11 ŞUBAT 2020 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Zorlu bir Adana programı sürprize müsait koşularla birlikte ciddi derecede güzel bir ikramiye verebilir tüm yarışseverlere Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Dişilere ait Maiden mücadeleyle start alacak olan başlangıç ayağında koşuda tatlı sürpriz çıkabilir. Yarış tecrübesi ve form durumuyla beraber üzerinde ki Jokeyinin de artısıyla birlikte koşu da favori konumunda çıkmasını beklediğim 5 KUDRETHANIM ön plandaki isim olup, son startında ki üçüncülüğünde kıpırdamalar gözlenen devam eden formuyla beraber ters bir yarış çıkarabilecek 1 DAMLAKIZ, Adana pistinde ki idmanlarında ki artan form grafiğiyle bugün etkili bir yarış koşmasını beklediğim 8 ŞARARA , Bu kez Adana pistinde denenecek olan ara sonrası çıkacağı yarışta Adana’ya gelmeden iki galop gösterilen ismin ara sonrası galoplarında ki akıcılığıyla beraber sonuç alabilecek 7 SERPİN TAY, Son startında ki yakın ara kaybettiği yarışında ki üçüncülüğünde iyi gözüken artan formuyla beraber bugün Maidene veda edebilecek hazırlıklara sahip 9 TURBO GÜLÜ koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Koşunun yamak statüsüne alınması beni bir o kadar rahatlattı ve koşu üzerinde ki tercihlerimi neredeyse iki isme kadar indirdi. Zorlu gözüken bu yarışta ön planda agf tablosunda da yer almasını beklediğim iki ismin en az hata yapanın kazanacağı bir yarış olduğunu düşünüyorum. Son startında ki yakın ara kaybettiği yarışta ki ikinciliğinde bugünün kazanırı olur dediğim ve yapmış olduğu son Adana pistinde ki idmanlarında ki kısa sprintlerinde iyiden iyiye fit duruma gelen üzerinde ki başarılı aprantisiyle beraber şansının oldukça yüksek konuma geldiğini düşündüğüm 9 SÜPER BABA koşuda kazanmaya en yakın isim olup, bugün kendisine tek ciddi rakip olarak görebileceğim isim kısa bir aranın ardından koşacak olmasına rağmen idmanlarında ki hazırlıklarında iyi gözüken bu tip mesafelerde etkili yarışlarıyla sonuca gidebilecek 3 YOLDAŞKAYA ikilisi bu koşu için yeterli olacaktır.

3.AYAK : Uzun mesafeli yarışlarda açıkçası koşu zevki bir başka oluyor hele birde Arap atları olursa bambaşka oluyor. Koşuya dönecek olduğum da bugün ön tarafta halay başı olacak ve kendisini çok fazla da yıpratacak bir isim göremediğim idmanlarında ki uzun işlerinde de bu yarışı hedef yaptığını düşündüğüm 2 AGAH kendisini artık ezberleyen kantarmasıyla beraber arka taraftaki rakiplerini uyutarak beyaz bayrak ayna yapabilir benden söylemesi. Arkada bekleyecek olan rakiplerinden özellikle Özcan Yıldırım tercihi ile beraber şansının hele ki bu tip uzun mesafelerde daha etkili yarışlar yaptığını da göze aldığımız da 7 ÖZBATU ciddi rakip olacaktır. İlerleyen yaşına rağmen ön tarafta gitmeyi seven isimlerden olan bugün için Agah kafayı vereceğini düşünmüyorum. fakat ola ki  senaryoda ön tarafta kendisini erken atabilirse inatçı karakteriyle yarış içerisinde olacak olan 5 KATI SEMİH ve Urfa pistine gittikten sonra kendisinin eski yarışlarından eser kalmayan sevdiği pistlere geri dönen özellikle kendisiyle uyumu muntazam olan kantarması Ali Kaçmaz ile beraber etkili sprint mesafesini ayarlarsa 4 BUMBAİ sonlarda rakiplerini avlayabilir.

4.AYAK : Günün tek kupalı yarışı Ankara pistinden gelip kazanan isimlerin bugün agf tablosu içerisinde ön planda olacağını düşünüyorum. Uzayan mesafe ile birlikte kendisinin avantajının oldukça yükseldiğini düşündüğüm ön tarafta sert temposuyla birlikte Barikatın yarışı oldukça süratlendireceğini düşünüyorum. Yarışı muhtemel tabloda en geride takip etmesini beklediğim 1200 geçilirken ilk üç içerisine kendisini atıp viraj dönülürken rakiplerinden dışa çıkarak alacağı liderlikle beraber koşuyu kazanmasını beklediğim son üç yarışında kazanmasını bilen ve koruduğu formuyla beraber bugünde kazanmasını beklediğim 5 VALENTE günün BANKO’su olarak kuponumda yer veriyorum.

5.AYAK : Bölünen Maidenin ikinci ayağında yarışseverin yüksek agf tablosuna ulaştıracağı bir isim göze çarpıyor. Muhtemelen burası ciddi anlamda İkramiye açısından dönüm noktası olacaktır diye düşünüyorum. Koşu üzerinde ki formuyla beraber kuponlarda kazanması en muhtemel isim 3 BALÜZÜMLÜ kazanıp maidene veda etmeye en yakın isim gözüküyor. Son iki yarışında oldukça artan bir form yakalayan bunu bugün içinde idmanlarında devam ettirdiğini gösteren 7 DÜZENKAYA ciddi rakip olup, bugün ciddi derecede sürprize imza atabilecek hazırlıklara sahip 8 GİZEMAVİ, koştuğu yarışlarla beraber kondisyonunu geliştirdiğini düşündüğüm kurtel ekürisinin 6 ÇİFTEADA ve vermiş olduğu kısa aranın ardından bugün sahaya çıkacak olan kesinlikle es geçilmemesi gerektiğini düşündüğüm idmanlarında iyi gözüken 10 REMZİYE SULTAN koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimler.

6.AYAK : Kapanış ayağı fazla ismin yer almasıyla beraber oldukça çekişmeli geçecek. Urfa pistinde kazanan ve bu tip kısa mesafelerde etkili koşacak olan 1 BADILLI BEYİ, İdman görüntüsü güzel olan 4 ASİFIRAT, Eküri isimlerden 8 BEGÜMTAY ,  ara sonrası koşacak olan ikili 9 HANİMİCHİ – 10 HAYDİ DİZDAR ve kısa sprintinde çok kolay gözüken 12 POKERCİ kapanış ayağında tercih edeceğim isimler.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,1,8,7,9

2.AYAK : 9,3

3.AYAK : 2,7,5,4

4.AYAK : 5 VALENTE

5.AYAK : 3,7,8,6,10

6.AYAK : 1,4,8,9,10,12

TUTAR : 84  TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Yavuz

dodin67

ADANA 6 LI KUPONUM.. HERKESE BOL ŞANS
Bahis sayısı 400 Tutar 28,00 ₺
Sonuçlar ///// Durum Oynandı
1.Ayak
3 – GÜLREYHAN
4 – HAFİDEKIZ
5 – KUDRETHANIM
9 – TURBO GÜLÜ
2.Ayak
4 – STAR SCREAM
6 – BAYRAMHAN
9 – SÜPER BABA
10 – LEVENT BEY
12 – BAY PATRON
3.Ayak
1 – DERİN MAVİ
3 – ATOM SAÇAN
5 – KATI SEMİH
6 – KOMET
7 – ÖZBATU
4.Ayak
5 – VALENTE
5.Ayak
3 – BALÜZÜMLÜ
5 – BEYAZ FIRTINA
6 – ÇİFTEADA
7 – DÜZENKAYA
6.Ayak
12 – POKERCİ

Equinox

ADANA ALTILI GANYAN

1AYAK 9 TURBONUN GÜLÜ

2AYAK 10.6.4.9.3

3AYAK 5.4.7.6

4AYAK 3.5.2

5AYAK 3.7.10.6

6AYAK 1.8.12.10.4

Toplam tutar 84₺
Herkese bol şanslar

baranovici

Bol şanslar Yavuzhan. Emeğine saglık olsun. Tjk tv İdman Pisti adlı programda gözüme takılan atları paylaşim istedim. Geç oldu biraz ama belki yine de faydası olur umuduyla:)

1.Ayak:Sebina Kızı/ Şarara/ Gül Reyhan

2.Ayak: Bay Patron/ Kephossıs/ Rentele

3.Ayak:Atom Saçan/ Prenses Aslı/ Katı Semih

4.Ayak:Valente/ Barikat

5.Ayak: Düzenkaya

6.Ayak:Haydi Dizdar/ Pokerci/ Hannamichi

Cümleten bol şanslar herkese

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x