Ana Sayfa / Tahminler / 12 Ağustos 2015 Çarşamba İstanbul At Yarışı Tahminleri

12 Ağustos 2015 Çarşamba İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.AYAK: Yaz Handikapı koşusunda güzel bir yarış bizleri bekliyor. Bir önceki çim pist yarışında 2 ay ara vermesine rağmen başarılı koşan 1 - YALPAGAN burada da güzel bir yarış çıkarmasını bekliyorum. Mesafe ayırmadan güzel koşular çıkan 4 - DIAMOND FLAME rakibidir. 3 - KARAÇİ'de güzel formu ile ön plana çıkıyor fakat 63KG olması biraz düşündürüyor. Kuponumda bulunmayacak ama yeri olanlar için öneririm. Yeni başlayan yarış hayatına rağmen büyük çıkış gösteren 10 - BIG BROWN sürpriz.

2.AYAK: İsmini görünce beni 20 yıl geriye götüren 10 - VİRA VİRA, adaşı gibi güzel bir taylık dönemi geçireceğini umuyorum. 9 - MOR UÇURTMA ile eküri koşacak safkan iyi işleri ile kuponumda bulunacak. Koşu gördükten sonra yaptığı son sprinti harika gözüken 6 - VELİAHT, formunu yükselten 7 - WIN FOR ME, ilk yarış derecesi iyi olmasına rağmen startta kaldığı son yarışında büyük favori olmasına rağmen tabela yapamayan 5 - STALLION FALCON, son kum yarışı başarılı olan 4 - MY BILLIONAIRE öncelikli atlarım. Kalan safkanlarda rakiplerine diş gösterebilecek güçte gözüküyorlar. Bütçeye göre HEPSİ tercih edilebilir.

3.AYAK: Son yarışında 3 ay koşmamasına rağmen güzel bir 2.alan 5 - NİLDA favori fakat genelde favori olduğunda gelmeyen bir isim. Bu sebeple rakip olarak 6 - FAUSTINO, 1 - AYDINGÜZELİ ve 2 - DİLŞEKER düşünüyorum.

terapis14515

4.AYAK: Gazi koşusunda tabelayı paylaşan iki isim 2 - GÜNGÖR BABA ve 4 - OĞLUM BERAT daha sonra kum pistte kozlarını paylaştılar. 2100m mesafede yapılan koşuda, GÜNGÖR BABA yarışın tüm yükünü çekmesine rağmen içeriden çok güzel arttırıp kendisi geçen OĞLUM BERAT'ı tekrar yüklenerek sermayeli bir şekilde geçerek yarışı almıştı. Yani yarış kum olsaydı kazanacak isim belliydi.

Gazi Koşusunda ise GÜNGÖR BABA, önde yüksek tempoda kaçan FLYING BACK'i saymazsak yine yarışın bütün yükünü çekmişti. RENK ve TATVAN İNCİSİ grubu ayırdıktan sonra tabelaya koşan safkan çok gerilerden gelen OĞLUM BERAT önünde 3. oldu. FLAYING BACK ise 6 olarak bitirdi.

Bugünde Gazi'de çok yüksek tempoda kaçan FLYING BACK, GÜNGÖR BABA ile yarışı hızlandıracaktır. GÜNGÖR BABA az at koştuğu için FLYING BACK'e fazla sermaye vermemeye çalışacaktır. Toplamda 6 at koşması da OĞLUM BERAT ve TAMGA ikilisine yarayacak gibi gözüküyor. Sonuç olarak hızlı geçen tempoda sprinter atlar favorim olarak çıkıyor. İki isim arasında KARATAŞ'ın seçim hakkını 4 - OĞLUM BERAT'tan yana kullanması ve 6 - TAMGA'nın 45 gündür koşmaması ibreyi 4 - OĞLUM BERAT'ta çeviriyor. Çözüm çok zor bir koşu ve yüksek ihtimal fotoda bitecek fakat oyun çatısı için buradan bu şekilde çıkmayı hedefliyorum.

5.AYAK: Son güzel kum yarışı ve harika orijini ile favorim 1 - AS GRANDFATHER. 8 - TESLA rakibidir. Koşu gördükten sonra çalışmalarında iyi gözüken 2 - GOLDEN PROTECTOR, 6 - ONUREFE, 7 - TAMERCAN diğer rakipler.

6.AYAK:   İyi formu ile 2 - GAZEVAN favorim. İlk kum yarışını güzel bir derece ile kazanan 9 - NURTOPU favoriye rakiptir.

Son ayak 9-2'den 2-9'a çevirdim.

Bol şanslar

Devirli Yedili Ganyan içinde bir kupon ekliyorum.

5 STEP BY STEP
1 YALPAGAN
10-6-7-5-4
5-6-1-2
4 OĞLUM BERAT
1-8-2-6-7
2 GAZEVAN
25 TL

Altılı

1-4 ///10-3
10-6-7-5-4 /// HEPSİ
5-6-1-2
4
1-8-2-6-7
9-2

Fanatik Gazetesi Altılısı

10-8-9-2-1-3-6-4
4-2-9-5-3
5-6
4-2-6
1-8-5
9

Fotomaç Tempocu Altılısı

2-1-3-4-10-9
4-9-2-5-6
5-2
2
1-8-6-2
2-3-1

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
gencer
Üye
gencer

herkese bol şanslar

Bycreed
Üye

Bol şans admin NİLDA bugün kale olur sanırım.

miço 35
Ziyaretçi
miço 35

Kolay gözüken altılıyı güzel paralara çeviririz inşallah altılıma gelince
4tek
3tek
4,5
1,2,4,6
1,8,10
Hepsi total 18.72tl herkese bolsans

mukanna
Üye
mukanna

Admin merhaba,

Öncelikle bol şanslar; kurguna kurt düşürmek gibi olmasın ama bu ilk ayaktaki 10 numara, rakipleri her ne kadar kalite olsa da, bu kg farkıyla pek es geçilecek gibi durmuyor. Nilda da dinçlik yapmadıysa gelmesi lazım ama gözüme Dilşeker’le Kösenim çarpmıyor değil.

semih
Üye
semih

İSTANBUL
1AYAK1,2,3,4,5,7,8,9,10
2AYAK1,2,3,4,5,6,7,8,9
3AYAK1,2,5,6,9
4AYAK2,3,4,6
5AYAK6
6AYAK2
BOL ŞANSLAR

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

Bol şanslar admin

semih
Üye
semih

Admin siz bana hep sans dileyiniz elazığ 5misli 3lü ganyan cepte bol sanslar diliyorum

semih
Üye
semih

Cümlemiz admin

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

Selim’e güvenilirse ilk ayak KARAÇİ geçilmez

mafyaserkan35
Ziyaretçi
mafyaserkan35

5 li ganyan banko tutmuş !!!!!!!!
1 ayak..4 banko
2 ayak..6 -9-10
3 ayak..3 yaşlı ingilizler grup 3 koşularını 18 yıllık yarış hayatımdan yakından bilrim.ne favori ne plase gelir kesinlikle bomba HEPSİ!!! diyorum
4 ayak..1-6-9
5 ayak.. 3 numara bu gruba kenter yapar diyorum banko

mukanna
Üye
mukanna

Kazancı Nizam padoğun en iyi atlarından..

Serdar
Ziyaretçi
Serdar

Birileri karpatli ve tamgaya yuklu girdi sanki. Son dakilarda agf oldular. Burnuma kotu kokular geliyor. Yada agf semasi coktu

Bycreed
Üye

Admin Tebrikler tutmuş bu kupon tahminim son 2 ayak 2 2 biticsk son ayak gecilme ihtimali yok

Bycreed
Üye

Son ayak 2 gelmesin kafamı keserim :D

eşref
Ziyaretçi
eşref

Para vermiyecek gibi….sonda bir bomba gelmezse….mesala 12 rio…..

Bond
Ziyaretçi
Bond

Son ayak Prenses dünyaa ağır favori

mukanna
Üye
mukanna

Canın saolsun admin,

Fena bir Ankara programı var. üzerinde çalışabildiklerim: İlk ayakta Karaburak yazılıyorsa 8 numaralı Alzenginkızı da en az onun kadar şanslı, son yarışında 1 saniye gerisinde tamamladı belki ama epey bir dışarlar dolaşıldı, belki bir yüz metre fazla koşuldu Karaburaktan. Bir de aranın ardından fena sayılmayacak bir yarış yapan iyi galoplu Rüzgarhan. 5. ayak: Edizhan Gökburcu’ya saldırdı. Normal şartlarda gelmesi gerekir. At yazılacaksa Şereflican ve Budakhan. 4.ayak fikrimce en zor koşu; çok hızlı gidecek koşuda Yenisei ve mesafesini bulan Zencirbey gelirse şaşırmam. Kim gelse şaşırmam. 3.ayak: Karataşla iki de iki yapan Payitaht risk edilebilir. Son yarışında düzlüğe dışardan kolay gelip nedense arttıramayan Neighbour Soldier rakibi gibi duruyor.

Ganyancı
Ziyaretçi
Ganyancı

By Creed yarınki Ankara ya bakabildinizmi

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.