Ana Sayfa / Tahminler / 12 AĞUSTOS 2018 PAZAR İSTANBUL 1 . ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

12 AĞUSTOS 2018 PAZAR İSTANBUL 1 . ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Mutlu Pazarlar. Tüm takipçilerimize Bol şanslar dilerim.

1.KOŞU : Bursa pistinde koşmuş olduğu üç koşusunda da bugün ki rakiplerine göre daha formda olduğunu gözlemlediğim İstanbul iç pistinde ki son antremanlarında iyi bir iş çıkaran ağır kilosuna rağmen Mehmet Kaya idaresinde ki 2 HOROZ'un rakiplerinin önünde koşuyu kazanmasını bekliyorum.

2.KOŞU : Bölünen Maidenin başlangıç ayağında ilk startında ki ikinciliğinde oldukça etkili gözüken ve üzerinde usta pilotunun tekrar tercih etmesi ile ilk şansı 1 BENHALİL'e veriyorum. Orijin olarak daha yatkın koşmasını beklediğim üç çim performansından sonra bugün kuma çıkacak olan hazırlıkları etkili 4 KÜRŞAD, Yarış tecrübesi fazla olan 10 BÜYÜKAŞK, İlk startında ki ikinciliğinden sonraki artan idman görüntüsüyle 11 CANPERVER, Süratli bir ayağa sahip olan 9 WHİTE PEARL, Kum performansının daha etkili olan 8 TÜRKMENSOY ve son startında ki üçüncülüğünü beğendiğim artan formuyla 7 SOKAK KRALI şans verdiğim isimlerdir.

3.KOŞU : Çok sert rakiplerinin arasından bugün kendisine çok uygun rakipler içerisinde start alacak olan ve idman görüntüsünde çok parlak gözüken ismin bugün sevdiği mesafede koşuyu kazanmasını beklediğim 1 BÜTÜNAY alternatif bankolar arasında yer alabilir. Rakip olarak en yakın isim form olarak üst düzeyde olan 4 SON EMİR sıralamasının yeterli olduğu düşüncesindeyim.

4.KOŞU : Rakiplerine oranla ön planda olan iki isim 2 OBRA REİS ve 1 BLUE VİCTORY öncelikli değerlendirilmesi gereken isimler olup, idmanlarında ki güzel işleriyle bugün etkili bir sonuca imza atabilecek 4 TİJİWARE ve ara sonrası start alacak olmasına rağmen çok ters bir yarış gelebilecek 3 SLİENT WİSPER şanslı gördüğüm isimlerdir.

5.KOŞU : Oldukça zorlu geçmeye bir aday koşu olarak gördüğüm bu koşuyu kalabalık tutuyorum. Performans ve idman görüntüsü olarak ön planda tuttuğum isimler ; 1 DALİCİM , 2 HERAKLES , 3 TURBOCU , 4 HİLELEDA , 5 GEZEGEN , 6 ONURŞAH , 7 KORCAN şanslı gördüğüm isimlerdir.

6.KOŞU : Birinci altılı ganyanın kapanış ayağında ki bölünen maidenin ikinci kısmında etkili form durumlarıyla iki ismin rakiplerine göre daha ön planda olmasını bekliyorum. Son yakın ara kaybettiği ikinciliği ve etkili idman görüntüsüyle koşuyu kazanmaya yakın isim 2 BUĞRAHAN ve yarış hayatının ilk startında güzel bir ikincilik elde eden bugün daha hazır gireceği bu yarışta koşuyu önde bitirebilecek 8 UÇANBARON şanslı gördüğüm isimlerdir.

İSTANBUL 1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.KOŞU : 2 HOROZ

2.KOŞU : 1,4,10,11,9,8,7

3.KOŞU : 1,4

4.KOŞU : 2,1,4,3

5.KOŞU : 1,2,3,4,5,6,7

6.KOŞU : 2,8

TUTAR : 54,88 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...