Ana Sayfa / Tahminler / 12 AĞUSTOS 2017 CUMARTESİ İZMİR 1.ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

12 AĞUSTOS 2017 CUMARTESİ İZMİR 1.ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İzmirde 1.Altılıda yoğunlastığım günde, 2 tanede Bankom varken paylaşmak istedim. Yazdığımız gibi gelmesi dileği ile;

 

1.KOŞU: Ara sonrası İzmir çim pistinde nefes açmak adına yarış görüp tabela dışı kalan ve bir sonraki koşusunu 1900'de kazanırken daha iyi yerlerde olmasi gerektiğini gösteren, 77 handikap puanıyla grupta öne cıkan ve formunu dahada arttıran 6-WAIT FOR IT 1.ALTILIDAKİ 1. BANKOMDUR...

2.KOŞU: Beklenti olduğunu bildiğim ve henüz kendini gösterememiş olmasına rağmen 7-CAN benim ilk ismim olsada, 1-BİLGELİ, 13-ÖZGÜZEL, 11-MEHAZE,12-NAZLIELA, 10-KÖKMENİNKIZI ile burayı gecmeye çalışacağım.

3.KOŞU: Gruba göre dereceleriyle bir tık öne çıkan 1-SIMPLY RED doğal olarak favoridir. Dileyen Alternatif Banko olarak kullanabilir. Ancak bir sürpriz ihtimaline karşılık, İstanbuldaki son grup koşusunu ölcü almadığım 6-ÇİFTLİK GÜZELİ'ni bomba olarak kuponumda bulunduracağım.

4.KOŞU: Günün bence en zor koşusu. Mümkün olduğunca fazla isme şans tanınmalı. Son yarışı ışık saçan 7-IN THE NAVY, yüksek form durumuyla 5-EXTRA BAZALT önde olsada risk almadan HEPSİ yapacağım bir koşu..

5.KOŞU:  2 tane ekürisinin destekleriyle (1-5-9) CILGINBAKIŞ benim ilk tayımdır. Cimde istikrarli kosacağını gösteren 12-KIRKDİLİM, uygun grup avantajıyla 8-CEVİZ, grupta en iyi dereceli isim olan bu tür gruplardaki takip ismim 7-ARMİN YILDIZI, son yarışlarıyla 10-DERİN DİDEM, 4-SÜRELBEY ve 15-YEGAH ile kapatacağım zorlu bir Maiden koşuda burası..

6.KOŞU: İzmire geldikten sonra formunda muhtesem bir yükselme gösteren ve son iki yarışını kazanarak bunu taclandıran.. Formunu dahada ileri taşımayı basaran 3-YÜKSEK UCUŞ bir kez daha kazanacaktır. 2. BANKOMDUR.

1.ALTILI TAHMİNİM

6 WAIT FOR IT
7-1-13-11-12-10
1-6
HEPSİ
1-12-8-7-10-4-15
3 YÜKSEK UCUŞ

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
toprak_tan
Üye

Bol Şanslar

admin
Yönetici

Bol şanslar

admin
Yönetici

İkramiye vermeselerde ben tebrik edeyim Özgün :)

Ramazan Yılmaz
Üye

Heba olan bir kupon daha tebrikler yinede

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..