek bir mücadele olacak fakat idman pistinde çok iyi dereceler Gösteren (1000/1.09.4) (11)YABANGÜVERCİNİ,ilk defa koşacak Olmasına rağmen pişkin bir tay olan Doratay’ın anne kardeşi (3)KESKİNBABA ve yine eküri koşacak olan son 800/55 galobuyla (5)SANCAĞIN OĞLU beraberce düşünülmelidir.

2.AYAK : Perşembe dereceli sprintinde (600/39) çok iyi iş çıkartan ve çok iyi bir forma sahip olduğu Görülen,ideal pist ve mesafesinde (2)TURABİ özlediği birinciliğe çok yakın görünüyor.Bankomdur.

3.AYAK : İlgilileri Tarafından özel olarak bu yarışa hazırlandığını duyduğum ve kuvvetli sprintiyle sevdiği mesafede koşacak olan (3)MYKONOS eğer startta takılmaz ise kazanmasını bekliyorum.Tek rakibi olarak (2)SKYLNDER’ı görüyorum.Bir süre ara verdikten sonra yarış gören ve bu yarıştan üçüncü olarak Ayrılan (5)DELİMAVİ daha sonra düşünülmelidir.

4.AYAK : 3 ARALIK günü Bursa’da ayrı ayrı koşularda aynı mesafede birinci olan ve 1300mt mesafeli bu yarışlarda (1)MY SULTANS 1.32.14 derecesiyle yarım boy farkla (3)ASİKIRTAY 1.32.09 derecesiyle 5boy farkla ve (2)ADİYATKIZI 1.32.90 derecesiyle 8boy farkla kazanmışlardı.Bugünde bu 3 tay Arasında geçecek yarışta ayrım yapmadan yazılmasını öneririm.

5.AYAK : Harika kısrak TALYA’nın kızı (12)VEZÜV çok iyi hazırlıklarla katılıyor bu yarışa favorimdir.Ekürilerde iyi hazırlıklarıyla (2)ALOKAYA ve artık kazanma zamanı gelen (1)AĞACEMAL yakın rakipleridir.Bu yarışa 3ekürisi ile Katılan (4)CANUĞUR ve son yarışlarında tabela ve Çevresinde dolanan (10)ITIRJOK yeri geniş olanlara ısrarlı önerilerimdir.

6.AYAK : Kesinlikle sürpriz Olmasını beklediğim günün son ayağında (8)HARD STONE ve idmanlarında uçan (7)CELOSH ön planda tuttuklarımdır.(11)YILMAYA ve (12) TO WIN iyi durumlarıyla altılıyı daha yükseğe çekmek için ideal safkanlardır.Ama herseye rağmen güçlü anne kan hattının hakkını vermeye başlayan ve formu gayet iyi olan (2)BABALEFTER koşacağım derse kesinlikle tek olur,yeterki istesin..

1.2.10.11.3.5

2 banko

3.2. /  5

1.3.2

12.2.1.4.10

8.7.11.12.2

herkese bol bol şanslar dilerim..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar.

can911

Bol şans Ertanbey kardeşim gönlüne göre

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x