ankara altili tahminleri adrian

11 TEMMUZ 2017 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

4.) Yedili ganyanda gelişen formu ile PUZZLE(5) favori. STAR OF STEEL(3) ve EMİRCANBEYİ(1/6) rakipleridir.

5.kosu  Hazırlıkları tatminkar gözüken SERDÜMEN(4) ilk yarışında potalayabilir, favori. GÖLCÜKŞİMŞEĞİ(2) sert rakibidir. Sırası ile CENNET ABLA(7), UMUTLU(6), KUBATHAN(3), ŞİMŞEK KRALI(5), MERCANİ KIZI(9), AVZER(1) ve KEVNAR(8) eklenebilir.

6.) Son yarışında sert grupta zorlanan MADIBA(8) Ö.Yıldırım ile kazanmasını beklediğim isimdir.

7.) Son harika yarışı ile SPEEDY GUNNER(2) kazanmasını beklediğim isimdir.

8.) Pistte iyi durumda gözüken DİLİRAN(2) favori. Sırası ile BOLKAR AĞA(1) ve YOLDAŞHAN(6) eklediklerim.

9.) Son yarışı ile HOT CHOCOLATE(2) yine kazanmasını beklediğim isimdir.

10.) Zorlu geçmeye aday SATIŞ koşusunda S.Boyraz ile BEYNAM(2) favorim. Rakipleri sırası ile şablonumdadır.

 

 

 

2. ALTILI GANYAN

1.) 4-2    //  7-6-3-5-9-1-8
2.) 8
3.) 2
4.) 2-1-6
5.) 2
6.) 2-1-13-3-10-6-5-8-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar

Biratakan1907

Merhaba, Ankara için yorumlarım ;

1.Ayak : İlk yarışlarını koşacak taylarda yapabileceğimiz en fazla orjin ve çalışmalarından bir şeyler çıkarabilmek.
2.Ayak : 2 at sivriliyor gözükse de zor yarış olacak.
3.Ayak : Zübeyde hanım koşusunda kuvvetli rakipler içerisinde bile son 150’lerde tam sprinte kalkmışken önündeki iki atın yapışması ile yolu kapanan ve içeri doğru hamle yapmak zorunda kalıp sonrasında foto yakın olduğundan zorlamayıp rölantiye alan,yolu kapanmasa en kötü 2-3 bitirebileceği yarıştan 7. ayrılan AYZA (4) bugünkü programda banko yazacağım safkan. Tek rakibi SPEEDY GUNNER (2) olur. Belki çok vermez ama 5/2 sıralı bitmiş ikili olur diye düşünüyorum.
4.Ayak : Fazla yorum yazacak bir şey yok , ilk ayak gibi birazda hislerinize güvenip şablonunuza göre at yazarak geçebilirsiniz.
5.ayak : HOT CHOCOLATE (2) için fazla söze gerek yok ama şahsi fikrim bugün işi hiç kolay olmayacak. Karataş’ın stiline pek uymayan yarış stiliyle EURHATES (5) ya ekürisi ile ya da kendi yarışı hızlandıracak. HOT CHOCOLATE bastırıp geçeyim derken sonlarda dama diyebilir ki geçen sene benzerini yaşadı. Ben özellikle sonlarda sert gelebileceğini düşündüğüm, son İstanbul 1500m yarışında ışık yakan ikramiyeyi tavan yaptırabilecek MAGRİB (3) ve gününde olduğunda sonlarda çok sert gelebilen bazen geçildiği ata tekrar cevap verip atağa kalkabilecek gücü olan MORE THAN A GAME (4) ile bu ayakta sürpriz olabileceğini düşünerek 4 atla geçiyorum.
6.Ayak : Şablonu buraya kadar düşündüğümüz şekilde getirebilirsek bu grubu geçeceğini düşündüğüm BEYNAM (2)’ın kazanmasını bekleyeceğim.

2,3,4,5,9
8,5,4,3,2,1
4
6,2,3,7,1,4,5,9
2,3,4,5
2

Admin,yorumcu ve site takipçisi arkadaşlara bol şans dileklerimle.

admin

Size de bol şanslar

Biratakan1907

Böyle bir şey yok tampon yapa yapa 1. oldu. Bu kadar çabuk kesin sonuç nasıl açıklandı anlamış değilim,yemin ediyorum insanları yarışlardan soğutuyorlar, yazıklar olsun böyle komiserler kuruluna Allah sizi bildiği gibi yapsın :(