Ana Sayfa / Tahminler / 12 AĞUSTOS 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

12 AĞUSTOS 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese 10 koşulu İstanbul altılısında 1.koşu saat 13:30 da başlayacak. Şimdiden herkese bol şanslar.

1.koşu: Mücadelenin genel görünüşü (2) mumaralı HOROZ ve (6) numaralı LAST STATION arasında geçecek gibi duruyor. Ancak tam olarak kendilerini tanıtma fırsatı vermeyen safkanların mücadelesinde fazlaca safkana şans vermek niyetindeyim. Bu iki safkanın eksik koşması durumunda çim için kapalı kutu olan (3) numaralı FIGHT FOR HONOR un devreye girmesini bekliyorum. Sonrası (1) numaralı BABA CUVE olup günün süprizimi ise (5) numaralı FLAGSHIP ten bekliyorum.

2.koşu: Safkanı size tanımlamam gerekirse çok uzatmadan sadece deli diyebilirim. Metini duyduğum safkana daha koşmadan idman pistinde 200 bin lira verilip satılmadığını bildiğim gibi bu safkandan Karataş’ın da uzunca bir süre vazgeçeceğini düşünmüyorum. Lafı çok uzatmak istemiyorum ve açıkçası diğer safkanlara bakmadım bile. İnandığım insanların sözleri doğru ise gücünün sınırı yok. (1) numaralı BENHALİL BANKOMDUR.

3.koşu: (2) numaralı BOĞAZLI son kazandığı yarıştaki formunu koruyorsa bana göre zor geçilir. Ancak yarışın sentetik olması aklımda deli fikirler doğmasına sebep oluyor. Mesafenin uzaması ile birlikte nefesini idareli kullanabilirse son düzlüğe (3) ZEHİRHAFİYE nin lider döneceğini düşündüğüm yarışta (6) numaralı DOĞUŞAN hata affetmez. (4) SON EMİR son tercihim.

4.koşu: Safkanın ömür boyu tabelaya koşacak olduğuna inanmıyorum. Elbette ki bir problem olmazsa bu safkan finişi önde geçecek. Belki o yarış bu yarıştır diyenler dilerse tek olarak riske edebilir. (2) numaralı OBRA REİS ilk safkanım. Safkana bu dünyanın 1200 metreden oluşmadığı öğretilmeye çalışılıyor. Hocasının da oldukça tecrübeli olduğunu düşünürsek bence ilave etmekte fayda var (1) numaralı BLUE VICTORY ilk rakip. (3) SLIENT WHISPER ve sürekli süpriz kokusu yayan (4) numaralı TIJIWARE daha sonra.

5.koşu: Hatırlarsanız 28 Temmuz’da yüzde 7 oran ve 7 ganyana koşarken bugün yarın bombayı patlatmasını bekliyorum demiştim. Bir sonra ki yarışında da bunu başaramadı. Burası da boş grup değil ancak iyi koştuğu sürece şans vermek gerek diye düşünüyorum (3) numaralı TURBOCU ilk safkanım. Sadece bir çim yarışı koşup kazanan (4) numaralı HİLALEDA nın CV si şablonuma almama yeterde artar bile ikinci safkanım. Her ne kadar burası zorlu gibi görünüp gücü yetmezmiş gibi dursa da pilotu sabreder siprint mesafesini ayarlayabilirse son metrelerde yürekleri ağıza getirebilir (8) AKFETİH üçüncü safkanım. Ben son yarışında ki performansını oldukça beğendim kendisi de Veliefendi’nin havasını beğenirse neden olmasın (6) ONURŞAH dördüncü safkanım. Sürekli olarak kafa burun ön grubun arkasında kalan safkan  gelir mi gelir (5) numaralı GEZEGEN ve (2) HERAKLES son iki tercihim.

6.koşu: Kendisinin öğrenmenin yaşının olmadığının örneği olduğu gibi yeni yetişen gençlere de iyi bir örnek olduğunu düşünüyorum. Bu saaten sonra buna hiçte ihtiyacı olmasa bile kim ne derse desin yarış ve biniş sitilini değiştirerek riskse risk dedi inandığı şeyi yaptı. Gökhan Kocakaya idaresinde ki (2) numaralı BUĞRAHAN risklide olsa BANKOMDUR.

7.koşu: Bu zorlu mücadelede Safkanın daha iyi koşacağına inancım tam. Son yarışında beklenen performansı veremese de her yarış sonrası daha da hazır duruma gelecektir zira aksi durum kalitesine yakışmaz. (6) numaralı GAZIBORA KHAN ilk safkanım. Hatırlarsanız bir dönem size Halis Karataş’ın eşini kaybettiği yıl nasıl Gazi Koşusu’nu kazandığının hikayesini yazmıştım. O hikayenin baş kahramanı safkan ile bugün tekrar buluşuyor. Kim bilir belki yine finişi geçerken aynı hareketi yapar (4) numaralı BLAZE TO WIN rakip gördüğüm isimdir. Dileyen burayı kalabalık tutabilir. Bende ki hastalık icabı zor görünen yarışın heyecanını bu iki safkanla yaşamak istiyorum.

8.koşu: Bana göre Safkanın son yarışında ki performansı sentetik pistin ne kadar deforme olduğunun ispatı. Eğer öyle değilse bir daha sentetik koşarlar ve safkan gelir hatalı düşüncemi kabul ederim. Bu yarışa ağırlığını koyacaktır (8) numaralı ULAN BATOR ilk safkanım. Safkan bir türlü gerçek gücünü sahaya yansıtmıyor sonlarda kesiyor. Bu yarışta yine zor olacak ancak ben şans vermeden burasını geçemem (1) numaralı COPPERFIELD ilk rakip. Diğer düşündüğüm rakipler şablonumda olacak.

9.koşu: (3) BATMAN ASLANI ve (4) KADHAN ikilisini kim bozar diye bakıyorum. İkramiye anlamında da zorluyorum ancak pek araya girecek bir safkan olacakmış gibi gelmiyor bana. Bu yarışı bu iki safkanla geçmeye çalışacağım.

10.koşu: Bu safkanda ne sorun var bilmiyorum. Problemi ne ise dile gelse söylese de bende rahat etsem (4) numaralı DENİZ KÖPÜĞÜ ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese iyi pazarlar dilerim.👋

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-6-3-1-5

2.ayak: 1 TEK

3.ayak: 2-6-4-3

4.ayak: 2-1-3-4

5.ayak: 3-4-8-6-5-2

6.ayak: 2 TEK

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-4-8-6-5-2

2.ayak: 2 TEK

3.ayak: 6-4

4.ayak: 8-1-10-2-4

5.ayak: 3-4

6.ayak: 4-1-3-2-5-7

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
ETC
Üye

şansın bol olsun bombacı dostum..daimi olsun

admin
Yönetici

Bol şanslar bombacı

Serdal
Ziyaretçi
Serdal

Abilerim sizlere bugün.2. Ci İstanbul altısında İlk ayakta 9 ordinaryus u tek önersem bana ne cevap verirsiniz 🙂 ordinaryus gelecek sizde bana ulaşmaya çalışacaksınız ama ıııı ııııhhh cevap vermiycem 🙂

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.