Ana Sayfa / Tahminler / 12 AĞUSTOS 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

12 AĞUSTOS 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul için altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: 2 Yaşlı taylar için 1300 metre gibi bir mesafenin herhalde oldukça ciddi bi mesafe olduğunu söylemeye gerek yoktur diye düşünüyorum. 800 değil-900 değil 1000 değil 1100 değil:) yani bu safkanlar herhalde startla birlikte bitse de kurtulsak diyecektir. Bu anlamda yaptığı çok sayıda uzun galoplarla gözüme batan ilk safkan (3) numaralı GAZİBORA KHAN sonrasında ise (1) numaralı ASLAN KOÇUM. Bu iki safkanın haricinde yine galoplarını iyi gördüğüm (6) NO PARSADAN, Karataş'ın da galobunu kendi yaptırdığı (9) AZA LEA , tay yarışlarının Profu Akın'la (4) LAST STAND onun haricinde mesafe atı olmaya aday orjinlere ile (7) TİGER HUNTER VE  (8) ASHRAQA yine şans verdiğim isimler olacaktır.

2.AYAK: Son koşusunda 1.05 ganyana koşup direk sonuncu olan (4) numaralı YEDİİKLİM öyle sanıyorum ki bir daha Kocaeli kumunda sahne almaz. İstanbul da çim pistte sahne alacak olan safkan ilk atımdır. Burayı az atla geçmeyi planlıyorum yanına sadece  (3) HAYAL DÜNYASI yazıp bırakıyorum. Benim için kayda değer başka bir safkan yok.

3.AYAK: Bu kadar profesyonel bir kadronun safkanda ışık görmese 9 gün sonra sınıf safkan olmaya aday bir safkanı paspas edeceğini düşünmüyorum. Bu defa ayarı verecektir. İntikam zamanı...!!!!!!!!!!! (5) numaralı HALİÇ BANKOMDUR.

4.AYAK: (3) numaralı FLY BY ME günün assolisti olacaktır. Klasik olarak çıktığı gibi beyaz bayrak ayna yarışına gidecektir. Kafayı alacak başka safkan olmaması sebebi ile de önde istediği tempoyu koyacaktır. Alternatif BANKOM dur. İkramiye ye gitmeyi düşündüğüm şablonda yanına yazacağım safkanlar şampiyon atımızın ağırına gitmesin. Kendilerine güvenim olsa da tamamen duygusal olarak 3 safkan yazacağım. Bunlardan ilki tabi ki (1) BAYBAŞKAN son yarışında Furkan abimiz yine ders verdi dedi ki kardeşim adamı hasta etmeyin bariyer dibinden diye ısrar edip beni delirtmeyin bu at dışarıdan da gelir dedi ve 26.65 ganyanla ikinci oldu. Aslanım Furkan....bakalım Selim nasıl tercih edecek. O anlamda merakla bekliyorum. Son 2800 metre yarışında bekle allah bekle en son da dön sonra da son 800 ü çok rahat olarak neredeyse iterek 47 nin içinde yap olur mu olur (6) TAMBORA üçüncü atım. Son olarak yanlarına  (4) OĞLUM BERAT yazıp bırakıyorum. Zaten FLY BY ME kötü koşarsa hepsi olur.

5.AYAK: Yarışın üç safkanın dışına çıkacağını düşünmüyorum. (4) LEMNOS UN ağır bastığı yarışta iki rakip (2) SON OF A LEGEND VE  (6) DRİVE FASTER görüyorum.

6.AYAK: En sonunda sahipleri de umudu kesti. Takip allah takip ben değil ama site de bir yazar arkadaşım birçok defa isminden bahsetti. Bir aylık aradan sonra belki tatlı bir suprize imza atabilir. En az 20 ganyana koşmasını beklediğim:)  (8) numaralı ÖZGÜ ilk atımdır. Rakipleri şablonumda olacaktır.  Bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 3-1-6-9-4-7-8

2.AYAK: 4-3

3.AYAK: 5 TEK

4.AYAK: 3-1-6-4

5.AYAK: 4-2-6

6.AYAK: 8-7-11-6-4-5-3

 

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

34 yorum

 1. Barışçı

  bol şans bombacı

 2. bilge

  Selamlar bolsanslar bu günkü istanbul yarış programı yorumlar için teşekkür ederim emeğine sağlık benim teklerim yediiklim tambora lemnos haliç

 3. ERKAN

  Bol şanslar kardeş

 4. sheva

  abi ben sanmıyorum haliç hakkındaki olayın gerçek olacağını ama şunu biliyorum haliç despota kafayı vermiycek gerisini sen düşün :))

 5. Öncelikli güzel yorumların için saol üstad bu aralar ufak sanssizliklar yaşıyorsun farkındayım ama voleyi vuracaksin inanıyorum ;)

  Nacizane altılı mi paylaşmak istiyorum ;

  1.ayak Özellikle pistte çok diri gördüğüm 4 numaralı Last Stand Akın ‘in idaresinde çok şanslı.Ayrıca 5 numaralı Neon Knight,8 numaralı Ashraqa orjin itibariyle koşuda söz sahibi olacaklardır. Şunu da belirtmek isterim farkindaysaniz ilk yarışları olmalarına rağmen hepsine Jokey biniyor bunun sebebi gerçekten çok güvenilen atlar olmaları içlerinden bir Sabırlı çıkarım bilemiyorum ama sağlam işler yapacak atlar çıkacaktır. Son olarak 3 numaralı Gazi bora Khan ve 7 numaralı Aza lea yi da ekleyelim rahat yarış izleyelim …
  2.ayak 5 aylık aradan sonra bu grubun bence üstünde olan 1.numaralı Zatinur ve 6 numaralı Gagauz arasında bir yarış olacaktir .Son yarısında bildiğin nal toplayan 4.numaralı Yediiklim ben yazmayacagim ama yazan a niye yazdın demem.10 numaralı Esenli bomba.
  3.ayak Selim Kaya kacirabildigi kadar kaciracak Despotu ancak benimde duyduğum Bombacı üstadiminda belirttiği gibi……. sahibi olduğu Haliç bugün bu yarısı ne yapar eder kazanır. 5 numaralı Haliç bankom. .
  4.ayak 3 numaralı Fly by Më önde tarafta çok rahatsız edilmiycek gibi görünüyor .Ama içimden bir ses yarısı gözümde canlandirdigimda O.Yildirim’in müthiş tesvikleriyle ki bayılırım bu adama yeterki yarısı istesin 5 numaralı Rubicon benim yanın q yazacağım tek at olacak .Zaten gelirse çok kupon yirttirir.
  5 ayak bugün ben 5 numaralı Çağ Tufanindan süratli gidecek koşuda düzgün sprint yapısıyla iyi bir yarış bekliyorum .Kazanırmi bilemem..2 numaralı Sun Of A legend 4 numaralı Lemnos ve 6 Numaralı Drive Faster benim kuponumda olacaklar.
  6.ayak Son ayakta 3 numaralı Kizcem ve 11 numaralı Moneta ilk iki atım. 7 ve 14 numaralı ekuriler,6 numaralı Alastar 5 numaralı Quickstep ve 9 numaralı Prensesirmak en az favorileri kadar iddalı olacaklardır.

 6. silivrili

  Bol şanslar bombacı kime Nasıl
  Yorum atacağımı şaşırdım
  Bombaları nerde patlatayım :))

 7. Bombaci

  Doçent yorumlar gerçekten güzel ama mesela 2.ayakta YEDİİKLİM yorumuna katılırım son yairisina istinaden soru işaretidir. Bahsettiğin bütün safkanları yarış çim olduğu için eledim bunu belirteyim. Ama bu kadar güzel yorumların içinde HAYAL DUNYASINDAN bahsetmemen ilgili çekti. Son yarışını 1900 çimde kazanan. Son koşusunu da 90-95 handikaplı GAZEVAN TEMIZKAAN ELANİM gibi safkanların arkasından gelen HAYAL DÜNYASI yazılır senin şablonunda. Israrcıyım:)))

 8. silivrili

  1. Ayak: 4-6-9-8-2-5
  2. Ayak: 3-4-6
  3. Ayak: 5 tek
  4. Ayak: 4-3
  5. Ayak: 3-4-6-5
  6. Ayak: 4-7-5

  Yorumsuz valla işteyim gizli atıyorum
  Patron görmesin:)) Barışın sayfaya da saldım hayırlısı.

 9. Bombacı Üstadim değerli yorumun için teşekkür ederim öncelikle .Bahsetmiş olduğun yarısı defalarca izledim o yarışta Gagauz bende tekti :( Ama şahsi düşüncem pistin o gün çok ağır olmasi 4.8 Hayal dünyasının ekmeğine yağ sürdü .Bugün burda normal şartlarda ağır kilo at gelmesi lazım ben o hakkımı zatinurdan kullandım handikap puanı en yüksek de o .Velev ki 156 gün kosmamaktan etkilendi o zaman ozaman özellikle son zamanlarda çok iyi at bindiği düşündüğüm a.can işleyenle Gagauz bugün bence biraz zor geçilir. YINE özellikle soluyorum yediiklimin resmen surundugu ve beni 5 te bıraktığı :( o günkü kosusunda yine bugün musait kilosuyla 10 numaralı Esenli yi göz ardı etme derim ..

 10. Bombacı üstad bir de şu var hani gelmesini istemesin ya bir atın ben gelmesini istemiyorum galiba hayal dunyasinin :)
  Hala hayal dünyasında yaşıyorum görüyorsun 😂

 11. COMMANDANTE

  Bol şanslar bombacı

 12. herkese bolşans 1 ayak 3,4,5,6,8,9,, 2ayak 1,3,4,6,7 ,.3ayak 5tek .. 4ayak1,2,3,6..5ayak,4 tek..6 ayak 7 tek 7,20 tl herkse bolşans saygı selam

 13. bol şanslar bombacı ben senden bugün haliç in yanına güzelkayayı bekliyordum ama haliç tek dedin :D bence bugün güzelkaya tüm kuponları yırttırcak gibi handikapıda en yüksek at

 14. sizede bol şans valla ben tek atmayı çok istedim güzelkayayı ama yorumlardan etkilendim dersem yalan olmaz sanki haliç sürdirek tek mecbur yazdım yanına 5-6 geçtim :)))

 15. Bombaci

  Yarış başlamadan beş dakika önce (9) numara %18 le AGF (3) numara %16 ile ikinci. Start verildikten sonra (3) numara %18 le AGF, (9) numara %16 ile ikinci. Demek ki gelecek safkanı bilenler kupon yatırmak için son dakikayı bekliyor. ;)

 16. Böyle ilk ayakta 6 attan teke dusuruyosun ve o geliyor 50 TL cebinde kalıyor ya işte o çok güzel oluyor …;)
  Bombacinin yazmam istediği hayal dünyasını da salona ekledim 😐

  • Bombaci

   OooOoO gün senin günün olsun. Ama keşke bir kuponunda 3 TEK 3 TEK girseymişsin :))) farkındaysan halen ısrar ediyorum 😂😂😂

 17. Gufre

  bol şnas bombacı. ah o özgü yü az mı kovaladık :) buggün yanına at yazdım, kesin gelir hayırlı olsun :)

  • Bombaci

   Heh işte tamam bende kim diyordum. Sahibi geldi 😂😂😂 çünkü kaldı o benim aklımın bir köşesinde bende merak ediyorum nasıl koşacağını. Ama inanmayacaksın sen tek atlamışsın ama benim ince bir kuponumda tek :)

 18. Bombacı hayal dünyasına ilk ayağı tek atma şerefine cebimde kalan 50 TL yi basicam aldığım parayida altılı ma yazmadigim özgü ye basıcam söz 😂😂😂

 19. Bombaci

  Yapacak birşey yok kaldı abi startta hayallerimle kaldım yine. Devam eden arkadaşlara bol şanslar

 20. Yaliguzeli mi 😨

 21. Üzülme Bombacı ya program gerçektende uyuz bir programdı izmire baksana biraz 😉

  • Bombaci

   Yapacak birşey yok galiba yine tükeneceğiz. Ben biraz bakayım da İzmire birşeyler yayınlayalım madem. İzmir kaba kum ve sert çim benim işim doçent:))))

 22. Bekliyorum Bombacı üstadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir