Ana Sayfa / Tahminler / 12 AĞUSTOS 2016 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİM (COMMANDANTE)
istanbul altili tahminleri

12 AĞUSTOS 2016 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİM (COMMANDANTE)

1.AYAK: Şartlı1 yarış da gerek orjin gerek çalışma olarak çok tayın şanslı olduğu görülmekte fakat kurgum gereği sonlara yer kalması açısından ben risk alıp üç isimle bu koşuyu geçmeye çalışacağım. İlk isim 4-LAST STAND, Banknote yavrusu çalışmalarını koşuya taşıması halinde kazanabilir favorim. Rakip olarak ise Three Valeys yavrusu 6-NO PARSADAN ve 9-AZA LEA yazacağım.
2.AYAK: 4 yaşlı dişi araplara ait handikap 15 koşuda kim gelse şaşırmamak lazım tercihim HEPSİ sıralamam şablondadır.

3.AYAK: İlk şansı bugün önde kendisini rahatsız edecek bir ismin bulunmamasından dolayı 1-DESPOT'a veriyorum. Tek rakibi 6-GÜZELKAYA olur diyorum. Bu iki isimle bu ayağı geçmeye çalışacağım. Yalnız burada söylemek istediğim bir husus var. Ben son yarışında agf iken de yanına at yazdığım kalitesine söylenecek hiç bir söz bulunmayan Haliç'in biraz dinlenme ihtiyacı olduğunu üstüne çok gidildiğini düşünüyorum tabi bugün uzak da yapabilir ama benim şahsi fikrim bu. Ben bu sebepten dolayı altılıma yazmadım dileyen yazabilir.

4.AYAK: Geçen yarışını kazanırken eski günlerime dönüyorum mesajı veren 3-FLY BY ME bugün kendisini rahatsız edecek bir ismin de bulunmamasından dolayı temposunu kendisinin belirleyeceği koşuda rakiplerine sprint şansı vermeden kazanmasını bekliyorum. BANKOM.

5.AYAK: Son yarışını önemsemediğim kalitesine inandığım 4-LEMNOS'un bugün bu rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum. BANKOM.

6.AYAK: 3 ve yukarı İngilizlere ait satış koşusunu her türlü sonuca açık görüyorum. Tercihim HEPSİ. Sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4-6-9

2.AYAK: 5-1-2-4-3-8-6-7-9-10

3.AYAK: 1-6

4.AYAK: 3

5.AYAK: 4

6.AYAK: 6-7-4-3-5-10-11-8-9-13-1-2-12

KUPON TUTARI: 43.20 TL

HERKESE BOL ŞANSLAR.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

15
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Azor Ahai
Üye

1. koşu 6-NO PARSADAN- 9.AZA LEA
2.koşu 4.YEDİİKLİM
3.koşu 5.HALİÇ
4.koşu HEPSİ
5.koşu 2-4-6
6.koşu 4-5-3-10-11-7-6

15tl ile istanbulda 6lı ganyan yakalama keyfi :))

Mine
Üye

Sadece galop çalışmasıdır sablon değildir:)

6.4
2.7.5.8.11.4
4
4.3.1
4.1.2
7………….6

Adrian
Üye

Başarılar Commandante

Barışçı
Üye

bol şans commandante

Bombaci
Üye

Bol şanslar arda

Rookie
Üye

İstanbul Altılı Çalışmam.(2. ve 6.Ayakta Cazip Atlarım var)

1.Ayak:İdman pisti programında takip ettiğim taylardan 4.Last Stand görünüm ve aksiyon itibariyle çok iyiydi başta değerlendirmek lazım.Sonra şablonumda bir ikilim var 2.First Nip ve 5.Neon Knigt bu iki taydan’da ayakları düz bassın hepsinin çok iyi bir yarış bekliyorum.Son olarak pistte göremediğim Karataşın tercih ettiği 9.Aza Lea yazıp geçmeye çalışacağım.

Sıralamam:4//2,5//9

2.Ayak:Burada bir attan bahsedeceğim,, geliyor diyor bana göre afg tablosunda son sıralarda son yarışında kazanıra kadar girdi çimde bir kez koştu,idman pistinde Harika görünüyor oda 5.Nuryüzlümdür ıskalamayın derim.Daha sonra 11.Fışfışkaya dan bahsedeceğim Kayaların yarış sectiklerini düşünüyorum ekürilerede bir çarpı atacağım buyarışı hedef yaptıklarını düşünüyorum.Sizi yorumlarınıza göre at eklemeyi düşünüyorum buraya.

Sıralamam:5,11-9

3.Ayak:1.Despottan çok iyi bir yarış bekliyorum.5.Haliç rakibi olur.Gene kayaların bu yarışı hedef yaptıklarını düşündüğüm 6.Güzelkaya var geçen yarışında Mavi dalgaya saldırmıştı son yarışını tekrar izledim enseye basmış jokeyi hiç etliye sütlüye bulaşmamış.4.Cankurtbeyi yerim olursa değerlendireceğim.

Sıaralamam:1,5,6,4

4.Ayak:Karataşın tercihlemesiyle 6.Tambora ve 3.Fly By Me beraberce değerlendirmek lazım.

Sıralamam:6,3

5.Ayak:Bir önceki yarışında Lemnosa geçilmesine rağmen ben pistte çok sağlıklı gördüğüm 5.ÇağTufanını tek atıyorum.

Sıralamam:5

6.Ayak:Burda bir safkandan bahsedeceğim pistte genel görünümü çok çok iyi, sağlıklı yarışlarında kulakları dik ve kendinden emin,ama yarışlarda sertlik yapıyor ve geç çıkma huyu var bugün Kapalı Gözlük deneyecekler Okawango yavrusu 12.Wango Tango dan açıkcası çok büyük bir bomba bekliyorum.Yeterki geç çıkmasın.Daha sonra sizlerin tuttuğunuz safkanları buraya yazacağım.

Sıralamam:12//7,3,2

Herkese Bol Şans Dilerim.

.takipci
Ziyaretçi
.takipci

Rakamlar net degil birde hepsi diye belirtirseniz cok daha iyi olur kompile yazmak zorunda kalmayiz

Mine
Üye

Kupon böyle oldu bakalım

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.