Ana Sayfa / Tahminler / 11 TEMMUZ 2016 PAZARTESİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ
kocaeli altili tahminleri

11 TEMMUZ 2016 PAZARTESİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: İstikrarı zor yakalasa da Tagula oğlu 5 - İHTİYAR favorim. Rakibi ise yine aynı kuşaktan Tagula torunu 1 - DECOLTE. Bu ikiliye rakipler ise 10 - IAN TAPP, 4 - HAŞİM AĞA ve 6 - URLA ZAMANI.

2.AYAK: Normalde Hepsi tercih ettiğim bu ayaktan tıraşlama yaparak kuponu küçültüyorum.  6 - DARK GUARDIAN1 - BLACKOUT, 2 - INDIAN RADJA, 3 - RAINY MAN, 4 - LEO. 

3.AYAK: Sıfır km 2 yaşlı İngiliz tayların koşusunda 3 eküri birden katılıyor ve 600m sprintileri en iyi iki isim bu eküride. 2 - AVION KHAN ve 7 - SPEED KHAN. İstanbul çalışmalarında fena gözükmeyen 5 - IN THE NAVY, Mehmet Kaya'nın tercihi ile favorilere rakiptir.

4.AYAK: 1 - METECİK her koşusunda sınıf atlasa da 2 - GÜMBÜRGÜMBÜR'e karşı daha ağır kiloda şansı oldukça düşük.

5.AYAK: 1 - SASPUNAS gruptan farklı ama burada kilosu problem olabilir. Rahat kazandığı son koşulardan sonra 5 - MENINA ile beraber favorilerim.

6.AYAK: 6 - DEVREŞ İstanbul pistinde kazanırken çok iyi idi ama Kocaeli pistindeki ilk yarışı. Yine de alternatif tek adayımdır. 1 - HARZEMŞAHLI ekürisi ile ilk rakibidir. 11 - ELMASINKIZI'na oynayan bir oynamayan iki pişman durumu var. İlk koşusunu kazanırken de galobunda derece olarak kötü gözüken 8 - KILIÇSOY ve başarılı yarışları ile 2 - ATOM ADAM kuponumda olacak isimler.

Kurguyu çok fazla değiştirdim ve nihayet kupon miktarını da küçülterek son halini aldı.

Herkese bol şanslar dilerim

Altılım

5-1-10-4-6
1-2-3-4-6
2-5
2
1-5
6 / 1-11-8-2

Küçük Kupon 6 TL

Geniş Kupon 30 TL

 

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

54 yorum

 1. Eline sağlık..Bol şanslar..

 2. Tesekkurler beyler size de bol sanslar

 3. Barışçı

  bol şans

 4. Bombacı bugün için yorumun var mı?

 5. sheva

  kuponun nerdeyse aynısını yatırıcam ilk ayaga urla zamanı ekleyip son ayağı 3 at geçerek 45 liraya yatırıcam tevzine ortak olucam kusura bakma adminim :))

 6. Barışçı

  1.Ayak: Günün en zor koşusunu ilk ayağa koymuşlar. Hiç ummadık bir at bile çıkıp gelebilir. Mümkün olduğunca çok atla burayı geçmek gerekir diye düşünüyorum. Sıralamam şablonda yer almaktadır.
  2.ayak: Bu mesafenin iki iyi ismi INDIAN RADJA(2) ve DARK GUARDIAN(6) öncelikli tuttuğum safkanlar. Yarışın süratli gitme olasılığına karşılık EL MIRADOR(7), MUSYUS(5) ve PERFECTUS(8)’u da ekliyorum.
  3.Ayak: Eküriler bir adım öne çıksa da ben açıkçası hiçbirini birbirinden ayıramadım. AVION KHAN(2) çalışmalarıyla, jokeyiyle göze batan bir isim ancak sanki çime daha yatkın gibi geliyor bana o yüzden tek atamadım. Riske girmek isteyenler tek atabilir, yoksa hepsi.
  4.Ayak: GÜMBÜRGÜMBÜR(2) için 61 kilo hafif bile sayılabilir, ancak Metecik 62 kilonun altından kalkamaz diye düşünüyorum. Tek rakibi bu kilodayken Gümbürgümbür kolay kazanır.
  5.Ayak: SASPUNAS(1)’ın son yarışı tam bir hayal kırıklığıydı. O performansın üzerine bir de 62 kiloyu vermişler bakalım nasıl koşacak? MENİNA(5) ise gösterişli kazandığı iki koşudan sonra iyi formunu muhafaza ediyor, Sapunas’ın bir adım önünde görüyorum. Bugün için farklı bir performans beklediğim iki safkan; GALLOP TO WEST(4) ile LONG LIVE(6) ihmale gelmez.
  6.Ayak: HARZEMŞAHLI(1) en az kendisi kadar formda ekürisiyle beraber grubun çok önünde gördüğüm safkan, alternatif tekimdir. Rakip olarak iki ismi önereceğim: DEVREŞ(6) İstanbul’da öyle bir galop yapmış ki görmezden gelinmesi imkansız. O galobu sentetikte yaptığı ve ilk defa kaba kuma çıkacağı için tereddütüm olsa da değerlendirilebilir. Yine ilk defa kaba kuma çıkacak olmasına rağmen iyi koşacağını düşündüğüm ELMASINKIZI(11) iyi bir süprize imza atabilir.
  Altılı Şablonum
  1.ayak:1,6,10,4,12,5
  2.ayak:2,6,7,5,8
  3.ayak:2,5,3,6,4
  4.ayak:2 tek
  5.ayak:5,1,4,6
  6.ayak:1//6,11
  Herkese bol şans…

  • Bol şanslar

  • Barışçı

   sağol adminim senin sayfanda toplandık bugün uğurlu gelsin inş

  • Şans her zaman lazım, dediğin gibi olur inş :)

  • imlasiz

   Admin ver barışçı’nın verdiği atlarla kendi tuttuklarımı harmanladım, son ayağa kadar geldik bakalım.

   1/6/8/11 bekliyorum son ayağı. tek korkum diğer eküriler. onlar gelir de yatarsam çok üzülürüm.

  • Rastgelsin, bekleyelim bakalım nasıl olacak.

  • imlasiz

   sağ olasın. 8 numara senin kupondan aldığım attı. bir de ben çok uzun zamandır takip ediyorum aslında burayı. hatta gazi koşusunu da yine buradaki yorumlardan toparlayıp 2 katı bilmiştim. ilk ayakta 2 eküriyi de yazmışım yanlışlıkla. :)

   can abi vardı, can911 di sanırım kullanıcı adı. o yok mu artık?

  • Pek yazmıyor artık, arada vakit bulursa. İşleri hafifleyince düzenli yazacaktır.

  • Kazandın sanıyorum son ayak 2 yok muydu?

  • imlasiz

   yok valla. 8 e güvenmiştim alacak gibiydi son 300’de, o gitti bari favori gelseydi 1 numara. :) canımız sağ olsun, nabalım..

  • Çok üzecek rakam çıkmaz buradan, sağlık olsun.

 7. Bombaci

  Selamlar herkese.
  1.ayak: Ön plana çıkan safkanlar olsada misli kuponlar hariç hepsi denmesinden yanayım. Onun haricinde illaki az atla gecmek isteyenler için sıralamam. : 12-1-4-5-7
  ……….
  2.ayak: (6) DARK GUARDIAN in şakası yok. Son koşusunda bu grup içinde tek olurum dedi. Rakipleri (2) İNDİAN RADJA, (7) EL MİRADOR, (5) MUSYUS
  …….
  3.ayak: (2) AVİON KHAN ve (6) İN THE NAVY arasında bir mücadele görünse de şablonu müsahit olanlar için b hepsi denmesini tavsiye ederim.
  ……..
  4.ayak: Yine ikramiye mikrltarini belirleyecek bir ayak. Misli kuponlar için tek ikramiyeye giden kuponlar için rakip yazmalarını tavsiye ederim.
  ……
  5.ayak: Grubun en kalitesi (1) numaralı SASPUNAS ve ilk defa dil bağı deneyecek. Grubun en formda ismi (5) MENINA, grubun beklentisi en yüksek safkanı (4) GALOP THE WEST, grubun mesafesi ve en pusu da ki safkanı (3) CANLI HEDEF bence ayırmayın.
  …….
  6.ayak: Son koştuğu koşuda sık koşturulmasından şikayet etmiş. KAZDAĞI ni tek vermiştim. Oda SULTAN BATUR önünde kazanmıştı. Şimdi ise 14 günlük bizim TR şartlarına göre güzel bir ara. Hiç bir yere gitmeyip Kocaeli’nde kalma ve İzmir’den en az kendi kadar formda eküri getirme üzerine de Mehmet KAYA binme. İşi sıkı tutmak bu olsa gerek. Misli kuponlar için SULTAN BATUR banko.
  ……
  1.ayak: hepsi
  2.ayak: 6-2-7-5
  3.ayak: 2-5
  4 ayak: 2 tek
  5.ayak: 1-5-4-3
  6.ayak: 3 TEK

  • sheva

   sultanbatur hiç gitmedi derken son koştuğu yerde koşacak diosun heralde :)) yoksa ahırı istanbulda onun koşudan sonra istanbula dönüyo dinlenme ve galop yapmak için :) bide yine istanbulda sultanbaturun ç ile yaptığı 28,7 yi (iç) rahat bişekilde 25,0 yapan devreş üstünden geçmesi lazım ama kocaeli burası belli olmaz ben yarış derecesi ve galoplarında bişi gözükmeyen ama yinede benim ilk koşusunu çok beğendiğim kılıçsoy ön planda hatta tecrübesi az ama TEK bile olabilir.

  • Bombaci

   Tabi tabi aynen yoksa bekçisi değilim. :)

  • Barışçı

   bol şans

 8. Kocaeli
  1AYAK:5_1_10
  2AYAK:6
  3AYAK:4_5_6
  4AYAk:2_1_3
  5AYAk:6_4_2_5
  6AYAK:1_2_6

 9. merhaba

  1.AYAK: (4) İHTİYAR Kendisini tanıyan aprantisiyle tek olur. Rakip 6 ve 5
  2.AYAK: (8) perfectus ilk atım. Bu pistin en iyi dereceli atı (2) ve bu gruptan daha güçlülerle baş etmiş olan (6).. sonraki sıralamam (5), (4)
  3.AYAK: Pistteki dereceli işleriyle eküriler tek görünüyor(1,2,7) yine de şarlı 1 olması nedeniyle, M.Kaya tercihi ve origin itibarıyle (5), sonrasında (4)
  4.AYAK: (2) şu an itibarıle 78%, ama ben her geçen gün sentetikte aşama kaydeden ve kocaelinde iyi koşacağını düşündüğüm (1),
  5.AYAK:her ne kadar dişi atların bu mesafede erkeklerle baş edemeyeceğini düşünsemde, kilo avantajlarının olması nedeniyle sıralamam 6-5-1-2-4
  6.AYAK: İstanbul pistinde ingiliz derecesi yapan (6) bana göre geçilmez… Rakip ilk ve son koşusunu 1.24 dereceyle rahat kazanan (8)

  4…5-6
  8…2-6-5-4
  2-5-4
  2…1
  6-5-1-2-4
  6…8

 10. Son ayak dervis gecilmez ucncu ayak ekiruler buyuk avantasli

  • sheva

   mobil yazıyosun heralde tabiki tamamlamadan dolayı sıkıntılar olabilir ben yada başka yazarlarda yapabilir bu hataları ama daha dikkat edebiliriz at isimlerinde en azından son ayak DEVREŞ olucak.

 11. Hawk

  Sevimsiz bir program ama yine de ufak bir şey oynadık.

  1. AYAK :5 (İhtiyar) -6 (Urla Zamanı)-11 (Sılverado)-12 (Junıor Duru)

  2. AYAK: 6 (Dark Guardıan)

  3. AYAK : 3 (Burgundy Blue) – 4 (Hogwarts)-5 (In The Navy)

  4. AYAK : 2 (Gümbürgümbür)

  5. AYAK : 4 (Gallop To West)

  6. AYAK : 1 (Harzemşahlı)-2 (Atom Adam)-5 (Dağgibi)-6 (Devreş)-10 (Müderris)-11 (Elmasınkızı)

  Tutar : 4,32 TL

  Tüm dostlara bol şanslar.

 12. Yazmaya üşendim kuponu ..gümbürgümbür ve devreş tek diğerleri çok at =)

  Herkese bol şanslar

  • Öyle de rahatım diyorsun :) Bol şans

  • Sorma sorma =) gerçi ilk ayakta ki atlar boşa gitti ama olsun..yazmasam o 11 kesin geçerdi kendimi böyle avutuyorum =) Sana da bol şanslar

 13. 1. ayak haşim aga diye ihtiyar yzmışım özür…

 14. yanlız derece 2 sn kötü… 1.26 civarı olmalıydı

 15. Bombaci

  Haşim aga ya bu yarışta bu ganyan nasıl çıkar anlamıyorum:) bariz sırıtıyor.

 16. Selahattin_ozkok

  Süper Oyunlar veriyorsunuz teşekkür ederim

 17. Şu boxtan çıkmayan atları da ,yarıştan çıkmış kategorisine katmaları lazım ,bir sürü tek atan adam yattı boş yere

 18. Ekürilerin en kötüsü en iyi koşuyu çıkardı. Yine bir galopla cayır cayır yandık.

  • Yani işe yaramayacağını biliyorum ama bu hiç koşmamış taylara tepki koymak lazım,yarın ankarada da 3 tane her türlü iki koşu 6lına denk geliyor .At yarışı değil loto oynamak gibi birşey..

  • Eskiden galoplar tutardı az çok, şimdi alakası yok gelenlerin. At rahat kazandı ama işleri öyle demiyor. Galop her şey değil ama bu kadar da fark olmaz. Her tay koşusunu kapatmaya can mı dayanır. Sektördeki sorunlar artık öyle tepki koymakla düzelecek şeyler değil. Oynamayarak kendini kurtaracaksın, en iyisi bu.

  • Aynen haklısın,ben zaten bilip bilmemekten öte..elimde inceleyeceğim veri olsun,kendi fikirlerime göre değerlendiriyim tutarsa onun mutluluğunu yaşıyım istiyorum.Ama sadece galop veriyorlar elimize o da vermeseler daha iyi..kaç gündür kapatıyorum,artık ne gelirse bahtıma diyorum.3 numaranın galoplara bak koşusuna bak,at yürüyerek geldi

  • Adana’ya moral bulmaya gidelim bu kupon 5 te kalacak belli oldu.

  • İlk altılı başlamış bile, tüh kaçırdık

 19. Bende üçlü bahis oynadım ,ikinci altılıya yapıcam bi kupon

 20. En son düzenlemedeki 75 liralık kupon tuttu. Çok bir şey vermeyecek ama pahalıya patlamaz umarım.

 21. Kuponu rahat kurtarır ..Tebrik ederim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir